Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

zuzuliatko89
1. črc 2013

@drzounek_z ak ani v krvi nic nebolo, tak tehu nie si

alchemilkazltozelena
2. črc 2013

ahojte dievcata, poradite niektora? dnes som 30DC, cykly mavam ako hodinky presne 29 dnove...BT si meriam od 18DC, cize uz dnes uz 13ty den ju mam vyosku - 37,2. Nikdy som az takuto nemavala....ovu presne neviem kedy bola ale vacsinou mam v strede cyklu cize okolo 15DC...dnes ked som zas namerala 37,2 tak som testla ale bola len jedna palicka myslite ze este je nejaka sanca na tehotenstvo? mate niekto skusenost ze ste testovali napr. tak ako ja a o par dni uz bolo pozitivne? dakujem krasne...

zuzuliatko89
2. črc 2013

@alchemilkazltozelena ja som na tom podobne 🙂 a tiez neviem na com som..... dnes mi mala prist ms,vzdy mi chodi tak nad ranom, zatial ale nic, bola by som najradsej keby ani neprisla, len este pred ocakavanou ms som robila test a negativny....tak tiez neviem na com som, dnes testovat nejdem, skusim zajtra ak teda nepride 🙂 drzim ti palce, aby si nasla //

babulinka29
2. črc 2013

mne mešká dva dni a včera som si robila test negatívny a pobolieva ma iba trošku v podbrušku ale inak nič ani prsia ale tie nemám citlivé ani keď mám dostať mrchu.........tiež sa snažíme o mimi i ked už dvoch máme ale ešte jedno by sme chceli....snažíme sa štvrtý mesiac a zatiaľ nič aj keď stále v kútiku srdca dúfam, že mrcha nepríde......držím všetkým palce 🙂

nadej13
2. črc 2013

@jenyska4 tak po dnešných testoch sa tehotenstvo nepotvrdilo, zato sa vrátila silná anémia, takže asi to spôsobilo tieto stavy. Takže zvýšenie dávok železa a sledovanie u lekárky a čakanie že sa MS vráti. Takže smutné správy.

faminka
3. črc 2013

Ja taky cekam,zatim 2 dny,test negativni, ale neboli me prsa,neni mi spatne,jen me trochu picha na prave strane v podbrisku,ale to by mohla byt i ocekavana MS. Zkouseli jsme to ted poprve,tak se mi ani moc nechce verit... Ale to cekani me nabaviii...

babulinka29
3. črc 2013

@faminka aj mne meškali dva dni a dneska sa dostavila mrcha...smútok sklamanie a čakanie zase na ďalší mesiac

jenyska4
3. črc 2013

@nadej13 to je na palici co 😒 tak snad se brzy zadaří u mě taky nic....

bayuska
3. črc 2013

🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Taaakze ... pred tyzdnom ma naplo zo slaniny, neskor z klobasy, zacalo mi byt hrozne zle po veceroch, unava jak hovado a test negativny... zacala som cikat asi kazdu pol hodinu, rekord bol udrzat to 2 hodky v pokladni :P bolave cikanie je z potvrdeneho zapalu mocovych ciest, ale to, ze som sa v noci skoro pocikala, lebo som konecne po celej noci zaspala ale aj tak som sa musela budit kazdych 45 minut na zachod a raz som sa skoro nestihla zobudit :D tak to je prosimpekne maly Samuel Alexander alebo mala Angela 🙂🙂🙂 som neskutocne stastna ! 🙂 Konecne to vyslo 🙂 na testiku velike PLUS :D (sice som sa nanho nacakala, uz som si myslela ze predsalen nic, odlozila som ho nas5 do krabicky... a potom mi to nedalo, vytiahla som ho.... a neverila vlastnym ociam O.O :D 🙂)

crystal333
3. črc 2013

Ahojte ,ja mam tiez taky malinky problemik, menstruacia nikde,naposledy som mala 30.5.,pred dvoma dnami som si robila testik co bol negativny, v podstate nic necitim ,teda ziadnu bolest v prsiach alebo v podbrusku... Jedine ten vytok mam ako na zapal,a hlavu mi uz druhy den ide rozhodit od bolesti,som nenormalne unavena a za tieto dni som zhodila zatial jedno kilo dole, co neviem ani ako sa mi podarilo 😒 Zeby nejake zatial anonymne tehotenstvo??? 😒

nadej13
3. črc 2013

@jenyska4 tak to je, takže teraz len jesť stále lieky na to a strava a podobne, štve ma to, lebo som myslela pri tých všetkých pokusoch že sa to drží, veď ma stále kontrolovali, stále nejaké vitamíny a podobne. Horšie je že pokiaľ sa z toho nedostanem tak ani MS nepríde, takže akékoľvek snaženie je zbytočné. Dnes som z toho rozladená lebo mi ide z tých liekov rozdrapiť žalúdok, ale to vždy pri zvýšení dávok železa. Budem musieť ešte pozitívnejšie myslieť než doteraz len okolie mi to kazí 😠

ratatooy
3. črc 2013

@crystal333 tak dva dny po zmeškání to ještě nemusi test ukazat,hcg muže byt hodne male

faminka
3. črc 2013

@babulinka29
To me moc mrzi... Ale urcite to vyjde pristi mesic! 😎 Ja zatim stale cekam, ale po tlaceni na velke me pekne rozbolelo bricho, jako na MS, ale furt ani spineni, tak nevim... nezbyva nez cekat... 😠

valca12
5. črc 2013

Ahoj holky. Mam 14 dni zpozdeni MS a negativni testy... Boli me
prsa,obcas podbrisek, mam husty belsi vytok... Myslite ze je to tehu? Nebo jen zpozdeni ?. K MUDr. Jdu az za 14 dni...

petunia
5. črc 2013

Ahoj, holky, prosím, MS mám celkem pravidelně, jsem od loňského srpna bez HA, ale dávali jsme pozor, jenže tento měsíc jsme to párkrát už nevydrželi, podle cyklu si ale myslím, že už bylo po OVU, MS jsem měla dostat v pondělí, dnes je pátek, ráno jsem si dělala test, byl negativní ... čípek mám dost vysoko a je jakoby asi tvrdší než bývá před MS. od pondělí mám po obědě takový bolení bříška, jakoby už měla přijít, ale nic ... co to? Můžu být, nebo stres? ... nevím ...

petunia
6. črc 2013

@petunia hm, tak nic, dneska přišla, mrcha ... asi se jenom zapomněla ...

ruzicka_2
6. srp 2013

ahojky vsem konecne jsem nasla diskuzi ktera me zajima a snad mi tu nektera z Vas milych maminek poradi minuly tyden se mi spozdila ms o 4 dny nakonec se mi trochu ukazala hned treti den odesla rikala jsem si dorazila takze to znamena ze tehu nebudu , pri ms byva ze mate citlive prsa ale do dneska tu citlivost citim stejnou tak jsem si dnes udelala test od firmy WOMAN SEKRET BABY. A test se mi ukazal negativni citlivost citim prsou stejnou jsou takove napjate a trosku vetsi navic jsem jeste k tomu unavena je mozne ze bych byla , tehotna . Prosim o radu jestli si mam udelat test jiny o par dni pozdeji .Dekuji vsem maminkam kteri me moc podpori . Omaleho drobecka se totiz snazime . 😉

ruzicka_2
6. srp 2013

ahojky vsem konecne jsem nasla diskuzi ktera me zajima a snad mi tu nektera z Vas milych maminek poradi minuly tyden se mi spozdila ms o 4 dny nakonec se mi trochu ukazala hned treti den odesla rikala jsem si dorazila takze to znamena ze tehu nebudu , pri ms byva ze mate citlive prsa ale do dneska tu citlivost citim stejnou tak jsem si dnes udelala test od firmy WOMAN SEKRET BABY. A test se mi ukazal negativni citlivost citim prsou stejnou jsou takove napjate a trosku vetsi navic jsem jeste k tomu unavena je mozne ze bych byla , tehotna . Prosim o radu jestli si mam udelat test jiny o par dni pozdeji .Dekuji vsem maminkam kteri me moc podpori . Omaleho drobecka se totiz snazime . emoticon

maajka83
6. srp 2013

ahojte, mne sa to stalo, ms som mavala nepravidelny, tak ma ani len nenapadlo ze som tehu, lebo robila som si testy a vsetky vysli neg. az ked mi to nedalo vybrala som sa k dr. ze mi neskaju , testy neg. tak mi urobil vysetrenia a oznamil mi ze som tehu 🙂 co som samozrejme nechapala, led mi vsetky testy vysli neg. Sono mi tehu potvrdilo, bola som v 5tt 🙂

missy1989
6. srp 2013

@ruzicka_2 ahoj ja som natom presne rovnako!
Test negativny a 2 mesiace všetky příznaky ;/ robila som si len jeden test a samozřejmě nenávidím ten negativny výsledok preto uz ani nechcem další radsej si počkám do ms to je tyzden ;)

ruzicka_2
7. srp 2013

@missy1989 ahojky presne jak pises udelala jsem si test a nenavidim kdyz je negativni jsem z toho pak smutna pocituji na sobe vetsi unavu ikdyz to pripisuji tomu pocasi co se ted deje ale i jsem zjistila ze se mi zvetsili trosku prsa a boli me nemuzu si navliknout podporsenku to uplne silim natoz kdyz jdu do sprchy no uvidime 😉 .Pozoruji ze ty priznaky tomu odpovidaji no uvidime koncem mesice jak se vyporada ms.

ruzicka_2
7. srp 2013

@maajka83 ahojky me se totiz ted stalo ze se mi minuly mesic opozdila ms o 4 dny aůe pripocitala jsem to k tomu pocasi pak dorazila ale jen malo aby se nereklo a skoro druhy den uz nic . Uz tyden na sobe pozoruji ze se mi trosku zvetsili prsa a ze me boli jak jsou napnute tak jsem si rekla urobim si test ale negativ 😢 udelala jsem si dva a nic no necham to do konce mesice pak se asi odeberu k dr. Co mi na to rekne snad prijdu s prijemnou zpravickou drzte mi palecky. 🙂

missy1989
7. srp 2013

@ruzicka_2 držím ti palce teda ;) ja čakám tiež do 15 na ms a uvidíme dnes ma celý deň boli v podbrusku viac ako inokedy ;/ a o prsiach ani nevravím zvacsene boľavé a bratavky taktiež nikdy sa mi to nestalo tak neviem už ozaj ako teraz niesom tehotná tak už sa nato vy....
My sa nesnazime este tak extra ale predsa mám taký pocit že by som možno chcela ;) nechám to na osud.a ty hneď daj vediet a testy už nerob hihi ;*

sjusiquatro
9. srp 2013

@valca12 ahoj no ako si dopadla ?si tehu?lebo ja mne meska 2 týždne a test nic...

ruzicka_2
12. srp 2013

@missy1989 AHOJKY dekuji taky cekam kolem 24 jestli dorazi ms uvidime ale prsa me boli teda taky nehorazne ,taky jsem posledni dobouporad unavena a psou ani nemluvim boli me porad stejne bolave a i zvetseny trosku ,tak to boleni prsou jsem vzdy pocitovala kdyz to mam dostat ale boli me porad .Ale tento mesic cim dal vic ze to nejni normalni 😢 no tak uvidime ja si taky rikam ze se na to vy.... a na testy kaslu to vis ze se rada podelim o radostnou zpravu kterou si moc preji .Potom vsem cim jsem si teraz prosla mam totiz od narozeni dmo a chodim o berlich , toto je muj nejtajnejsi sen potom vsem cim jsem si v zivote prosla a toto by bylo moje nejkrasnejsi stesticko muzu si te ridat mezi pratele. Drz mi palecky az se neco vyvrbi dam info .

missy1989
12. srp 2013

@ruzicka_2 ahojky tak mne dorazila včera. Ms ;/
Ale len na pol hodinky ;) nieje jej viac ;) fakt zaujímavé.
Nerozumiem velmi co si písala o tych barlach ;( co to znamená ?
Som Zvedava držim palce ak si to tak zelas ;)

ruzicka_2
12. srp 2013

ja mam od narozeni hendikep mam dmo a chodim o berli mam totiz jednu nozku kratsi od narozeni , tak to je hodne zajimave mozna je i tim teplem minuly mesic jsem to mela taky jen jeden den ms pridam si te do pratel jestli neva fajn se s tebou povida .a tohle by bylo moje nejvetsi stesticko kdyby se povedl drobecek .
@missy1989

missy1989
12. srp 2013

@ruzicka_2 pridaj si ma jasne ;))
To mi je luto velmi ;( neviem čo nato povedat ale šu aj horsie veći moja pekna netrap sa.
Babo ? Pride musí prist ći uz teraz alebo mesiac ;)

ruzicka_2
12. srp 2013

@missy1989 ted jsem ti poslala zpravu tak dioufam ze jsem se trefila to jsou to je pravda moc si prajem aby babo prislo snad i na nas se umeje stesticko no uvidieme koncem mesice . 😉

martinaa88
15. srp 2013

Zdravím, jsem tu nová a moc by mě zajímal váš názor ... S přítelem se o miminko nesnažíme, ani se tomu nebráníme. Tedy neberu HA (již 5.měsíc) a sázíme na náhodu (zatím) .. Snažím nějak se nesledovat, ale poslední dobou jsem znervózněla. Poslední MS mě začali bolet vaječníky jako při OVU a od té doby mě pobolívá břicho, hlavně večer, bývá mi špatně od žaludku také večer, jsem často unavená, mám hustý bílý výtok a dnes mě i pálí žáha ☹ Prsa mě nebolí, tak si řikám, že to těhu být nemůže.. Poslední MS byla 1.8. a dnes cca období mé OVU jsem si zkusila udělat test a byl negativní.Napadá mě, že se to mohlo stát před MS min měsíc. Mám počkat do další MS nebo si koupit lepší TT ? Prosím o zkušenosti .. Děkuju 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru