Můžu otěhotnět při braní HA? Zapomněla jsem 1 pilulku

teres
26. bře 2013

Holky prosím vás o radu, zapoměla jsem si vzít pilulku a potom jsme měli nechráněný styk. Vzala jsem si další až za 24hod ☹ poslední dny mám pocit že není vše o.k. bolí mě v podbřišku, v puse mám jako bych lízala kovy... jsem unavená a nemám chuť na jídlo.. je možné otěhotnět přes HA?? Moc díky za rady
Jo test jsem si dělala dnes asi po týdnu co to pozoruji a byl negativní

zuhur
26. bře 2013

Tak u každé antikoncepce je uvedeno, že je 1% šance otěhotnění i při jejím braní. Po týdnu je na test brzo - spíš tak těch 10 dní, ale je fakt, že by se muselo sejít moc náhod dohromady aby jsi i tak otěhotněla.
Pokud si chceš být 100% jistá tak doporučuji zavolat gynekologovi. Ten ti může udělat test z krve a budeš mít jasno 😉

michaela_2
26. bře 2013

Otěhotnět přes HA? Je to možné - a to jsem tedy žádnou pilulku nevynechala. Doktoři mi pořád tvrdili, že po prvním těhotenství chvilku potrvá než si tělo na HA zase zvykne..........a výsledkem u nás bylo selhání

garfie
26. bře 2013

V zásadě můžeš, přečti si příbalový leták (dá se najít i na netu), tam bude napsané jaká je pravděpodobnosti otěhotnění ve tvém případě.

kaatulkaa
26. bře 2013

Je to možné. Kojila jsem, brala HA a přesto máme druhé dítko 🙂

dezyre
26. bře 2013

Můžeš, znám jednu maminu která otěhotněla přes Danu (tělísko) a jednu maminu přes HAK a brala ji pravidelně 🙂 Nestává se to asi tak často, ale občas i motyka vystřelí 😉

hannyy
26. bře 2013

Spiz bych se zamerila nato v jake casti cyklu to bylo, jestli je mozne ze by jsi mela ovu a plodne dny tak teoreticky otehotnet muzes, avsak bych nehistercila , z jendoho vynechani pilulky HA by musel byt zazrak abys hned okamzite otehotnela, i kdyz nic neni nemozne, ale osobne bych to tak nehrotila, kdy mas dostat ms ?

sona_sv
27. bře 2013

Pravděpodobnost je neskutečně malá.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru