Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

keksikova1
6. led 2017

@lenicka2323 gratuluju! Embryjko nemusí byt vidět, je ještě brzy! 🙂

keksikova1
6. led 2017

@magda001 nevím co znamena nezdánlive silná jedna čárka. .tehotna byt podle me můžeš i nemusis,asi bych zašla na gyndu..

keksikova1
6. led 2017

@lenicka2323 ja v 6 tt taky neměla vidět embryjko a myslím, že tehotna jsem poměrne dost 😁 držím palce!

magda001
6. led 2017

@keksikova1 Jako že ta jedna byla moc silná čárka .
Na gyndu si budu volat až v úterý , protože ordinální hodiny jsou jen v úterý a ve čtvrtek . Ale jinak děkuji😊

keksikova1
6. led 2017

@magda001 to je v celku jedno,jak silná ta jedna čárka je,pokud není vyložene slaba,coz by mohlo značit vadu testu..Pokud tam není druha,proste nemáš dost hCG v moči (bud ještě ne,nebo vubec) 😉

lenicka2323
6. led 2017

@keksikova1 Děkuji moc! No už se nemohu dočkat kontroly v utery jsem lehce krvacela a doktor mě v nemocnici vystrasil potratem ale muj doktor me dnes ujistil ze jsem rozhodne nepotratila.

keksikova1
6. led 2017

@lenicka2323 dej mi vedet! 🙂

lenicka2323
6. led 2017

@keksikova1 určitě dám ..doufam že se už něco ukáže..

paulinka73
7. led 2017

Ahoj holky, už mám 11dní zpoždění. Testy jsem si dělala v pondělí/úterý a byli negativní. Ještě v úterý jsem šla k doktorce. Ta mi udělala vyšetření a mám na pravém vaječníku cystu, která prý nejspíš brání menstruaci. Pichla mi vyvolávací injekci a prý 4-14 dní to může trvat. A když nic, tak operace, protože na konci ledna odjíždím na půl roku do zahraničí, tak abych prý nic neriskovala. Každopádně si operaci před odjezdem nemůžu dovolit, protože si nemyslím, že se po laparoskopii zbrchám během týdne. Krevní testy na HCG mi taktéž vyšli negativní. Pořád čekám a nic. Piju svařák, heřmánkový čaj, dávám si horké koupele. Pořád mám takové pobolívání v podbřišku, jakoby už ta menstruace měla přijít, ale ona furt nikde.

Jak dlouho Vám trvalo po vyvolávací injekci, než jste menstruaci dostaly?
Může se stát, že jsem opravdu těhotná, i přesto, že krevní testy mi vyšli negativně?
Máte nějaké tipy, co bych mohla dělat, abych se nezbláznila a uklidnila se? :D

Moc děkuji! 🙂

keksikova1
7. led 2017

@paulinka73 ja mam s MS hodně potíže a mimo tehotenstvi jsem ji po injekci vždycky kolem 10-12.dne dostala. Ze bys byla v tomhle případě tehotna se me osobne nezdá pravděpodobny..Po laparu byva ten týden akorát, radši bych do toho šla, než to pak resit v zahraničí. .a aby ses nezbláznila, to nevím, ja jsem magor slušnej,takže to poradit neumím 😀

paulinka73
7. led 2017

@keksikova1 Moc díky za rychlou odpověď :D Já tedy zkusím vydržet ještě pár dní a snad se ta potvora už spustí. Přijde mi, že jsem si prošla všemi PMS symptomy jako nálada, akné, atd atd....akorát ta menstruace se někde zapomněla :D
Týden se zbrchat, ale pak jsou určitě nějaké omezení atd., myslím tím, netahat těžké věci, nepřetahovat se, odpočívat?
Budu hlídat děti a takové věci okolo, to si nejsem moc jistá, jestli jde skloubit :/

paulinka73
8. led 2017

Tak už jsem to dostala! Sláva! :D

keksikova1
8. led 2017

@paulinka73 no vidíš 🙂 hele s tou laparo,je to samozrejme tvoje věc, ale když doktorka usoudila,ze cysta sama nezmizí a indikovala výkon, asi k tomu má důvod. Přijde mi lepší týden lezet a pak na sebe dávat trochu pozor,než skončit s náhlou příhodou břišní v cizině na chirurgii,kde se s tebou parat nebudou a normalne te otevřou.. no a pak to bude daleko horší. .Jako nevím, ale jak rikam,o a ta doktorka asi vi,co dela..

magda001
12. led 2017

Tak děvčata , dnes jsem byla na gyndě 😊
Řekli mi, že nic není vidět zatím. Zkoušeli mi brát krev jenže jim to nějak nešlo 😂
No píchli mi vyvolávací injekci , prý pokud to nedostanu, bude ze mne maminka 😍 Příští čtvrtek na kontrolu 😍
Tak doufám , že se dozvím pozitivní zprávy 😍

keksikova1
12. led 2017

@magda001 ty to máš všechno naky komplikovaný :D držím palce,dej vědět!

lenicka2323
13. led 2017

U me vcera probehlo krvaceni dnes rano jsem byla u doktora a tehotenstvi uz potvrdil mimi ma 0,5cm ale bohuzel je kolem krevni srazenina a dosti velka tak beru antibiotika a tyden neschopenku ☹

keksikova1
14. led 2017

@lenicka2323 neházej flintu do žita a drz se!

lenusaak
14. led 2017

@paulinka73 cysta může napáchat dost škody, když se neřeši. Samotné odstraneni je maluskatý zakrok do bricha😊 já mam za sebou gyn.operace tri, z toho dve byly laparo, vzdy jsem měla velke tákroky do břicha, ale u posledni laparky mi prerušovali vejcovod, odstranocali cysty dve a rušili srusty- 9 dni po laparce jsem uz litala v Rakousku po horách 😊 a tri dny po laparce jsem se cítila jako bych nikde nebyla 😊 pokud by šlo pouze o odstraneni cysty, tak bych se laparoskopie vůbec nebála, hodbe brzo budes fit a zase fungovat normálně. Na některých pracovistich i cysty pichaji ambulantně, poté nasazují antikoncepci- ta by měla zabránit tvorbě cyst, což by u tebe bylo idealni pokud odjizdis na dlouho pryč. Doktorka by si te měla zko trolovat jeste cca 2-3 den cyklu či li dne menstruace, zda cysta zmizela a vstrebala se, pokud tam bude mrska stále i po menstruaci, jen tak nezmizi 😊 kazdopádně, ja dokola s cystama fungovala temer pet let, na laparku jsem šla po peti letech až když cysta byla obřich rozměrů a museli mi s tim vzit i kus vaječníku....mozná by se ten půl rok dalo počkat, to ale vi nejlip gyndař , tak držim palce ať je brzo po problémech 😊

kituska20
14. led 2017

Ano🙂 nikdy jsem neotehotnela jak jsem mela behem ovulace vzdycky totalne mimo🙂 prvni test a to ten nejcitlivejsi mi vysel asi asi 14 dni po styku a to opravdu ze to nebylo poznat

saidy
14. led 2017

Ahoj holky, jdu si pro radu. Jsem 2 měsíce po revizi kvůli ZT, první MS došla normálně, druhá má 6 dnů zpoždění a poslední 3 dny malinko hnědě špiním, ale není to ani na intimku, spíš jen když kontroluju čípek, jestli se něco už neděje. Test jsem zkoušela dneska ráno a je negativní. Stalo se vám to některé a čím to bylo? Začínám být nervózní a naštvaná na svoje tělo. ☹

magda001
14. led 2017

@keksikova1 Ano to tedy mám , děkuji moc 😍

lenicka2323
26. led 2017

Dobrý večer, u mě se naštěstí srazenina zacla ztracet doktor mi vystavil uz prukaz jsem uz v 9 tydnu ale zitra musim k doktorovi ohledne zvysene hladiny cukru v krvi.😒

zuzka1223
28. led 2017

Ahoj,
Máte nekdo zkušenost s krevnim testem Innova z lekarny? Ja si testovala pred 2 dny a výsledek byl slabe pozitivni. Z moci mam ale vysledek negativní. I dnes rano, kdy mam 6.den opozdenou MS. V navodu toho krevniho testu psali, ze pokud se objeví carka i slaba jsem pravdepodobne tehotna. Tak me mate ten test z moci.
Dekuji za odpovedi.

kituska20
28. led 2017

@zuzka1223 proč to takhle lámat přes koleno? Stačí vydržet třeba týden a uvidí se jestli jo nebo ne

zuzka1223
28. led 2017

Kituska, děkuji, ja jen, ze mi prislo ze 6. den po vynechani MS by uz asi mel test ukazat //. 😕

absintka19
28. led 2017

@zuzka1223 v krvi se hcg obevi drive nez v moci. Holt nejlepe je navstivit lekare at koukne na utz zda neco je uz videt, alespon gestacni vacek se zloutkovym zarodkem. Pokud mas pravidelnou MS (coz znamena cyklus 25-35dni) tak po tydnu uz by melo byt neco videt. Popravde nekdy se muze jednat o zamlkle tehu nemo mimodelozni (hcg neroste jak ma). Stejne s tym clovek nic nenadela. Nestresujte se, kdyby tam bylo mimi tak stres nepomaha.

absintka19
28. led 2017

@zuzka1223 ono vse je hodne individualni. Lekar ale rekne nejlepe, zde se muzeme jen dohodovat, hadat....

absintka19
28. led 2017

@lenicka2323 ja jsem mela hematom vetsi nez mimi, odpocinkem a nic nedelanim se vstrebal, pomalu ale preci.

kituska20
28. led 2017

@zuzka1223 já to měla stejně záleží kdy byl styk. Až jsem si koupila ten digitální test tak ten mi ukázal. Jinak 8 dní po vynechání kde nic tu nic.

zuzka1223
28. led 2017

Tak uvidim, no svet se nezboří, budeme se snažit dál. Dekuji vsem za odpovědi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru