Myslíte, že není brzo na těhotenský test? 🙂

cibuliste
16. říj 2016

Ahoj holky 7.10. Jsem měla ovulaci s přítelem jsme to pojistily od te doby me bolí v podbrisku .19.10. By měla přijít MS myslíte ze si můžu udělat uz tehotensky test a prosím doporucte jaký je nejlepší děkuji 🙂

demikett
21. pro 2016

Ahoj holky, prosím o radu nebo o zkušenost 😒 mám spožděnou MS 4 dny. Testy jsou negativni. Nebyl čas na snažení se a a když už tak to bylo 28 DC a cyklus mam dlouhy 31 dní. Nevím, co si o tom myslet. Na testu už by snad byl duch, kdybych byla těhotná a hlavně jsme se nesnažili v době ovulace, kterou popravdě nevím, kdy mám, ale beru to že cca v půlce cyklu. Dnes mě ještě k tomu začalo píchat v levém vaječníku. 😞 stalo se vám něco podobného? A co by to mohlo být? Moje gynekoložka ma dovolenou 🙄

aptacek
21. pro 2016

Ještě vydrž, já šla k doktorovi po 8dnech zpoždění, TT pozitivní 10den, ale nedopadlo to. MS jsem měla již 2x o 4dny zpožděnou. Bolelo mě břicho a pak MS dorazila.

aptacek
21. pro 2016

to je jen moje zkušenost, kdyby tě bolelo břicho hodně, tak asi k doktorovi..

demikett
21. pro 2016

@aptacek Tak ještě uvidíme, zkusím teda test ještě v pátek, protože jsem hrozně nedočkavá, jak to dopadne. Na jednu stranu jsem se rozhodli před 3 měsíci snažit, ale na druhou mi v pondělí do toho přišla událost, kvůli které jsme se rozhodli to teda odložit. A teď babo raď 😀 necháme to osudu 🙂 Ale říkám si, že to bude opravdu zákon schválnosti. Jindy jsme se snažili opravdu obden, aby to vyšlo a ono nic. A tento měsíc jsme se na to dostali jen 3x kvůli stěhování a ono to zrovna vyjde 😀 tak se necháme překvapit 🙂

ple
25. pro 2016

zdravím vás snažilky u nás je to tak že mam týden zpožděni když jsem si dělala test byl velmi slabý 🙂 ale začala jsem papkat mimistar 🙂 tak držte palečky ať to vyjde 🙂

sedlackovak
27. pro 2016

Ahoj holky,6.11 jsem samovolně potratila v 7tt,podle doktorů to byla statistická chyba.Hodně jsem krvácela a podle mě se to neudrželo.3.12 jsem dostala Ms která trvala do 11.12 podle ovulačního kalendáře mě vycházela ovulace na 17.12 a sex s manželem sem měla 12,14,15,16 a pak 18,21,24,25 a 26.Má otázka a prosba zní mohu vtyhle dny otěhotnět a kdy nejlépe si test udělat. Ms mám podle kalendáře dostat 31.12 ale po Sp teď vůbec nevím kdy.Moc vám děkuji za rady🙂

irenka84
27. pro 2016

@sedlackovak šance tu je ale bylo by to lepší kdyby ste to dělali i toho 17.....a pokud bude zpoždění je lepší týden počkat a pak testit🙂

sedlackovak
27. pro 2016

@irenka84 jasně,ale pokud to nevyjde a bude Ms tak pak to zkusím přímo v ovu,ale 2 měsíce jsem neměl a nic a teď si budu muset zvykat jelikož předtím jsem brala 7 let antikoncepci a to mi chodilo pravidelně a teď neberu nic a nějak se neorijentuji 😢

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru