Myslíte, že je pozitivní?

svobodka86
28. pro 2021

Myslíte si že je test pozitivní? Nebo je to málo?

bigbig
Autor odpověď smazal
Zobraz
j.a.n.i
28. pro 2021

@svobodka86 No, pokud jsou to ovulační, tak spíše nejsou, ale na druhou stranu, mě taky nikdy nevyšel pozitivní a děti mám dvě.

michaelarousova
28. pro 2021

@svobodka86 toho 28.12 pozitivni byl,jen jsi to nejspis uplne nezachytila☺️Ono to neni jednoduchy

svobodka86
autor
28. pro 2021

@michaelarousova já sem totiž dneska testovala až někdy ve 13h..a dopo vůbec...takže jestli tam by byl silnější...

michaelarousova
28. pro 2021

@svobodka86 je to mozne..ja bych to brala tak ,ze dneska vyl pozitivni☺️

mmichaella
28. pro 2021

Dneska nejsilnější. Uvidíš, co zítra. Ovu je následující den. Resp. Den po nejsilnějším testu je nejvyšší šance na otěhotnění. Takze na to hupsnete dneska, zítra (udělej test) a pak ještě třeba pozitri

nazka
28. pro 2021

@michaelarousova a proč to není pozitivní?

svobodka86
autor
28. pro 2021

@mmichaella přesně to si myslím.. díky moc

zrzeckas
28. pro 2021

@michaelarousova taky bych to tak brala....

svobodka86
autor
29. pro 2021

Holky dneska v podobný čas jako včera ten co byl hodně silny. A to se ještě úplně nevyjádřil.. takže je to jasný...bude ovu do 12 až 48h..snad

svobodka86
autor
29. pro 2021

Tak sem dělala ještě ve 14h a teď...a nejsilnější asi za poslední dny je ten z dneska jak je u něj šipka...no radši zkoušíme každý den 1x...a samozřejmě i zítra a pozítří...snad to vyjde. Loni to vyšlo. Přesně před rokem ale plod se nevyvijel...takže revize...

nazka
29. pro 2021

@svobodka86 mně gyn říkal, ať zkoušíme obden. Že každý den ty spermie nemají úplně šanci být silné 🤷‍♀️

svobodka86
autor
30. pro 2021

Holky už se musím smát ale řekla bych že Teda pozitivní je až dneska...testovací je silnější než kontrolni

j.a.n.i
30. pro 2021

@svobodka86 Jo, zenhle uz je fakt pozivni 😁

svobodka86
autor
30. pro 2021

@j.a.n.i taky si myslím,naběhla defacto hned a je vidět ještě víc než ta testovaci

mmichaella
30. pro 2021

@svobodka86 souhlas, dneska je nejsilnější🙂) proto super že děláš stále testy. Někdo udělá 3 a myslí si, ze ma vyhrano

mydlova
30. pro 2021

@svobodka86 není jednodušší si zajít na gyndu? Gynekolog mi vždy řekl jak velké folikuly mám a kdy na to máme skočit. Kontrola byla vždy na 5 minut. 🙂 Aby tě to testování psychicky nedeptalo..

svobodka86
autor
31. pro 2021

@mydlova naštěstí mě nějak hodně testování nezeptal.. já sem totiž vůbec ráda že ovu probíhá...a gyndu mám bohužel daleko. Tak uvidíme jestli to teď vyjde

svobodka86
autor
3. led 2022

Holky kdy tak testovat když pozitivní test byl teď čtvrtek nebo pátek...takzebovu ted o vikendu. Dekuju

j.a.n.i
3. led 2022

@svobodka86 Nejdřív za 14 dnů, ale tedy, ne že bych ti chtěla kazit radost, ale pravděpodobnost toho, že se to povede i když se trefíte do ovulace, je u zdravého páru někde mezi 18-25% dle věku.

svobodka86
autor
3. led 2022

@j.a.n.i já už jedno dítě mám a vím jak to trvalo.. pak sem otěhotněla před rokem ale nepovedlo se následovala revize...u všech sem testovala cca za 10dnu od pozitivních testu a byl tam duch .ale teď nevím kdy má přijít MS a těžko to tedy spocitam...I tak diky

j.a.n.i
3. led 2022

@svobodka86 No, tys znela tak nejak, jak kdybys pocitala s tim, ze to vyjde, když jste se trefili, ale každopádně preju, at to tak fakt je. 🌹

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru