Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Negativní těhotenský test den před MS, ale žádný PMS

dp21
11. bře 2015

Ahoj, nenašla jsem v diskuzi odpověď na mou otázku.
S manželem se snažíme o první miminko. Ovulaci jsem ,, asi'' mela 27.2 (podle bolesti bricha).Zítra bych mela dostat menstruaci.Dnes ráno jsem si dělala test a byl negativni.Ale jde mi o to, že před každou menstruaci me tak týden předem boli břicho, záda atd, ale ted vůbec nic.Jenze nemám ani zadne obvykle tehotenske příznaky max.me trochu boli prsa na dotyk.Mate s tímto někdo zkušenost, že by to ještě mohlo byt těhotenství? Dekuji za odpovědi 🙂

jetynka
12. bře 2015

Těhotná být můžeš, k oplodnění mohlo dojít trošku později, dneska může být test negativní a za dva dny můžou být dvě čárky. Co vím prsa bolí i před menzes aspoň já to tak mívám, tak to beru jako příznak PMS. Já mám dostat MS za dva dny, ale už týden mě trpnou prsa, jakoby pálí bradavky a bolí podbřišek a pobolívá v kříži, no a já byť mám tři děti tak si nějak nemůžu vybavit jaké jsem měla příznaky těhu u všech tří dětí ( hahaa a jestli nějaké byly). Takže i já jsem na vážkách jestli to co cítím není náhodou něco jiného než PMS 😀 .

ejbinka
12. bře 2015

dp21: jsme na to tom stejně viz moje forum zde pidi duch 11tý den 😖 taky čekám jestli přijde MS nebo ne...

jetynka
12. bře 2015

@dp21
@ejbinka Holky držím vám palce!!! 🙂Ať vám to vyjde.

adletka
12. bře 2015

@dp21 ja mela dalnice az treba 13. den zpoždění. .

janina0303
22. srp 2020

@dp21 bylo to tehu ? Mě totiž také neboli nic oproti jindy

dp21
autor
22. srp 2020

@janina0303 NN nebylo, až o měsíc později😁

vladuska29
22. srp 2020

@janina0303 ahoj jsem na tom teď stejně. Termín ms mám dneska a ona zatim nikde a příznaky na ms žádné. A test negativní

luca_34
22. únor 2021

Testovat až 3 dny po vynechání menstruace, to je větší pravděpodobnost, že tam něco bude a pokud ne, tak asi nejsi těhotná.

ema90
22. únor 2021

@luca_34 Ja myslim, ze to ma pani uz vyreseny, prispevek je stary.

Sem začni psát odpověď...

Odešli