Můžu mít po 10 dnech od oplodnění příznaky těhotenství?

kmotrice
28. led 2013

Já vím sice že bych to mohla vědět ale, když jsme s manželem předminulou sobotu ulítli můžu už mít příznaky že se něco děje??? Už pár dní mě píchá v podbřišku na obou stranách, uprostřed někdy cítím takový tlak, dva dny mám zácpu a bolesti hlavy. Já si myslím jestli nejsem i nastydlá ale nikde v zimě sem neseděla a oblíkám se myslím si že dostatečně. Pokud neberu HA tak MS mám dosti nepravidelnou. A na zjištování testem je brzy ještě. Tak nevím co myslíte?? Jinak žádný další příznaky nemám.

hanka1404
16. bře 2017

Nezda se mi to? Spineni prestalo..prsa boli dál, tak jsem zkusila test s tim ze to stejně nevyšlo a tohle je výsledek.. 😍

denisa3101
16. bře 2017

@hanka1404 gratuluji 👍

hanka1404
16. bře 2017

@denisa3101
Moc děkuji

anicka2104
14. dub 2017

Dobrý večer. Jsem tu zas 😂 mám teprve dva dny spozdeni, vždy tak týden před MS mě strašně bolí prsa teď mě nebolí vůbec a ode dneška mám moč zbarvenou do oranžové barvy. Kdyby jste měl někdo skusenost nebo radu tak napište. Dekuji

journals
14. dub 2017

Co ti tu muzem poradit... pockej a udelej si test. Tyhle spekulace jsem/nejsem a poradte online jsou zbytecny,tady neni co radit. Pockej a nepozoruj se tolik,protoze si to pak snadno vsugerujes a bude to o to zamotanejsi

anicka2104
14. dub 2017

@journals tak to je samozřejmé . Ale děkuji

anicka2104
15. dub 2017

Jsem blázen?

anicka2104
15. dub 2017

Spíš vadny test

journals
15. dub 2017

@anicka2104 treba nejsi,ale nestalo by za to par dni pockat nez tu nechavat vestit z koule cizi lidi? 😉

aklin
18. dub 2017

Omlouvam se, ze sem napisu svuj prpble., ale nechtelo se mi zakladat novou diskuzi se stejnym problemem. Muj problem je, ze nevim od kdy mam povazovat zacatek MS. Posledni ms jsem mela nepravidelnou. Nevim jestli mam brat pocatek 21. 3., kdyz jsem do 29.3. slabe krvacela, denne jedna vlozka a od 30.3. jsem zacala normalne krvacet 1.4. jsem mela silnou, 2.4. zeslabla, 3. - 4. 4. spineni. Ovu probehla mezi 6.4.- 11.4. V te dobe doslo ke styku. 14.4. jsem zlehka krvacela a od te doby mam bolesti v podbrisku, pobolivaji i bradavky. MS nevim kdy ma zacit.

januamua
13. lis 2017

Ahojky, chci se zeptat, 4.11. jsem mela ovulaci a zadelali jsme na mimi....a hned na to 8.11. zacla nepretrzita bolest briska...vajecniky atd. a trva to dodnes...obcas to prestane. Bylo mi i parkrat zle a mam dost emocionalni vykyvy 😊Cyklus mam kolem 34 dni a zadelavali jsme i pred ovulaci. Dostat bych to mela v sobotu. Muze to pichani byt tehu?

ladyhacek
14. lis 2017

@januamua to jsi na tom podobně já to mám dostat v neděli 🙂. Také jsem zvědavá. No je u prvního podbřišek bolelo snad celý první trimestr ale ne nějak moc. Četla jsem že jednorázové píchnutí je snad uhnuzdovat, ale pokud to máš několik dní tak kdo ví je to 50:50. Jak dlouho se snažíte? A brala jsi HA ? Já první měsíc po vysazení tomu nechtěla věret, ale také mi bylo zle ještě před MS, nálady, chutě, bolení břicha, citly prsa, ale MS normálně dorazila. Tak držím palce ať jste zadělali 🙂

januamua
14. lis 2017

@ladyhacek HA jsem brala za celou dobu jen pul roku a to je tak 6 let zpet 😊 snazime se od konce cervence...nebo spis tomu nechavame volny prubeh....ale ten podbrisek je citit dost. No mam to presne tyden ty bolesti. Tak snad vam to taky vyjde 🙂🙂

littleannie
20. lis 2017

Ahoj holky, tak se přidávám. Taky máme “zaděláno” a čekám co z toho bude. Zatím cítím jen někdy tlak v podbřišku a sem tam mě píchne v boku. 🙂 nejraději bych testovala hned, ikdyž vím, že asi marně, ale jsem zvědavá. 😀 je tu taky někdo takový zvědavý?? MS by měla přijít 2.12. tak nevím jestli to vydržím do té doby 😉

januamua
20. lis 2017

@littleannie nooo ja uz mam opozdeno od doboty, ale testik je negativni...tak jsem volala sestricce na gyndu....na jeji prvni dotaz, jestli si dite chci nechat jsem odpovedela samozrejme, tak mi rekla, ze mam jeste tyden pockat a pak se distavit....tak jeste pockam 🙂

littleannie
21. lis 2017

@januamua no tak to držím palečky. A nějaké příznaky? Jsem asi 5 DPO a sem tam mě strašně píchá na pravé straně. Nevím jestli to neznamená něco, nebo jestli není něco špatně. Přítel už se bojí, jestli mi neublížil.😀 nevím jak mu mám vysvětlit, že nevím co se se mnou bude dít, když jsem nikdy těhu nebyla. On už by mě nejradši vezl na pohotovost. 😀

monhy
21. lis 2017

@littleannie Já jsem strašný zvědavec, takže jsem dělala tt moc brzy-negat., a pak cca.2 dny do mens.a byl pozit. ☺a nyní jsem 11tt

littleannie
21. lis 2017

@monhy jeee super, gratuluju a tiše závidím 😊 snad se taky dočkám 😇

monhy
21. lis 2017

@littleannie Noo, rok 2018 má být plodný

januamua
21. lis 2017

@littleannie no strasne me uz od 5 dni po ovu boli bricho...a picha...ale dnes jsem zacala spinit tak snad to neprijde ☹...

h2oklaudiemis
5. led 2018

Chtěla bych se zeptat .. Mám už dva týdny zpoždění MS a pořad tecu vytoky mohl by my někdo poradit?

h2oklaudiemis
5. led 2018

Může mi někdo poradit? -_-

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru