Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

arianne
17. led 2016

Ahoj ženy, doufám, že se k vám můžu přidat. Dnes jsem 14 DPO, test negativní, ale nechce se mi tomu věřit. Snažíme se už nějaký čas a tak se snažím si moc nevšímat příznaků - ale tenhle cyklus mě ovulka překvapila, byla o 4 dny dřív, než říká kalkulačka... To, že mě po týdnu začalo bolet břicho a záda jsem si mohla vybájit sama, ale 8-9 DPO jsem na toaleťáku našla nepatrně krve a to už vsugerované nebude... Tak mi vrtá hlavou, co to mohlo být a proč se ta druhá čárka nechce ukázat ☹

monoklnaoku
17. led 2016

Me taky porad ne, holky tu psaly,ze sly treba od dr a mely potvrzene tehu a stale zadna druha carka...takze kdo vi :D asi je lepsi si zajit na gyndu

hrosatko87
17. led 2016

@arianne Mně se dvě čárky objevily až v sedmém tt...takže dr je jistota 😉

nikolkaamarianek
17. led 2016

Jako bude to znít divně, ale jedné kamarádce co před týdnem porodila se neukázalo na testu ani v 36.tt že je těhotná 😀 😀 nevím jestli byla nějaké divná, ale úplně zdravá! Druhé těhotenství a všechny testy co se týkalo jater, cukrovky a bílkovin v moči atd negat. ! 😀 Je možné, že to byla špatná šarže testu, ale nevím no 😀 ... 😅

monoklnaoku
17. led 2016

@nikolkaamarianek m tak to je husty :D

plisek123
17. led 2016

Ahoj holky 🙂 mám podobný problém. Neberu antikoncepci asi rok a půl, snažíme se o mimco. Minulý týden jsem brala antibiotika na zánět v zubu. Dneska je to čtvrtý den co už měla přijít menstruace, ale pořád nic dneska teda slabounke špinění. Dělala jsem test ale byl negativní. Prsa mě bolí a to mně nikdy předtím nebolely. Tak nevím. Mám počkat ještě pár dnů jestli MS nepřijde?

monoklnaoku
17. led 2016

Ja uz blaznim, vidite tam neco? Vidim tam nejaky bily prouzek,ale to asi neni ono co?

1nelinka
17. led 2016

@monoklnaoku ten bily prouzek je ryska ktera je na kazdem testu.. Kdyz je test pozitivni je ta ryska ruzova..

monoklnaoku
17. led 2016

Díky 🙂

monoklnaoku
18. led 2016

Ahoj holky, tak mi dr rek,ze tehotna nejsem, MS nikde, 10 dni zpozdeni. Porad si rikam,jestli je mozny,z jeste nebylo nic videt. Na krev m neposlal.

arianne
18. led 2016

@monoklnaoku Po 10 dnech už by něco vidět bylo... Na to pozor, já takhle neměla MS víc jak půlroku a nakonec se z toho vyklubal hormonální problém, 😖 Nerada jsem poslem špatných zpráv, snad se ti brzy zadaří 😉

numesulidu
18. led 2016

Ahoj,
já měla poslední MS 23.3,další měla přijít 20.4. a 4.5 což je 14 dní po vynechání mě pořád testy ukazovali jen jednu čárku! Až 7.5. jsem byla a Mudry a ta mi potvrdila těhotenství.

kikidii
18. led 2016

@monoklnaoku Já bych ještě počkala, na utz nic vidět nebude, to je brzy, a ani na testu ještě nemusí být nic vidět. Škoda, že tě neposlal na krev. Taky jsem si takhle myslela, že bych mohla být těhotná, ale včera jsem měla ovulaci, takže nic 😀

monoklnaoku
18. led 2016

já právě ani nevím, kdy jsem měla ovu, my jsme se nesnažili počít, ale nebránili jsme se. A teď mě to tak navnadilo :D nevím, proč mě neposlal na krev, ale asi ta sliznice 3mm byla jasnej protiznak. Každopádně, udělám si třeba za týden další test, když MS nepřijde.

monoklnaoku
18. led 2016

@kikidii myslím, že na tom vaginálním, který mi dělal, už by to poznat bylo, aspoň to tady tak kolovalo...

patrikpavla
18. led 2016

ahoj holky jsem tu nova.. je mi 32 mam 8leteho klucinu... uz mesic vyhledavam informace na ruznych diskuzich.. jsem snazilka.... ha jsem vysadila 22.12. ms dosla za dva dny... po 25-6.. dnech dorazila znovu .. cely mesic bez prizbaku po ms... jsem zacala vnimat pobolivani v podbrisku, unava,vecerni pocity na zvraceni, makatnost toceni hlavy.. slabost zacaka jsem testovat.. ruzne testy od proudovych i papirky.. objevil se mi tam duch ale ooravdu ho musel clovek naklonit na svetle aby byl videt... pak nic .. pak zase duch po limitu a tak v limitu slaba carecka pak zase nic atd... no v patek 15 jsme se milovali a ja jakoby ucitila ze tam manzel do neceho narazil..nevim jak to popsat asi do steny vejcovodu nebo delohy nastala silena bolest nemohla jsrn chodit sednout si nic pak.to ustalo a ja usnula.. rano jsem jela k dr. Udelala ultrazvuk vzala krev... v krvi hcg 1.2 coz je malo ach jo..na ultrazvuku bylo na vajecniku neco do zpravy napsaka cisticka vel 15mm ale me rikala ze to muze byt zlute telisko nebo tak neco.. na cipku mam malinkej vyrustek.. 25 jdu na kontrolu a na krev aby se potvrdilo tehu nebo ne chce abych pooripade sla na zakrok odstranit to z toho cipku uz jsem byla na konizaci.... chtela jsrm se zeptat s tema testama a s tim jeste nizkym hcg muze se ukazat tehu... kolik hcg ma netehotna zena.. prala bych si byt tehulka.. dekuji za precteni a odpoved

patrikpavla
18. led 2016

Jeste mi rekla ze mam delohu56x41mm.. endometrium homogeni do vel. 9mm

krbas
19. led 2016

Ahoj. I já se připojím s dotazem nebo spíš s žádostí o sdílení zkušeností 🙂 Cyklus mám pravidelný - vždy po 28 dnech. Antikoncepci neberu už více jak 3 roky. Každopádně teď mám zpožděnou MS (zatím tedy jen jeden den) - ovulace byla asi kole 6.1.2016, BT se od ovulace drží na 37 stupních. Už více jak týden mám bolestivá prsa.. Test jsem si dělala dnes ráno a je spíš negativní, i když malinký náznak té druhé čárky tam je. Můžu být těhotná? Díky moc!

cheynee
19. led 2016

@krbas Tak to asi budeš!!! 🙂 Gratuluji 🙂

@patrikpavla 1,2 je vážně málo, takhle to má většina netěhotných žen 😖

ewiiika
19. led 2016

tak i ja byla včera u MUDr. na pravidelne kontrole... Menzes opožděný asi o 10 dnů...v pátek jsem si udělala test a samozřejmě negativní. V sobotu jsem šíleně špinila ale jen z rána,tak jsem si řekla,že už asi dorazí MS.Připravena s tamponem jsem byla vylulena,že v neděli zas ni-ani MS a ani špinění... Tak jsem si v pondělí před MUDr. udělala test a nevěřila vlastním očím 🙂 byly tam // 🙂 a ne žádný duch ale krásná čárka 🙂 samozřejmě jsem to oznámila své lékařce no a tam mi řekla hned,že na UTZ asi nic neuvidí,že je ještě brzy... A vážně,i na vnitřním ultrazvuku nic neviděla a objednala mě za 14 dní,že už by něco mělo jít vidět. Takže i přes // jsem stále nervózni :-/

monoklnaoku
19. led 2016

@ewiiika tak to je krásná zpráva! 🙂 snad se prcek udrží,dej určitě vědět. Neříkala ti kolik máš mm sliznici?

ewiiika
19. led 2016

@monoklnaoku moc děkuji 🙂 ale i tak to vše beru s nadhledem,nikdy člověk neví :-/ o sliznici mi nic neříkala,teď budu jen dlooouhých 14 dnů čekat na den D,až bude UTZ kde by mělo jít něco vidět.Při mým 1.těhu už bylo na utz "něco" vidět už zhruba ve 4.týdnu...každý těhu Je jiný... Hlavně holky hlavy vzhůru,každá z nás Je stopro super ženská a zaslouží si být mamčou 😉

patrikpavla
19. led 2016

@cheynee ja vim ze je ale nebylo to treba brzo a hcg se bude zvysovat... kez by se zvysovalo... moudrejsi budu toho 25. no ale nejake zkusennosti nekdo ma? s necim podobnym jak jsem psala vyse..

majia985
19. led 2016

Ahoj chci každou snažilku uklidnit jsem v 7+6tt a celou dobu jsem mela negativní těhotenské testy a to ruznych značek. A mimi je v pořádku srdicko bije a roste. Takže tem testům bych moc nevěřila.

patrikpavla
19. led 2016

ahoj holky chtela jsem se zeptat zlute telisko vin ze je to v prvnim trinestru na vyzivu... ale ono jde videt na ultrazvuku..? a zustava tam a pak jde videt gastracni vacek? Nebo jak to je

monoklnaoku
20. led 2016

Holky tak ja dneska rano vodopady. MS s 11 dennim zpozdenim jsou peklo, jdu si nekam zalezt a spat. :3 Mejte se krasne a drzim vsem palecky! 🙂 ;)

mruvka34
20. led 2016

Ahoj holky, jdu take s dotazem 🙂 bohuzel mam zasebou potrat dvojcatek v 11tt.. Ted by mela dorazit/nedorazit mrcha (3. povolena po revizi) no test dnes 30dc negativni, ovu byla 20dc.. Ms stale nikde, prsa citim, bricho nafoukle, a zhruba uz 4 dny mi je lehce nevolno, jakoby zaludek na vode... Myslite ze bylo brzo testovat ? Trosku jsem zklamana, stale si preju aby to vyslo ...

kikidii
20. led 2016

@mruvka34 ještě je brzo, vajíčko se napevno uhnízdí až 12 nebo 13 den po ovu. Takže naděje ještě je 🙂 testovala bych až po týdnu vynechané ms, jinak je to zbytečný zklamání z negativních testů.

mruvka34
20. led 2016

@kikidii dobre dobre tak uvidime 🙂))

patrikpavla
20. led 2016

kdy je ta ovulace , zacatek mesice ... 14 po ms me bolel podbrisek.. unava.. malatnost... pocit na omdleni motani hlavy... i testy po limitu mi vysly s duchen a i jeden v limitu varecinka slabounka.... pak o tyden asi 4 dny po testovani po sexu strasna bolest v podbrisku .. studeny pot , pociz zvraceni nemohla jsrn chodit jedine v predklonu usinala jsen v klubicku... druhy den u dr.... na vajecniku je mala cysticka vel 15 mm... nebo pry zlute telisko...a endometrium homogeni vel 9 mm... myslite ze to mohlo byt zahnizdeni ta bolest... nemate s necim podobnym zkusennost.... hlave myslim tehotenstvi... dekuji

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru