Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

sherry22
16. říj 2008

Som tu opat, po nazbierani nejakych informacii. Teda s priatelom sme mali naposledy styk 26.9. Sice pouzil ochranu, ale poznat to, chybicka se vloudi. O 3 dni na to som dostala menzes, ale trval iba 2 dni. Asi o tyzden na to sa mi nieco nezdalo, tak som bola u gynekologa, ale povedal, ze nie som tehotna. Tento pondelok som tam bola zase, u doktora, nedalo mi to a zas povedal, ze nic. Testy tiez ukazuju, ze nic, ale zatial som mala len 3. Vcera som mala na nohavickach hnede spinenie, ale nie docervena, k veceru uz bolo len slabohnede az dozlta. Dnes som sa k tomu zobudila este aj s nadchou, tak sup k svojmu vseobecnemu doktorivi. Ten mi predpisal lieky Paralen a Ceroxim. Ale stale sa mi nieco nezda. Co ak sa gynekolog mylil? Mozem uzivat Paralen, ale mozem uzivat aj Ceroxim? Pise sa, ze v pripade, ak by som bola tehotna, mam sa poradit s lekarom. A kedze mi tehotenstvo nepotvrdil, mozem ich uzivat. Vsetko vychadza proti, ale ja mam stale ten pocit, co ak som tehotna, ako ste to potom zistili vy?

lucinka1104
16. říj 2008

keĎ si dnes špinila pravdepodobne to bolo hniezdenie, aj keď toby už malo byť zahniezdené.... a preto dr nič nevidel , paralen môžeš ,a le to druhé radčšej nie na nádchu je super slaná voda a tu môžeš, no neviem ja by som test zopakovala za 5 dní skôr nie

miskinadamko
16. říj 2008

ahojt e, ja som mala sice od zaciatku test pozitivny, aj ked zo zaciatku nebola ta druha ciarka taka vyrazna, ale mne zase doktor povedal ze nie som tehotna a dal mi pichnut injekciu na vyvolanie menstruacie, ja som si ale bola ista ze som tehotna, tak o 2 tyzdne som isla k inemu doktorovi a tem mi tehotenstvo potvrdil 🙂

sherry22
16. říj 2008

Este som si na nieco spomenula. Par dni po mozno pocati, som bola na preventivnej prehliadke, kde mi brali aj krv. Dalo by sa aj z takej skorej krvi zistit, ci nie som tehotna? Ak sa nezameriavali prave na to? Alebo by to tehotenstvo aj tak ukazalo? Teraz som ostala chora doma, po vysledky pojdem, az ked sa vyliecim. Dnes ma este aj zacalo pobolievat brucho, ale nebolo to, ako ked ma boli zaludok. Chvilu sa mi zdalo, akoby to bolo na jednej strane, chvilu na druhej strane. Nebolo to strasne, skor akoby niekto potiahol. Kedy budem naisto vediet, ci som alebo nie som tehotna? Viem, ze istota je 9 mesiacov. Uz sa stalo nejakej, ze prisla na to, ze je tehotna az o 9 mesiacov, nemala ziadne priznaky, nebolo jej vidno brucho a podobne? Pripadne, ze porodila a nikto predtym nic nezistil? Budem to po vysledkoch krvi vediet uz naisto ci som alebo nie som? Nemozu sa predsa zmenit, ze pri tamtej krvi som este nebola tehotna a po mozno terajsej krvi uz tehotna budem. Dakujem za odpovede, mozno mam vela otazok, ale tu sa clovek strasne vela dozvie od vas, urcite mate viac skuenosti.

lucinka1104
16. říj 2008

sherry a koľko máš vlastne rokov??? Chceš byť tehu?
Z krvy sa to dá zistiť po 12 dnoch od oplodnenia toje spoľahlivé určite, skôr nie a treba na to zobrať krv a poslať špecialne vyšetriť HCG hormón nie všeobecný rozbor krvy.....
a ja viem len o ženách čo to nevedeli do 5 mesiaca dlhšie nie, tam už musíš mať bruško predsa a aj pohyby cítiš.
To ťahanie by mohlobyť rozťahovanie maternice to by nasvedčovalo že si tehu

sherry22
16. říj 2008

Dakujem. Pomohli ste.

ajpa
17. říj 2008

tak jsem zase tu...dělala jsem si ráno zase test a je tam ta druhá čárka, sice jen takový stín, ale je...jen se teda neukázala v tom termínu 15ti minut, ale cca za hodinu. Tak nevím...píšou tam že na jakékoliv výsledky po těch 15ti minutách se nemá brát zřetel. Další testík udělám v pondělí... 😅

broucek26
17. říj 2008

ajpo super, gratulace 😉

petka_s
17. říj 2008

ahojte,
tak moja skusenost,asi tak tyzden a pol pred menstruaciou
som si robila test,iba tak ako sme na tom..
priatel musel kukat,bo ja som to nezvladala,
a ze tam bola iba jedna ciarka,trosku som si vydychla vtedy..
isli sme von,a o nejake 4 hodiny ked si ten test kukol,
tak tam videl taku straasne slabu druhu ciarku,
tak som si myslela ze to asi sa zjavilo,lebo ten test bol odlozeny,
ze sa to tam mohlo dako zafarbit,
a ked mi menstruacia meskala 3 dni,
tak tam uz boli jasne dve ciarky 🙂 🙂 🙂

petka_s
17. říj 2008

ajpa-
ja by som sla na tvojom mieste k doki,
nech sa ti pozrie cez sono,a budes to mat iste 😉

ajpa
17. říj 2008

holky, díky. v pondělí si prostě udělám ten testík a pokud tam pořád budou dvě, tak se hned objednám k doktorovi.

katy2
17. říj 2008

ajpa, aky test si si robila?

ajpa
17. říj 2008

Galmet Set...v modré krabičce. Byli tam dva proužky a byl hrozně levný...za 33 kaček.

ajpa
17. říj 2008

teda GALMED...

katy2
17. říj 2008

hm, to nepoznam... lebo niektore testy su o nicom... ukazuju hluposti... mam s tym vlastnu skusenost a nie raz....
najlepsi a najspolahlivejsi je mamatest... je lacny a tiez su tam 2 pruzky... tak ti odporucam ten....

ajpa
17. říj 2008

díky za radu, asi si ho skočím koupit do lékárny. 😉

katy2
17. říj 2008

ten ukazuje spolahlivo.... ak chces vediet na com si a nerobit si falosne iluzie, tak kup mamatest....
drzim palce 🙂

andreahrbacova
17. říj 2008

holky já jsem si koupila test za 18kč a byl spolehlivý a to dvakrát 🙂

lucinka1104
17. říj 2008

ajpa ja mám zase opaščnú skúsenosť mne 8 testov ukázalo // do 3 min a nebola som vtedy tehu , ale tá drhá bola vždy slabulinká, ale jasne viditeľná 🤐 🤐 🤐 ja už testom neverím a vyšiel mi takto ajnajspoľahliveší mamatest a zase , kd som, tehu bola tak mi test nevyšiel 😕

každá ma íné skúsenosti inak tie testy stály všetky viac ako 100,-Sk 😠

ajpa
17. říj 2008

tak jsem nevydržela a ten mamatest si hned udělala...je to už hodinka a nic...ani náznad druhé čárky...takže to byl asi planej poplach.

lucinka1104
17. říj 2008

ajpa jemi to ľúto

lenka.s
17. říj 2008

ahojte

tak ja mam podobnu skusenost ako lucinka, ja som mala teraz aj mamatest pozitivny, aj rapi clear, day7 bol taky diskutabilny, druha ciarka nabehla az po 5 minutach a az po hodine bola uplne vyrazna, aj viamed aj pepino a poslednu znacku si nepamatam, vsetko je pozitivne a krv je negativna, sice mi lekarka este dala nadej a v pondelok idem na sono, ale velmi tomu neverim, ze sa to este zvrati

lucinka1104
17. říj 2008

lenka.s ktorý dc si????

lenka.s
17. říj 2008

tusim 34 dc ? neviem ani presne, strasne sa mi to zda dlhy cyklus, ja mavam 26 max 27 dni

lucinka1104
17. říj 2008

mne ukázal test na 9 deň meškania - a to bolo 40 DC a tehu som bola

lenka.s
17. říj 2008

no ale mne ukazuju testy uz teraz, len krv bola negativna .. nerozumiem tomu celkovo, musim vydrzat do pondelka, co na to lekarka

sherry22
17. říj 2008

Minule sme sa s kamaratkou bavili o netypickom oplodneni. Povedala, ze otehotnela asi 2 dni pred menzesom. Az potom dostala menzes. Myslite si, ze je to mozne? Ved krv, ktora prisla potom, by predsa vajicko vyplavila von. A ze vraj aj testy jej vysli pozitivne, ale robila si ich az po vyse mesiaci. Vysledkom je teraz 3-rocne dievcatko. Stale ju vsak podozrievam, ci si zo mna neutahuje, teda z dna pocatia, ved keby pocala v den pred menzesom, potom by uz menzes neprisiel?

lucinka1104
18. říj 2008

shery tehotná žena môže mať menzes aj 5 mesiacov 😉

vendy05
19. říj 2008

Ahojda holky, chci se jen zeptat, zda se vám to něktreré stalo, včera jsem testovala a test byl pozitivní, ale po limitu, dnes jsem testovala a nic, ms mám dostat zítra, je ještě nějaká naděje, že jsem těhu???? 😒

lucinka1104
19. říj 2008

je mala si rovnaké testy???

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru