Nechtěné těhotenství. Poraďte co dělat

zalda
21. črc 2008

Ahojky holky, je mi to moc trapný to sem psát, ale já nevím co dělat.Možná se zbytečně strachuji a stejně to bude nakonec jenom planej poplach.
Jde o to, že jsem měla v pátek nechráněný śex se svým přítelem, což teda není ještě tak hrozný než to, že jsem dneska zjistila, že v té době jsem měla ovulační období, tím pádem je tu ještě větší procento, že bych mohla otěhotnět.Jako si určitě říkáte, že se zbytečně strachuju, ale i tak to nejde, abych na to nemyslela.A mám dotaz kdy nejdřív si můžu udělat těhotenský test. Jako strach mám velký protože už jednou jsem byla na potratě (toto jsem nechtěla říkat, ale je to bohužel tak) a kdybych byla těhotná, tak už nemůžu jít na potrat, protože bych třeba potom už nemohla otěhotnět. ☹
Poradíte mi, co mám dělat? Děkuji moc.

hivaj
19. zář 2012

ahoj, omlouvám se že píši sem, alechtěla bych se zeptat: užívám HA, poslední prášek před menstruací jsem měla 30.8, (poté vždy čekám 3 dny na menstruaci) a 1.9 (druhý den čekání na MS) jsem měla nechráněný stik a 3.9 -9.9 jsem měla menstruaci. Tak se chci zeptat jestli je možné, že jsem těhotná! ... Děkuji za odpověď.

lamarika
19. zář 2012

@hivaj ne, i během týdení pauzy v braní HA je žena chráněna

beta.m
19. zář 2012

@hivaj pochybuju, HA působí i během pauzy mezi jednotlivými platíčky (kdy máš MS). Navíc pokud jsi měla styk 2 dny před MS tak je dost nepravděpodobné otěhotnět, jelikož k otěhotnění potřebuješ ovulaci, která je cca v půlce cyklu kdy je otěhotnění nejpravděpodobnější 😉

hivaj
19. zář 2012

opravdu? Nevěděla jsem že to takhle funguje. děkuji vám a přeji hezký zbytek večera !!! 🙂

hivaj
25. zář 2012

platí to i v případě, že jsem si zapoměla vzít první prášek po menstruaci?

nikolet_89
25. zář 2012

@hivaj ano 🙂

hivaj
25. zář 2012

no já jsem si dost nejistá, mám nějaká nefouklé břicho a jsem trochu ve stresu. Takže mohu být klidná?

hjvejvbj
27. říj 2013

ahoj, chci se zeptat měl jsem se svojí přítelkyní nechráněný sex ale dával jsem si pozor a včas jsem ho vytáhl a přítelkyně už 6 dní nedostala menstruaci a je jí 15 máme strach že je těhotná je to možné ?

natalia6210
27. říj 2013

@hjvejvbj je to veľmi pravdepodobné, ale taktiež to môže byť spôsobené stresom alebo niečim iným... kúp jej test, už by mal ukázať výsledok

borovicejedebil
1. čer 2014

Víš co zajdi na gynekologii a potom jestli to čekáš pad na potrat jestli to nechceš 😉

alzibetka
25. únor 2016

Existuje i potratová pilulka, co do 5ti dni zabere a je po starostech

klara12345432
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru