Na GS Mamatestu po 20ti minutách dušík, poradíte?

zuzkamusilova
7. lis 2014
Ahoj holky, neda mi to, ale rada si necham poadit. Dnes jsem 28dc, menzes minule od 11.9. do 15.9, a ted cekam, ale test jsem si delala a to GS mama test a po 20minutach dusik, Jak se mi zda.. Tak nevim jak na tom jsem.. Poradite mi prosim? Dekuji moc holcicky hodne duse...
tiburcia
7. lis 2014
Po uplynutí toho měření vyhodit a už nezkoumat... mamatest dělá duchy, já bych testovala znovu a odčítala v limitu jestli se čárka objeví nebo ne 😉
zuzkamusilova
autor
7. lis 2014
@tiburcia Ja si prave taky myslim, jen jsme si rikala, sakra, ze uz jsme ho snad vykoukala.. 😃 tak diky 😃
tiburcia
7. lis 2014
@zuzkamusilova ne víš co, v každém letáku u testu je do kdy vyhodnocovat, že pak může být (ale třeba nemusí) falešný výsledek...takže odečíst v limitu a uvidíš...jinak na mamatesty si holky dost stěžují, koupila bych si na zítra třeba Dr. Max 🙂
zuzkamusilova
autor
7. lis 2014
@tiburcia tak zkusim, stejne jdu zitra do kaufu pro plinky a tam je dr max lekarna, tak koupim a uvidime Udelam az po vikendu.. At je jistota.. diky za reakci
nonacek
7. lis 2014
@zuzkamusilova nechci te zklamat,ale na mamatestu mam furt ducha a tehotna nejsem,tyhle značce se už vyhýbám...
nonacek
7. lis 2014
@tiburcia souhlasim mamatesty falesne duchari. 😱
zuzkamusilova
autor
7. lis 2014
@nonacek
@nonacek holky v pohode, zklamana bych nebyla, jen jsem to zkusila, zitra zkusim znovu a uvidime.. Ale jina koupimr dr maxe.. Ale diky
zuzkamusilova
autor
10. lis 2014
Ahoj holky tak dalsi den jsem delala dalsi test a opet mlhave dusik. Dneska pres den zkusim dr.maxe a dam vedet.. jinak.uz jsem 31dc minuly byl 28..
zuzka3112
10. lis 2014
@zuzkamusilova Pokud se ti do třech minut neukáže zcela pozitivní, nebo slabší náznak pozitivního testu, tak po 20 minutách je výsledek hodně zavádějící... tomu bych nepřikládala žádnou váhu..
zuzka3112
10. lis 2014
@zuzkamusilova tak uvidíš, jak dál 🙂 každopádně mě třeba mama test fungoval naprosto přesně 😃 😃 ale zkoušela jsem i jiné 🙂 akorát mě mrzí, že jsme měli na začátku problémy a Dr.nás připravovala na ukončení a jak mi to bylo líto, tak jsem ten pozitivní test vyhodila s tím, že teď už je to stejně jedno... a nakonec se ukázalo po dlouhém šetření, že je to ok a pokračujeme. Tak jsem si to chtěla nechat na pamatáku.. Škoda, nevadí, na památku pak budeme mít po zbytek života potomka 😃 😃
zuzkamusilova
autor
10. lis 2014
@zuzka3112 tak to je mazec, hlavne ze jste v poradku.. drzim pesti. Ja pujdu testovat ..
pulpk
11. lis 2014
@zuzkamusilova tak jak to nakonec dopadlo? Držím pěsti štěstí 😉
zuzkamusilova
autor
11. lis 2014
@pulpk no dneska jsem 1dc, takze.nic.moc. ale manzel sam chce zkusit planovane jako ze dle dne kdy je nejvetsi sance a tak... bude sranda.. diky za zeptani..
franerka
12. lis 2014
já mám doma taky Mamatesty a nevím zda jim tedy věřit....myslíte, že pokud by čárka viditelně sílila dá se věřit, že test ukazuje přesně?

Sem začni psát odpověď...

Odešli