Nafouklé břicho, tělesná teplota 37,3, pálení v očích

lukacirek
3. črc 2015

Ahoj, zazila nektera z vas tyto příznaky - ca od 8DPO:
- zvysena telesna teplota 37,1 - 37,5 - pretrvava doted. Nyní jsem 11 DPO. Test porad negativni :(
- bolest hlavy
- unava
- unavene a precitlivele oci
- 10 DPO - okamzite po veceri jsem zvracela

kajka93
3. črc 2015

Tak to budeš asi nemocná 🙂 ... Zajdi si k doktorovi ... Když jsme se s přítelem snažili o miminko prvních pár měsíců taky jsem měla hned všechny příznaky těhotenství a nakonec už to trvá rok a par měsíců a furt nic 😉 ...nemyslím to zle, ale pokud je opravdu TT negativní tak asi bude něco v nepořádku ... zkus to ještě vydržet a kdyby bylo nejhůř tak zajeď na pohotovost 😉 počítám že teď o prodlouženém víkendu doktoři nikde nebudou 😉

bbibianca
3. črc 2015

@lukacirek Ahoj nechci tě nějak zrazovat, ale tento stav můžeš mít klidně z toho počasí, které se nyní venku odehrává. Neupínej se. Netestuj a budeš sama překvapená. Nech to až na termín menstruace. Toto jsou zbytečné dohady a přináší to jen zklamání. Můžeš a nemusíš být těhotná. Uvidíš. přeji hodně štěstí... ;)

mandala
3. črc 2015

Teplota 37,5 asi nebude těhu ☹

lukacirek
autor
3. črc 2015

Prave ze jsem tady několikrát cetla v jinych diskuzích, ze je to bezne mit 37 - 37,5 hlavne v prvních týdnech....

mandala
3. črc 2015

@lukacirek Aha, tak to se omlouvám, vím, že zvýšená teplota ano, ale netušila jsem, ža až tak.

bajana
4. črc 2015

Odpoveď ti dá TT po tom, čo ti bude meškať MS. Príbehy iných ti nedajú žiadnu istotu.

lucinka58
4. črc 2015

11 DPO se negativnímu testu nedivím. Hele - co takhle počkat do vynechání menstruace, potom testovat a ne se takhle nervovat 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru