Můžu tak rychle otěhotnět?

bebak
25. únor 2021

Ahoj,
Na konci ledna jsem byla na vyndání tělíska po sedmi letech. Očekávala jsem tedy neurčitě ms (sedm let nebyla).
Od pondělí mě poboliva podbřišek, takže jsem dnes udělala test a objevil se nepatrný náznak druhé čárky.
Pro zajímavost jsem si dělala ovulační testy a zrovna jsem se trefila a jasnou ovulaci.mi test ukázal v půlce února, což mě potěšilo, že tělo se tedy snaží pracovat jak má. Ale je vůbec možné takto rychle otěhotnět?

inah91
25. únor 2021

@bebak někdo otěhotní jen otřením o trenky, někomu to trvá roky.... tak uvidíš, jestli čárka zesílí, těhotenství možné je (pokud byl sex 😀 ) 🙂

pajasala
26. únor 2021

@bebak ano je to možné. Zopakuj za dva dny jestli bude carecka sílit a pak to bude jasné

codal
26. únor 2021

Já mám obě děti doslova na první pokus, takže ano, jde to😂.

andelka
26. únor 2021

Já byla těhotná 5x na první pokus, z toho dvakrát,kdy to nebylo ani pravděpodobné. Takže proč ne. Vydrž a udělej později další test/ testy.

laton
27. únor 2021

@bebak Ja otehotnela hned po vyndani teliska...dr mi rikala, ze bych mela mit ms do 6ti tydnu, ja na to, co kdyz otehotnim hned, ona ze to neni pravdepodobne...tak asi tak. kdyz se me pak ruzne na vysetrenich ptali, kdy jsem mela posledni ms....nevim, tak asi pred 3 roky🙂?

bebak
autor
28. únor 2021

@laton 😀😀 vypadá to, že to bude u mě stejné. Docela mám hrůzu volat na gyndu, až se mě přesně na tuhle otázku budou ptát

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru