Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

zuzka1223
22. srp 2017

@leslii Tak to mě moc mrzí, každopádně i kdyby to nevyšlo, tak hlavně nic nevzdávej a ono to přijde. Pokud jste oba v pořádku, tak si nemusíš zoufat. My meli menší šanci na to ze se povede a povedlo. Udelejte si pěknej víkend, nemyslete na to, odreagujte se.... nemyslet je ten nejlepší způsob na úspěch...vim ze to jde těžko, ale zkus to...budu držet pěsti 😉😉🙂

leslii
22. srp 2017

@zuzka1223 ..Tak moje milá...Dnes se tedy u doktorky potvrdilo,že se fazolek rozhodl,že si odejde-samovolný potrat.Na revizi nemusím,bylo to malinké,tudíž počkat,až se tělo samo vyčistí.Poté počkat na menzes a pokusit se poté o další mimi.No i když jsem dnes nato byla připravená,bulela jsem jak želva...

zuzka1223
23. srp 2017

@leslii Tak vybulet se to musí pořádně. Já to zažila 2x než se povedlo a vzhledem k mému věku to bylo pokaždý horší. Takže to pořádně vybul , ale pak nabrat sílu a hurá na miminko... ono to vyjde 😉

leslii
23. srp 2017

@zuzka1223..no co si budeme povídat drahá ja ve svých 36 mám taky co dělat...Neztrácíme naději😉

libotaci
20. zář 2017

Holky já se picnu! Zatím jsme se s manželem jen dvakrát snažili o miminko. Už 14 dní mě bolí prsa, že bych si je nejradši sundala! :D A přes den je mi na zvracení, pořád mám hlad a jsem děsně podrážděná a vzteklá a ani nevím proč. Takže jsem si udělala test. 1 čárka, zklamání a šel do koše. Pak jsem si tu prčítala diskuze a našla zkušenost jedné z vás, že se vám druhá čárka ukázala až po půl hodině. Vrátila jsem se do koše a byl tam duch. Sedla jsem do auta a jela jsem pro "nejlepší" a nejdražší těhu test, který má těhotenství ukázat po 1 týdnu. vyšel mi negativní. ACHJO, tak teď nevim. :(

zuzka1223
20. zář 2017

@libotaci A máš už aspoň termín menstruace? Nebo zkoušíš dříve? 🙂

zuzka3112
20. zář 2017

Ráda bych se přidala. Chtěli bychom už sourozence pro našeho malého. Nicméně poslední MS 4-8.8., doteď tedy nic. Ovulace byla, jsem si naprosto jistá. S manželem zkoušíme a ehm užíváme si, jak je to možné, neznacim si kdy jsou pokusy 😂😂 nicméně MS se nedostavila, 3 testy negativní, dnes gynda, dr nic neviděl, takže vyvolavacka, do 14 bych to údajně měla dostat. Jinak doteď relativně pravidelná ms. Plus mínus 2az3 dny. No počkám si, pak půjdu na odběry kvůli kontrole, zda hormony v normě a štítná žláza zda funguje správně... Takže si dám takové kolečko a budeme se snažit dal. Přeji vám všem brzké dvě čárky!

libotaci
20. zář 2017

@zuzka1223 menstruaci jsem měla dostat 15.září 🙂

zuzka1223
21. zář 2017

@libotaci Tak většinou doporučují počkat tak týden, ja mela dlouhe cykly, vždy 35 dní, tak jsem vzdycky delala test az tyden po terminu a pak jednou vyšel. 🙂 A nakonec mi doktor i řekl, ze jsem mela ovulaci skoro na konci cyklu. Teplotu jsem neměřila tak jsem to ani nevěděla. Tak zkus vydržet a test jeste zkusit později. ;)

zuzka1223
21. zář 2017

@zuzka3112 přeju hodně štěstí na ať se brzo zadaří ;)

zuzka3112
21. zář 2017

@zuzka1223 děkuji, zrovna dnes jsem odpoledne psala zprávu, že jsem z toho už jelen. Jestli jsem těhotná, tak to bude asi z hodně čerstvého pokusu. Dnes odpoledne pozitivní test. Takže budu vyckavat..

zuzka1223
22. zář 2017

@zuzka3112 Tak to je krásný...moc držím pěstičky 😉

leontynkar
8. říj 2017

@shaarka a nevíš jak dlouho by mela byt vyšší po agolutinu/vyvolavacce/ ? 🙂

verulinekk
30. říj 2017

Ahojky holky, mám dotaz. Můj cyklus je delší ( 36 dnů), ale pravidelný. Dneska mám 3 den zpoždění, testy jsou negativní. Jsem unavená, občas mi neni dobře od žaludku, točí se mi hlava, jsem nafouklá. S manželem jsme se snažili 1 měsíc. Myslíte, že bych mohla být těhotná ?

kalexis
21. kvě 2018

Ahojte, prosím môže mi test ukázať výsledok za týchto podmienok? Sex prerušovaný sme mali 7.5. takže uhnezdenie by stihlo do 17.5. teoreticky. Dnes je 21.5. takže by už nejaký hormón mal byť. Od vtedy sme sex nemali, ms mám mať až 29.5. príznaky mám väčšie prsia , bolestivé bradavky, a taký tlak v podbrušku tak som zmätená. Už jedno dieťa máme a toto by bolo dosť prekvapenie. Zajtra robím test len či myslíte že mi ukáže výsledok relevantny?

letadylkokane
21. kvě 2018

@kalexis moje kristalova koule rika, ze tomu dava 50:50 🙂
Jak to mame vedet? 🙂 Tehotna byt muzes, ale nemusis...

zuzka3112
21. kvě 2018

@kalexis no tak bych koupila nějaké testy a testovala teda jednou, pak za pár dní, za týden, 14 dní... Celkem jednoduché... Můžeš a nemusíš být, to ti tady nikdo na tutovku nenapíše.

kalexis
22. kvě 2018

Pýtala som sa či môže byť výsledok testu dôveryhodny 😉 test som robila dnes ráno negatívny. Takže už len čakať. Nemusíte byť podráždené, na mk sa tieto veci riešia neustále. No dik za námahu

krive
22. kvě 2018

@kalexis asi takto my měli sex že 30.4 na 1.5 a 14.5 nepřišla MS a 17.5 pozitivní test. Takže ideálně je počkat do termínu MS pokud jsi nedočkavá testuj ob den 🙂 Jinak To asi nikdo nepoví zdajsi nebo nejsi těhotená 🙂

kristynas123
4. říj 2018

@sarlotta krevní test je přesnější a může mít jiný výsledek než domácí těhotenský test ...např když je HCG vysoké tak test falešné ukáže negativní výsledek

milujicimaminkas89
14. říj 2019

Ahoj holky, jsem dnes 32DC a test negativní...Achjooo, nevím, zda je ještě šance...😢

bazarky
2. pro 2019

Ahoj holky prosim o radu :( 28.10 byla m9je posledni MS. 12.11.probehl sex, 13.jsem ovulovala. 25.11.jsem mela dostat MS a nic. Pres toto jsem byla na gynekoligii kde mi pres vnitrni UT dr rekla ze vidi zvysenou sliznici a volnou tekutinu v deloze... Dneska je 2.12.ms nikde a testy negativni. Predevcirem a vcera jsem spinila, ale jen na toaletaku (svetle ruzovo hnedy vytok) .... Podbrisek me boli, prsa jsou citlivejsi... Co to muze byt? Nikdy se mi takto ms neopozdila :,(.. Bojim se... :,(

kaja2016
2. pro 2019

@bazarky A ceho se bojis?

zanach
11. pro 2019

Zdravím všechny maminky i ty co se o miminko snaží, chtěla bych se zeptat, beru antikoncepci, dá se říct že už skoro 3 roky, Lunafem, nestěžuji si, menstruace pokaždé přišla 3 po dobrání platíčka a tentokrát ne, už je to skoro 14 dní co se menstruace nedostavila, poslední test jsem dělala v sobotu, byl negativní, ale přes to všechno mám stále "menstruační křeče", druhý den pozoruji, že mám dost citlivé bradavky, snědla bych snad úplně všechno.. S přítelem jsme měli sex bez kondomů úplně normálně, dá se říct že jsme věřili antikoncepci.. Testy mi vyšli negativní, dokonce i na gyndě mi řekl, že těhotná nejsem, je možné, že je brzy? Příští týden budu dělat další test, protože cítím, že je něco jinak..

ajuska155
9. kvě 2021

Ahoj maminky idem si ku vám po radu a skusenosť.....tušim ze som tehotná uz 3 tyzdne pobolievanie podbruska pocas ovulacie jemne spinenie teraz zacala bolest prs a obcas mi je nevolno ......den dva pred mrchou duchovia na teste .....teraz par dni uz meska mrcha (cyklus mam pravidelny ) a negativne testy. Stalo sa to aj niektorej z vas ??? Urcite pockam par dni a urobim test znovu ale chcem vediet ci som pricetna 😁

luckav1996
18. kvě 2023

Dobrý den poprosila bych o radu a názor nedostavili se mi MS ale mám pobolívání v podbřišku jako při MS, častá chuť k jídlu.Dělala jsem si těhotenské testy 2 mi vyšli pozitivní a zbytek negativní co si s toho mám vzít? Moje doktorka má momentálně dovolenou tak jdu pro radu k vám🙂

magda001
23. kvě 2023

@luckav1996 Já když to tak měla tak to byla bohužel cysta 😏 ale zkuste udělat ještě test a pak určitě k Dr

makmak28
8. črc 2023

Holky, jdu se přidat do party... dneska 56DC, 4.7. test negativní (DMkový), dneska taky (Livsane, i když ten nebyl hned ráno). Přiznávám, že si nejsem jistá, kdy byla ovu, cyklus mívám hala bala ale 39DC jsem měla neobvyklé krvácení, červené, jen jeden den a opravdu trošku, tak jsem si to orientačně zadala do apky, že to mohla být ovulka - hodilo by se mi to do krámu protože 38DC jsme mohli zadělat, byla by to paráda 🥰😁 Jenže jak říkám, kde nic tu nic a už minimálně 10 dní mě dole dloube a píchá podobně jako před MS, ale je to tak nějak jiné, jsem unavená jak pes, přestal mi vonět můj parfém... no je to všecko nějaké divné... 🤔 tajně doufám že mám prostě jen nízké hcg ale přesto to dopadne a dočkám se nejen // ale i druhého prcka 😊 v pondělí chci volat na gyndu - buď vyvolávačka nebo... ja ani vlastně nevim 😅 tak držte palečky, ať se taky připojím k těm "negativním" těhulkám 😁😁

makyna14062001
4. bře 2024

@ia. Ahojky i mě se to stalo měla sem těhotenské příznaky každý týden sem si dělala test ( různé od levný po nejdražší) pokaždé mi vyšel negativní tak jsem se rozhodla jít na kontrolu a tam mi řekli že sem ve 13+4 a teď mám zdravého chlapce v dnešní době co znám pár holek nejsem jediná komu testy selhaly doktor radí všem nespoléhat se na testy a jít na kontrolu jednou sem spoléhala na testy a řeknu vám že to nedopadlo dobře takže jestli máte nějaký podezření a testy stejně vyjdou negativně jděte raději na kontrolu noc tím nezkazíte. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru