Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

micaella23
12. črc 2016

@frajkn joo to uz bylo davno, ted ji je uz 6m 🙂 drzim pest

zuzizuzi0000
12. črc 2016

Ahoj holky, uz je to par měsíců, co si pročítám vaše diskuze, tak jsem se rozhodla, ze taky přispěju se svou "troškou do mlýna" a zeptám se jestli někdo nemá podobnou zkušenost..

Na zacatku tohoto roku jsem dost zhubla (asi 10 kg), ale rozhodne ne nějak moc na svou výšku - jsem ted 157cm, 53 kg.. Proste normal.. Ale moje tělo to nějak těžce neslo a proste jsem přestala menstruovat.. Mela jsem to v polovině února a pak až ted na zacatku června, kdyz mi doktorka nasadila tablety Provera na 5 dni (ziju mimo ČR a zdejší praktiky mi přijdou občas dost podivné.. Ale co nadělám 😒).. Takže jsem to dostala, ale jen velice slabě a krátce.. No a ted uz je zase polovina července a zase pořad nic 😒

Starost mi to dela především proto, ze se s manželem chceme začít snažit o děťátko a strašně se bojím, ze mam nějaký problem 😔 Před tím, než se tohle všechno stalo jsem mela každy měsíc "krásný" plodný hlen a ms jako hodinky.. Ted me akorat pořad poboliva břicho, testy negativní a mrcha nikde..

Tak me jen napadlo, ze s necim podobným třeba mate zkušenost.. K doktorce jsem objednaná na pristí tyden a celkem se bojím na co mi přijde..😔

Moc děkuji za jakoukoliv reakci..

valentovasasa
13. črc 2016

@zuzizuzi0000 měla jsem to kdysi podobné. A taky od té doby říkám, že ty kecy doktorů o hubnutí pro zdraví jsou jen kecy a kašlu na ně. Jsem tlustá, hodně tlustá, ale nikdy jsem se necítila blběji, než když jsem před 3r shodila 15kg :(

cv3
13. črc 2016

Ahoj holky uz jsem delsi dobu nebyla. Mam takovy problem - menstruace mi meska uz tyden. Minuly tyden jsem prodelala zanet mocaku, ktery se mi dostal az do ledvin. Den po ocekavane ms jsem zacala brat atb xorimax 500 a na bolest algifen neo. Atb jsem dobrsla vcera. Myslite ze to muze mit vliv na ms ze mi meska kvuli tomu. S manzelem se snazime o mimi. Dekuji za vase nazory.

vannilla
13. črc 2016

@cv3 Kup si těhotenský test 🙂 Slabounká čárka je už po dni vynechané MS. 😉 A nejvíc HCG je hned ráno po probuzení.

valentovasasa
13. črc 2016

@cv3 zkus test. ale mě to jednou kvůli nemoci meškalo... :(

@vannilla není už po dni. Mě MS mešká 8 dní a test mi vyšel až dnes hooodně slabě pozitivní (ani vyfotit to nejde) a u druhého těhu mi vyšel pozitivní taky takhle pozdě. Záleží na dni, kdy došlo k oplodnění - první těhu jsem otěhotněla na začátku a den po vynechání jsem měla poztivní test, u druhého jsem otěhotněla později a měla test pozitivní asi týden "po".

cv3
13. črc 2016

@vannilla test jsem si delals minuly tyden v patek
a byl negativni

cv3
13. črc 2016

@valentovasasa jak dlouho ti mesksla ms kvuli nemoci? Gratuluji k miminku.

valentovasasa
13. črc 2016

@cv3 kvůli nemoci mi to meškalo týden 🙂 cykly mám 30-31 a tuším, že dorazila 37. Zatím negratuluj - dvě děti mám na světě a jestli čekám další netuším 🙂 teda tuším ale nemám jistotu 🙂 k dr. jdu až 8.8. a uvidím do té doby co a jak, přeci jen ty začátky... víme všechny... Navíc jsme ho uplně neplánovali (já mám dvě, přítel dvě - takže pokud bude, tak vlastně páté - byť mé třetí těhotenství - je to zašmodrchané).

cv3
13. črc 2016

@valentovasasa ja jsem dnes 35 den cykly mivam tak 30 dni. Tak dlouhyzpozdeni jsem jeste nemela, ale mozna to bude kvuli nemoci. Tenhle mesic jsme to tak trochu flakali 🙂 tak tomu moc neverim. Vim ze zacatky jsou nevyspitatelny.

valentovasasa
13. črc 2016

@cv3 mě to angína s ATB posunula na 37...

cv3
13. črc 2016

@valentovasasa ja s atb zkusenosti nemam nidky jsem je nebrala, jeste pockam i kdyz bych uz chtela vedetna cem jsu 🙂

vannilla
13. črc 2016

@valentovasasa OK, tak to jsem netušila. Mě vyšel pozitivní již druhý den po vynechání MS, ale asi jsem otěhotněla těsně s ovulací.

valentovasasa
13. črc 2016

@vannilla to je možné. Všichni doktoři vám doporučí udělat si test až tak 16-20 den po OPLODNĚNÍ.

zuzizuzi0000
13. črc 2016

@valentovasasa Dekuji moc za reakci! Muzu se prosim jen zeptat za jak dlouho se ti to uklidnilo a jak? Jsem z toho dost nešťastná.. Jakoze ano, chtěla jsem byt trochu víc fit, protože závodně sportuju (na amatérské úrovni) a mezi ostatníma jsem byla trochu oplacana, ale částečně to byly i nervy pred zavodama a další věci, které přispěly k tomu, ze jsem tak rychle zhubla (ne jen dieta a cvičeni), navíc to nebylo nic drastického, jen jsem vynechala sladké a přílohy a nahradila je zeleninou.. Myslela jsem, ze tohle se stává jen anorektickam, vůbec me nenapadlo, ze bych mohla mít takový problem se zdravou vahou.. Jsou i holky, které maji od přírody mnohem min při stejne výšce 😔😔😔

Ted se bojím, ze mi fakt něco je.. Navíc jsem začala pribírat (prestože jim pořad stejne, jen méně cvičim po závodech).. Ale testy jsou proste negativní a ms furt nikde 😒 Tak ja nevim..

valentovasasa
13. črc 2016

@zuzizuzi0000 uklidnilo se mi to asi za tři měsíce, když jsem přestala hubnout a vykašlala se na to. Držela jsem si váhu, vrátila jídelníček "do normálu" a žádné diety, žádné přehnané sportování. Tak nějak to polehoučku odeznělo samo. Jen pro upozornění - já hubla ze 119 a problémy přišly při váze 105 !!! Takže to o anorexii nebude. Tělu se to prostě nelíbilo. A já na to už taky kašlu.

A co se týče toho přibírání - vynechání příloh a přidání sportu vede k rychlému úbytku. a pokud to "znormalizuješ" tak můžeš přibírat - tělo reaguje. Ale taky můžeš být těhu 🙂 UZV ti dr. dělala? byl v poho?

zuzizuzi0000
13. črc 2016

@valentovasasa Mas pravdu, no.. 😔 Dneska uz to taky vím.. Tak snad se mi to taky nejak vyrovná.. Hlavně aby to tam dole všechno správně fungovalo ted, kdyz jsme se konečně rozhodli, ze to zkusíme.. Manžel s tím dokonce přišel sám, ze uz by teda jako chtel.. A ted tohle..😒

K doktorce jdu pristí tyden.. Zatím me vůbec neviděla.. Uz tehdy poprvé, kdyz jsem to nedostala (to bylo v březnu - poslední ms jsem mela v polovině února), tak mi ani neřekla at prijdu.. Řekla at počkám jeste dva měsíce, tak jsem čekala.. V červnu me pak poslala na krev a kdyz vyšla negativni tak mi předepsala Proveru.. To bylo na konci května.. Pak ms konečně přišla na zacatku června (sice dost slaba, ale byla) a ted zas nic..jeste to teda není tak dlouho (10 dni zpoždění), ale doufala jsem, ze se to zas srovná do normálu 😒

Výslovně jsem ji napsala, ze chci ultrazvuk ten pristí tyden, tak snad mi ho fakt udělá.. To čekání je hnus proste.. Těhotenství bychom si moc prali, ale testy jsou negativní, takže to moc nevidím.. 😔

frajkn
14. črc 2016

Zdravím dámy, jsem tady zase, už je to 12dni a porad MS nikde... Dnes me trochu začaly bolet prsa, břicho stále takové nafouklé, a často chodím na malou... Přijde mi to opravdu divné, protože pohlavní styk byl 20.května ( plodné dny)...to už je dlouho...

zuzizuzi0000
14. črc 2016

@frajkn To jsme na tom úplně stejne.. Ja testovala včera, ale druhou / jsem tam videla jen kdyz jsem se opravdu hoooodne snažila 😒 Uz jsem svoji story popisovala výše.. U me to těhotenství asi nebude.. Spíše nějaký problem.. Jinak uz by tam byla.. Každopádně po ms ani stopy 😒

frajkn
14. črc 2016

Taky myslim, ze už by tam byla, taky když ten test pozoruji, tak si mi tam // čárky ukazuji malilinkato snad jen proto, ze ji chci videt!!!
Ale porad jsem nafoukla, dnes me bolela prsa...

valentovasasa
14. črc 2016

@zuzizuzi0000
@frajkn holky mam to uplne stejne. Boli me chvilema prsa. Cipek i mam pocit ze se mi nafukuje podbrisek... ale styk probehl 27.6. Tak nevim. A stale 1 carka... teda v te serii mi dva testy udelali pidi mini ducha a jinak nic.

zuzizuzi0000
14. črc 2016

@frajkn Ted jsem si všimla, ze píšeš 20. května! U me je to 20. června.. Tak nevím jestli je jeste šance.. 😔

@valentovasasa Me bolí prsa, podbrisek, v krizi.. mam nafouknute břicho, pribiram na váze, mam divné chutě, cítím úplně všechno... Ale pořad si říkám, ze si to namlouvam, protože pořad jen jedna /.. Včera byl pidi duch, kterého jsem si bez tak taky jen vymyslela.. Protože uz mi fakt hrabe.. 😃 Ale ms priste nikde 😒😒😒

valentovasasa
15. črc 2016

@zuzizuzi0000 Jo, u mě je to stejný, sex proběhl o týden později než u tebe. Ale včera jsem to řešila s mužem - prsa mě bolí (ne stále, ale bolí-nebolí-bolí...), podbřišek nafouklej, džíny na sobě nesnesu. Takže chodím pořád v sukni, cítím i tlak v čípku (to všechno jsem měla v obou těhu), ale říkám chlapovi, že už mám pocit, že už je spíše psychosomatického původu. Já měla v úterý odpoledne pididucha, který jak test uschl a zežloutl, tak zmizel (kdo by to čekal), a pak ve čtvrtek ráno. A pak zas nic... a dělám pořád mamatest. že radši nelítám ze značky do značky. Tak jsem už i hledala jak je tam moje dr. aby mě "zkoukla" a příští týden má beznadějně narváno, další týden dovolenou, pak narváno a pak tam 8.8. jdu (objednáváme se on-line).
Takže jsem se s mužem domluvila, že na testy do neděle dlabu, že to nějak dopadne. že kdyby mě něco bolelo (cysta a tak) tak že mě odveze do nemocnice a jinak, že to snad dostanu - buď MS nebo dvě čárky dostanu 🙂

Jsem nasraná z té nejistoty. Sakra, tak buď ať se tam objeví // nebo MS ale ať vím na čem jsem... s čím mám pracovat.

Ale stav mám jak ty, ale chvílema si říkám, že ty "příznaky" mám psychosomatické... Ale zase, četlas začátek této diskuze? paní tam psala, že měla negativní testy i když už měla těhu potvrzené lékařem... a druhá zas do 3. měsíce.

frajkn
15. črc 2016

Dnes jsem se uz "nastvala", ze 14dni se mi nechce cekat na termin na gynde, tak jsem tam rano volala, a k memu stesti nestesti, pani doktorka ma dovolenou. Sakra. Test negativni, tak at uz ta MS prijde, hlavne at to neni nic spatneho!!

vannilla
15. črc 2016

@frajkn Ahoj, to je opravdu divné. Já jsem měla posl. MS 6.5., ovulaci 17.5. a jsem teď v 11.tém týdnu. V pátém týdnu jsem si dělala testy a vyšly pozitivní, v šestém jsem byla na UTZ u doktora a byl tam gestační váček. Od sedmého mám nevolnosti se zvracením. To už by si opravdu poznala a test by byl určitě pozitivní! Třeba jde opravdu jen o zpoždění...

zuzizuzi0000
15. črc 2016

@valentovasasa Presne! Ve me se ty pocity uplne melou! Proste nesnáším nejistotu! 😒

Dneska jsem zkoušela digitální test, který mi neuvázal žádný výsledek (máme tady šunty), takže jsem furt tam, kde jsem byla 😔😔😔

Ale pomalu ztrácím naději.. Začátek diskuze jsem četla, ale pochybuju ze bych zrovna ja byla ta výjimka.. Obavám se, ze u me to bude spíše nějaká porucha 😔

Pokud mas ode me jeste tyden náskok, tak to tam jeste je naděje.. A celkem velká, ne? 😉😉😉

valentovasasa
17. črc 2016

Tak co? Je u vas neco noveho? U me furt nic -ani // ani MS

frajkn
17. črc 2016

U me také nic nového, test jsem si od minula nedělala , na to už nemém nervika, a MS také nikde (15.den). V pondělí opět volám na gyndu, snad už tam budou. Jinak břicho stále jako balon, a je mi celkem divně...

zuzizuzi0000
17. črc 2016

@valentovasasa @frajkn ahoj holky, u me taky nic 😒 Test jsem nedělala, protože na to nemám nervy.. K doktorce jdu ve ctvrtek.. Tak uvidíme.. 😒

valentovasasa
18. črc 2016

@frajkn
@zuzizuzi0000 Tak já jdu holky nakonec zítra, tak uvidím.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru