• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Můžu otěhotnět při braní HA? Zapomněla jsem 1 pilulku

27. března 2013 
Holky prosím vás o radu, zapoměla jsem si vzít pilulku a potom jsme měli nechráněný styk. Vzala jsem si další až za 24hod :frowning2: poslední dny mám pocit že není vše o.k. bolí mě v podbřišku, v puse mám jako bych lízala kovy... jsem unavená a nemám chuť na jídlo.. je možné otěhotnět přes HA?? Moc díky za rady
Jo test jsem si dělala dnes asi po týdnu co to pozoruji a byl negativní
26. bře 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak u každé antikoncepce je uvedeno, že je 1% šance otěhotnění i při jejím braní. Po týdnu je na test brzo - spíš tak těch 10 dní, ale je fakt, že by se muselo sejít moc náhod dohromady aby jsi i tak otěhotněla.
Pokud si chceš být 100% jistá tak doporučuji zavolat gynekologovi. Ten ti může udělat test z krve a budeš mít jasno :wink:
26. bře 2013 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Otěhotnět přes HA? Je to možné - a to jsem tedy žádnou pilulku nevynechala. Doktoři mi pořád tvrdili, že po prvním těhotenství chvilku potrvá než si tělo na HA zase zvykne..........a výsledkem u nás bylo selhání
26. bře 2013 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
V zásadě můžeš, přečti si příbalový leták (dá se najít i na netu), tam bude napsané jaká je pravděpodobnosti otěhotnění ve tvém případě.
26. bře 2013 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Je to možné. Kojila jsem, brala HA a přesto máme druhé dítko :slight_smile:
26. bře 2013 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Můžeš, znám jednu maminu která otěhotněla přes Danu (tělísko) a jednu maminu přes HAK a brala ji pravidelně :slight_smile: Nestává se to asi tak často, ale občas i motyka vystřelí :wink:
26. bře 2013 ve 14:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Spiz bych se zamerila nato v jake casti cyklu to bylo, jestli je mozne ze by jsi mela ovu a plodne dny tak teoreticky otehotnet muzes, avsak bych nehistercila , z jendoho vynechani pilulky HA by musel byt zazrak abys hned okamzite otehotnela, i kdyz nic neni nemozne, ale osobne bych to tak nehrotila, kdy mas dostat ms ?
26. bře 2013 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Pravděpodobnost je neskutečně malá.
27. bře 2013 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek