Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

lenulkak
11. led 2010

Ahoj holky, muzete mi prosim nekdo poradit? V cervnu jsem vysadila HA a od te doby jsem mela vzdy cykly 26-28 dnu previdelne a cca 15. den ovulaci na ovulacnim testu, kdyz jsem ji zjistovala. Vzdycky me hodne bolela prsa asi tyden pred menstruaci. Tenhle mesic jsem ovulaci na testech nezaznamenala a ani prsa me vubec neboli a nenatekaji. Presto jsem to jeste nedostala a uz mam 7 dnu zpozdeni. Udelala jsem v probehu tydne asi 5 testu a nic. Myslite ze by to mohl byt anovulacni cyklus a nejak se mi rozhazela z toho MS a nebo by to mohlo byt tehotenstvi? Ale prsa me neboli. Tak nevim. Napiste mi prosim jestli mate nekdo nejakou zkusenost s timto. Diky.

kaczka85
11. led 2010

Ahojky...
Prosím o radu nebo zkušenost... V červenci jsem vysadila HA, ještě jsme se nesnažili... Cyklus jsem měla nepravidelný - 32,41,33,36, ted jsem 40.DC - MS stále nikde, ani nepociťuji, že by se blížila... Ovulaci jsem si neměřila, ani jsem nepociťovala, že by byla...v pátek ( myslím 37. DC jsem cítila pnutí v prsou a píchání v pravém podbřišku ) - myslíte, že to mohla být ovulace? takhle pozdě? těhot. testy jsou negativní... kdyby to bylo cca 18 dni od styku - už by se ukázal pozitivní test? jsem z toho jelen - to tělo si dělá co chce..😀

Lenulka - pokud jsi nezaznamelnala ovul., tak mas asi zpozdeni... nebrala jsi nejake leky nebo neprodelala nejakou nemoc v prubehu cyklu? ze by to treba ten cyklus nejak rozhodilo... 😖

lenulkak
11. led 2010

no, priznam se, ze testy jsem delala nekdy dopoledne, nekdy az pozdejs vecer, takze to asi nebylo uplne presne, tim si uplne jista nejsem, prasky zadny neberu, nemocna jsem taky nebyla, no nevim
kdyz je neovulacni cyklus, muze se kvuli tomu opozdit ms? a pri neovulacnim cyklu neboli prsa pred MS? ja tohle neznam, protoze jsem dlouho brala HA a nikdy me nebolela

kaczka85
11. led 2010

lenulka: mozne to je, ze kdyz neovulujes, tak se zpozdi MS... s tema prsama ti taky neporadim...me nikdy nebolela... 😖

lotrinkas
13. led 2010

Ahoj holky, narazila jsme na Vás náhodou a chtěla bych se zeptat. Mám už cca 16 dní zpoždění ms - poslední 26.11. (do teď 30-32 dní pokaždé). Byla jsme na gynekologii, doktorka řekla, ať se objednám na za 10 dní, že žádný problém při prohlídce nenašla. 3 testy mi vyšly negativní. O miminko jsme se nesnažili, provozumeme přerušovanou, takže je to nepravděpodobné, i když možné.

Jsem objednaná zase na 22.1., že když se mi nějaký test ukáže pozitivní, tak budu těhu, když ne, píchne vyvolávačku. Chci se zeptat, jestli ta vyvolávací injekce může nějak ohrozit probíhající těhotenství? Můžu jí požádat, aby mě poslala na rozbor krve?

Díky za info, pěkný večer

lenulkak
15. led 2010

lotrinkas: ahoj, ja mam stejny problem, meska uz 11 dnu, ale na testech porad nic a to jsem jich delala asi 10, naposled dneska. Nevim co to je, protoze vzdycky jsem byla presna na den. Tak taky nevim......☹ Vaham, jestli se mam objednat k doktorovi....... Kez bych byla tehotna.

sarlotta
15. led 2010

holky klidně si nechte vzít krev na HCG.. výsledky máte ješte ten den odpoledne a máte jistotu 😉

Vyvolávací injekce těhotenství neohrozí-ale je zbytečná pokud to těhu je.

hribek
16. led 2010

Ahojky chtěla bych se zeptat zda s tím nemáte některá zkušenost. Beru HAK a poslední 2 cykly mi nepřišla MS, v 1 cyklu co měla přijít bylo slabé půl denní špinění a teď vůbec nic, jen mě pobolívalo břicho jako když MS má přijít. K doktorce jdu v úterý pro jistotu.

lotrinkas
16. led 2010

Dobré ráno holky. Tak já jsme dneska už 19. den po očekávané MS... žádné příznaky necítím. Ale nikdy v životě se mi to nestalo. Poslední těst jsme si dělala před 3 dny a opět negativní, tak nevím.

hribek: Myslím, že jsi HA po tom nezvykle slabém špinění měla hned vysadit, kdybys byla těhotná.

zuzzii12
16. led 2010

Ahoj.. prosím o radu.. Mám dnes 2. den po očekávané MS, bolí mě prsa, v podbřišku jako před MS. Těhotenský test jsem si dělala před 3 dny a byl tam pouze stín druhé čárky, ale až asi po hodině.. Dnes ráno opět to samé - pouze stín až za ca hodinu... Použitý test by měl ale rozpoznat těhotenství po 6. dnech po oplodnění.. Myslíte, že je šance, že můžu být těhu?

Děkuji za info..

eloana
16. led 2010

ahoj-zuzi-opravdu-toje-ruzne----me-ukazal-test-druhou-videtelnou-carku-5-dni-pred-ocekavanou-ms
kamaradka-byla-na-iui-inseminaci-----ovulace-rizena---a-test-mela-pozitivni-az-10dni-povynechani.
takze-ovulace-by-nemela-mit-posunutou.
a-test-ji-to-ukazal-az-po-mesic-plodneni-nikoli-po14-dnech-jak-byva-bezne

sarlotta
16. led 2010

zuzzi pokud čárka nesílí, tak HCG asi neroste 😒 zkus zase testovat po 2dnech a kdyžtak si zajdi na krev. Ale slabá čárka po hodině není moc průkazná.

Lotrinka, to já bych už dávno zašla na gyndu🙂)) normální to není, něco se děje.

lotrinkas
16. led 2010

sarlotta: No vždyť já už byla 🙂 Tak dlouho bych nevydržela čekat. Nepotřebuji být nutně těhotná, nepokoušíme se aktivně. 😉 Ale chci vědět zda ano či ne a mít už nějakou jistotu.

Na gyndě doktorka mě vyšetřila a prý žádnou komplikaci nenašla, že prý mám zkusit ještě testy a 22. (tento pátek) přijít na vyvolávačku. Nikdy s emi to ale nestalo a ráda bych jí požádala o odběr krve na hcg. 😕

sarlotta
16. led 2010

lotrinka ale pokud nejsou čárky třeba na mamatestu, tak tam žádné HCG nebude 😉

lotrinkas
16. led 2010

sarlotta: Já myslím, že není zrovna ojedinělé, kdy test (močí) ukazuje chybný výsledek. Znám sama několik případů, kterým ukazoval těhotenský test negativně a byly těhotné. Ať již na počátku nebo v pár týdnech 😎 Takže bych to neglobalizovala. 😉

sarlotta
16. led 2010

chceš říct, že holky měly bílé testy a hcg v tisících jednotkách ? To by asi byly ty testy vadné- ale všechny ?, je to jen různý způsob zjišťování téhož.

určo je možná posunutá ovulka a nízké hcg- tudíž bílý test a taky nízké hcg z krve... a pak normální těhu...ale bílý test a hcg z krve odpovídající těhu - to je divné.

Rozumíš, chci jen říct, že ten krevní test nebude mít jiný výsledek než ten z moči.

Každopádně přeju ať to dopadne jak si přeješ. 😉

eloana
16. led 2010

Lotrinka-tak-uvidis---ja-byla-2dny-po-vynechani(kvuli-praci)-a-uz-tam-videl-vacek.
Znam-par-holek-co-jim-test-nevysel-vubec-a-presto-byly-tehotne.
Jinak-pry-vyvolavacka-by-plod-nemela-ohrozit

bara78
16. led 2010

Děvčata, já jsem měla negativní tři těhotenské testy, a byla jsem těhotná. Prokázalo se to na ultrazvuku, jakmile jsem došla na gynekologii. Test tři dny předtím negativní, přestože to bylo již po více než 14 dnech od data očekávané menstruace. Nepodařilo se mi zjistit, jak to bylo možné.

lotrinkas
16. led 2010

sarlotta: ano, to přesně chci říci. Moje dobrá kamarádka měla rozházenou ms od mládí, zkoušeli miminko už 3 roky a pořád testovala a pořád nic. Zjistila těhotenství v pátém měsíci. Znám ženy, kterým vycházeli negativní testy a o těhu se dozvěděly až z UTZ.

eloana
16. led 2010

sarlota-jak-jsem-psala-znama-mela-slabounce-pozitivni-test-az-10dni-od-ocekavane-ms----a-to-byla-na-IUI-kde-ji-ovulaci-vyvolavali.A-tehu-ji-odpovida-presne-dle-ms

dle-doktoru-mela-mit-pozitivni-test-jiz-v-den-ocekavane-ms

zuzzii12
17. led 2010

Holky, děkuji za odpovědi.. Vylekala jsem se, že by to mohlo znamenat, že hcg neroste a asi je něco v nepořádku.. a na druhou stranu píšete, že je plno případů, kdy test je negativní a přesto těhotenství.. Snad budu ten druhý případ!

sarlotta
17. led 2010

Jasně negativní test značí nižší hladinu HCG ... ale stejný výsledek bude i z krve na HCG. 😉
Nechci se přít, jen jsem psala, že když máš bílý test, tak krev na HCG taky nebude pozitivní.
Takže tím nic nezjistíš. Pokud jsou na testu slabé čárky, tak ano, je dobré si to potvrdit z krve jestli a jak HCG roste.

Těhotenství to samozřejmě nevylučuje.

zuzzi držím palečky aby Ti to vyšlo🙂 a dej vědět.

lenulkak
17. led 2010

Ahoj holky, tak ja uz 13. den po ocekavame MS a stale nic, dnes rano opet negativni test, zadne priznaky na sobe nepocituju, obvykle jsem presna jak hodinky, v pondeli se objednam k doktorovi, a pisnu jak jsem dopadla.....obavam se, ze na krev pujdu nasledujici den po kontrole, protoze tam delaji odbery jen rano, takze tam budu muset dvakrat, to se mi zrovna nechce pres celou Prahu jet 2x, ale co se da delat, snad budou ty nejlepsi zpravy, zatim stale doufam 🙂

Vsem ostatnim drzim palecky.

lotrinkas
17. led 2010

lenul: tak my jsme na tom tedy uplně stejně... jen já jsem teda už cca 21dní po čekávané ms. Dnes jsme byli s manželem na nákupu a já tlačila těžký vozík a nějak jsem ho otáčela a najendou mě píchlo jakoby nízko pod žebry a po pár minutác jsem cítila, jak něco teče. Tak jsem z toho byla taková... nevěděla jsme, co se stalo a na záchodě jsme pak objevila na kalhotkách jen takový bílý výtok (bez zápachu) 😕 Tak já už vůbec nic nevim. Je pravda, že mě pobolívá občas nad pupíkem (vůbec ne v podbřišku)...

Teď se dvoum kamarádkám narodili miminka, jedno má 12 dní, druhé 6 dní, drobečci prťavý. Tak za nima odpol jdeme na návštěvu. 😵

lenulkak
17. led 2010

Lotrinkas: No, me poboliva obcas jako bych to mela dostat, a nebo me trochu picha vlevo v podbrisku, ale tomu bych zadnou vahu asi nedavala. Byla jsi uz u doktora? Mne doktor rekl v zari, ze kdyz to 14 dnu nedostanu at se objednam. Tak to udelam. Driv to asi nepozna.

lotrinkas
17. led 2010

lenul: jojo, píšu výš... byla, prý žádný důvod, proč bych neměla menstruovat nenašla a že mám dál testovat. Jdu na kontrolu (vyvolávačku) v pátek a ve čtvrtek ráno si udělám test. Dělala jsem si za těch 20 dní zpoždění 3 testy a všechny negativní. Doktorka si ale myslí, že těhotná jsem. Nemám prý brát žádné léky max. paralen.

A Ty bys miminko chtěla? Snažíte se?

tonicka
17. led 2010

lotrinkas, ja som to tu uz viackrat pisala, mne vysiel tehu test pozitivny az v 8tt-9tt 😉

duda2
17. led 2010

ahojte, tak som si vas trosku precitala a konstatujem, ze mam rovnaky problem. Mala som riadenu ovulaciu na 13DC. MS mi meska 16 dni. Robila som si 4 testy, posledny 11den meskania MS a bol negativny. 14 den meskania som bola u gyn., navyse asi 6 dni spinim nahnedo a on sa tvaril, ze by som mohla byt tehu, tak som sa ho pytala, co si mysli o tych testoch a povedal mi , ze nedavno mal pacientku, ktora mala negativny test a uz bolo vidiet gestacny vak. Co teda nebol moj pripad, vraj ak sa tam vajicka usadili, tak to uvidime neskor a sliznica je dost vysoka. Vzali mi krv na HCG. Vysledky budu zajtra. Mam zmiesane pocity,on mi dal zasa nadej 😒 . Ale vase prispevky tiez...

lenulkak
17. led 2010

lotrinkas: jo, my bysme moc chteli, snazime se uz nejakou dobu, bylo by to nadherny, ale bojim se na to myslet abych nebyla zklamana

lenulkak
17. led 2010

duda2: diky ze to pises, trochu jsi mi dala nadeji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru