• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu být těhotná? Styk 12 dní po skončení menstruace

9. října 2013 
Zdravím,

chtěla jsem se zeptat, zda můžu být těhotná. Poslední MS 19.9. (1. den - doba trání 5 dnů). V sobotu 5.10. jsme měli pohl. styk. Od neděle pozoruji silnou bolest v pravém podbřišku. Může se jednat i o Ovulaci. Je možné, že bych mohla být těhotná.
7. říj 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, jistě. můžeš. naprosto stejným poměrem ale nemusíš. jediná možnost je počkat do termínu ms, a pak se uvidí. nikdo na netu to nemůže vědět.
7. říj 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
to zavisi od dlzky tvojho cyklu...ak aj tehotna si, tak to urcite nemozes citit, musis pockat na nasledujucu MS....
7. říj 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Délka cyklu je 28. Pravidelná i po 3 měsících, co neberu HA.
7. říj 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj vím že to sem nepatří aké chtěla bych se zeptát jestli má někdo zkušeností 7 dní do porodů skákání na míči
8. říj 2013 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@theressa88 Pravdepodobnost tu je, záleží kdy míváš ovulaci..Ale při pravidelném cyklu 28 dní bývá vetsinou uprostred, tzn. kolem 12-16dne cyklu..takže pravdepodobnost, že jsi mela plodné dny, je velká.Já mívala vždy ovulaci 16DC, riskli jsme to 5 dní před, jakože nechránený sex byl 11DC a jsem tehule.Nechápu, jak ta spermie mohla tak dlouho čekat...-)
8. říj 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, určitě můžeš být těhotná. A někdo to na sobě pozná i ve velmi rané fázi.
9. říj 2013 v 00:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek