Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

sofia2008
3. únor 2009

ahojte, mne uz meska osem dni, dnes som si robila test a je negativny...chcela by som sa vas opytat, ci sa nestalo niektorej to, co mne, meskali mi kramy dva dni a vtedy sa mi objavil ovulacny hlien, pichalo ma aj v pravom vajecniku presne sko pri ovulacii, hlien som mala necele dva dni a potom az doteraz nic...je mozne, ze kvoli tomu mam posunuty cyklus? v podbrusku ma vobec neboli, ani prsia necitim, co pred ms citim vzdy, ani vyrazka sa mi neurobila, je to cele divne...dakujem

jandik
4. únor 2009

Ahojky holky,mohu se k vám tak nějak přidat?Dnes jsem 11DPO a test negativní ☹ Nevím jestli jsem ho dělala brzy,každopádně mě to moooc mrzí ☹

czechzuzana
4. únor 2009

Jandiku, vitej v klubu 🙂 Ja sem se doktorky ptala, jestli je to mozne, ze test ukazuje / i kdyz je nekdo tehu, a rikala, ze to mozne je. Takze este furt muzeme doufat 🙂 Ale ja osobne tomu moc neverim....No uvidime.

jandik
4. únor 2009

Zuzi a ty jsi kolikátý den DPO,no nezbývá nám nic jiného než doufat 😉 Držím moooc palečky 🙂

czechzuzana
4. únor 2009

mnooo ja nevim kolik su DPO, tak ted uz su 42DC.... 🙂 Test sem si delala naposledy v pondeli rano, a nic. V utery sem byla u dr. a rekla mi, ze mam dojit za dva tydny....tak cekam. O vikendu asi zkusim este test.

jandik
4. únor 2009

No já mám MS dostat až zítra,ale ovu mám zjištěnou podle BT 🙂 Testík zkusím také asi o víkendu 😉

czechzuzana
4. únor 2009

No sak to mas este cas 😉 Testovalas moc brzo. Tak at ti to vyjde!

jandik
4. únor 2009

Děkuju moc,tobě také a jak dlouho se snažíte o mimi?

czechzuzana
4. únor 2009

Jandiku, od konce srpna....a vy?

jandik
4. únor 2009

Zuzi my už přes 4.roky ☹

czechzuzana
4. únor 2009

Jandiku, tak to uz je dlouho....Neni to fer. Nekdo deti ma a nechce je a ten kdo je chce, tak je nema...Strasne ti preju, at se brzo podari!

miika
4. únor 2009

Ahojte, som v 5.mesiaci a tiez som mala v tomto tehotenstve skusenost az s 2 negativnymi testami a pritom som bola tehotna... Robila som si testy RapidPreg alebo tak nejak.
1.test bol v 5ty den (bol to ten typ co umoznuje 5ty den po styku)... test bol negativny. Mala som zrovna hroznu crevnu virozu, chcela som si dat lieky, tak veru zistim ci nie som tehotna...
2.test bol na 14den po styku, cize skoro v den ked mal prist menzes a zase bol negativny. To som zase na potvoru mala anginu a lekarka mi dala 3-dnove ATB Sumamed. Urobila som si test a s kludom anglicana zobrala antibiotika.
Lenze potom meskal menzes 5dni, 7dni, 10dni a nic a to nie je u mna zvykom. Na 12ty den po termine menzesu som si urobila 3.test (uz inej znacky pre istotu) a boli tam dve ciarky...
Takze - ako hovori moj endokrinolog - ked je test pozitivny, ste tehotna. Ak je negativny, nie je nikdy iste ci nieste urcite tehotna... U mna sa to potvrdilo...
Stve ma jedine to, ze som nebrala kyselinu listovu - ved naco, nie som tehotna a brala som lieky i pila alkohol - s tym ze nie som tehotna a to som pritom pouzila najcitlivejsi tehotensky test na trhu 2x po sebe. Tu sa uz fakt neda na nic spolahnut... lekar vsak povedal, ze je vsetko ok, tak mi odlahlo.

jandik
5. únor 2009

Zuzi přesně,plně s tebou sozhlasím 🙂 jj.máš pravdu je to dlouho,poprvé se mi podařilo otěhotnět po 3,5letech přirozeně a za půl roku znovu,bohužel obě těhu končili zamlklým těhu ☹ Všechny výsledky máme v pořádku,jen beru Prednison na snížení protilátek 😒 Je pravda,že ten čas letí příšerně 😕 a pak těch peněz uý za těch testů 😠

Miko předem ti gratuluju,moje sestra to zjistila až v 10TT a také pila alkohol atd... a má teď 5.letou zdravou holčičku,tak neboj 🙂

lucinka1104
5. únor 2009

miiika neboj sa bábo bude v poriadku aj ja som pila na začiatku tehu 😉 dokonca aj v tehu som si občas dala vínko,alebo pivko z mierou nič neublíži

romannaa
10. únor 2009

ahoj holky,sice do teto diskuze až tak nepatřím,jelikož my se s partnerem o mimino nesnažíme(i když tedy mě by vůbec nevadilo)Jde o to,že už rok neberu antikoncepci,s partnerem nepouživame žádnou ochranu,ale dáváme si pozor,jak se říká...ale dle mého názoru je jen otázkou času,kdy se TO podaří🙂....poslední menstr.jsem měla 3.1. mam tedy týden zpoždění,což asi není nic nenormálního,až na tože mě vždy před strasne bolí prsa,ted nic.....tyden me trápí taková divná chut v ustech,je to fakt neprijemne,je to jako bych se napila piva,....hodne chodim na malou,opravdu dost,ale zanět mm nemam....tak jsem si dnes udelala tehu test a byl opravdu slabe pozitivni,byl to test best2,mate s nim nekdo zkusenost?dekuji za vas nazor holky....

ia.
autor
10. únor 2009

romi, best jsem si dělala a vyšel mi pozitivní, takže fakt spolehlivý 🙂 jo a tu pachuť v puse znám, je to děs, drželo se mě to tak půlku těhu, furt jsem si chodila čistit zuby 😖

murynka
10. únor 2009

romana máme stejný problém 😅
poslední MS jsme měla 4.1 testy mi vychází slabě pozitivní ale pokud můžu poradit zkus mamatest
best často ukazuje falešně ☹ tedy mě minulé těhu ukázal dobře ale hodně holek s tím mají špatnou zkušennost 😒
zkus mamatest a pokud tam // budou jsi těhulka 😉

monikah1
10. únor 2009

ahojky, tak přidávám i svojí zkušenost...Dělala jsem si test, protože místo menstruace přišlo jen divné špinění, které trvalo asi 10 dnů, byl ovšem negativní 😠 . Jelikož už jsme se rok snažili o mimčo, šla jsem další týden na vyšetření, jestli jsem v pořádku...dělali mi ultrazvuk zevnitř, zjistili mi, že mam cystu a ta, že může způsobit nepravidelnosti v cyklu... Další týden mě následoval manžel a šel také na vyšetření, bohužel spermiogram nevyšel zrovna nejlepé, takže jsem si začali domlouvat umělé oplodnění. I když bylo vše domluvené, kdy začneme s hormonální přípravou, nedalo mi to a uděla jsem si ještě jeden těhotenský test (pořád mě totiž pobolívala prsa), no a ejhle on byl pozitivní 😲 To už jsem byla v 6tt...
Proto vůbec nezoufejte, když Vám hned 1. test ukáže, že je negativní...dokonce i na brzkém ultrazvuku nemusí být ještě nic vidět.
Já jsem teď na konci 6.měsíce .... přeji Vám hodně zdaru.

romannaa
11. únor 2009

ia. no právě,takže by ta pachut v ustech mohla byt priznakem?dalsi test jsem si jeste nedelala,chci pockat jeste alespon dva dny,dnes me boli bradavky tak,ze si ani nemuzu oblect tricko,ale prsa celkove vubec.... ☹

romannaa
11. únor 2009

murynka: tak nejake novinky?stale pozitivni slabe?....ja s testovanim jeste pockam.....

murynka
11. únor 2009

roman já netestuji v pátek jdu k dr.at mí píchne vyvolávačku

romannaa
11. únor 2009

murynka: máš recht,to je asi nejjistější...ja teda asi snad jeste pockam 😖

murynka
11. únor 2009

romann počkej může se ukázat ta druhá později 😉

romannaa
11. únor 2009

murynka:rozhodně přeju,aby se druha ukazala co nejdřív!....a nezkusíš ani další test?....vždycky když jdu kolem lékárny ,tak mě to pokouší 😀

murynka
11. únor 2009

romann já mám doma balíčky 😀 😀 mamtestů takže 4 testy a netestím 😅 😕

romannaa
11. únor 2009

teeeeda,obdivuju,ja nemam uz zadny,jinak bych testila o stosest 😀

murynka
11. únor 2009

romann já vím že těhu nejsem takža asi tak u mě už by test musel něco ukázat jsem 39 DC 😅

romannaa
11. únor 2009

mno ja si to spletna,s predchozim mesicem,osledni mens.jsem mela 6.1. a mam pomerne dlouhy cyklus,a byt tebou,mam tyden zpozdeni,coz tedy nic neznamena,az na ty me nepochopitelne priznaky,divna chut v ustech ,ktera me obtezuje i pri jidle,a pak ta neuveritelna bolest bradavek,me vzdy nejmene tyden pred mens.boli prsa jako celkove,a ted ne...nevim treba se mi to vse zda 😠 .....a pak ten slabe pozitiv.test......pockam jeste ty dva dny a pak testnu 🙄

murynka
11. únor 2009

držím pěstičky 😉 😉 😉

lucinka1104
12. únor 2009

romana ja si myslím, že tehu si

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru