• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nechtěné těhotenství. Poraďte co dělat

25. února 2016 
ahoj, omlouvám se že píši sem, alechtěla bych se zeptat: užívám HA, poslední prášek před menstruací jsem měla 30.8, (poté vždy čekám 3 dny na menstruaci) a 1.9 (druhý den čekání na MS) jsem měla nechráněný stik a 3.9 -9.9 jsem měla menstruaci. Tak se chci zeptat jestli je možné, že jsem těhotná! ... Děkuji za odpověď.
19. zář 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hivaj ne, i během týdení pauzy v braní HA je žena chráněna
19. zář 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hivaj pochybuju, HA působí i během pauzy mezi jednotlivými platíčky (kdy máš MS). Navíc pokud jsi měla styk 2 dny před MS tak je dost nepravděpodobné otěhotnět, jelikož k otěhotnění potřebuješ ovulaci, která je cca v půlce cyklu kdy je otěhotnění nejpravděpodobnější :wink:
19. zář 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu? Nevěděla jsem že to takhle funguje. děkuji vám a přeji hezký zbytek večera !!! :slight_smile:
19. zář 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
platí to i v případě, že jsem si zapoměla vzít první prášek po menstruaci?
25. zář 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem si dost nejistá, mám nějaká nefouklé břicho a jsem trochu ve stresu. Takže mohu být klidná?
25. zář 2012 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, chci se zeptat měl jsem se svojí přítelkyní nechráněný sex ale dával jsem si pozor a včas jsem ho vytáhl a přítelkyně už 6 dní nedostala menstruaci a je jí 15 máme strach že je těhotná je to možné ?
27. říj 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hjvejvbj je to veľmi pravdepodobné, ale taktiež to môže byť spôsobené stresom alebo niečim iným... kúp jej test, už by mal ukázať výsledok
27. říj 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co zajdi na gynekologii a potom jestli to čekáš pad na potrat jestli to nechceš :wink:
1. čer 2014 ve 13:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Existuje i potratová pilulka, co do 5ti dni zabere a je po starostech
25. únor 2016 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek