Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

zabza9
4. kvě 2008

😔 😔

syrael
4. kvě 2008

zabza9, bud v klidu ja meskam uz skoro mesic ☹

zabza9
4. kvě 2008

Syrael no to je taky hustý 😨 A co Dr? Byla jsi? Já jdu zítra, tak doufám, že to rozsekne

vivien22
4. kvě 2008

ahojte babenky, neviete či by som mohla byť tehu keď mi včera na 10. deň meškania vyšiel test negatívny????? myslela som, že už by mi to mohlo ukázať. nemáte s tým skúsenosť???

zabza9
4. kvě 2008

Viv to jsme na tom stejně...

vivien22
4. kvě 2008

zabza máš aj nejaké príznaky??????

zabza9
4. kvě 2008

Viv nemám, krom té chybějící mrchy a občasné bolesti břicha...ani na mrchu ani na těhu. A co Ty?

lavazzza
4. kvě 2008

Holky tak já měla dnes taky negativní test,ale jsem 10DPO,tak bůhví.

jmisa
4. kvě 2008

Vivien a víš kdy byla ovulace? Ona se někdy posune na pozděj.

Lavazza 10 DPO je brzo.

vivien22
4. kvě 2008

tak ja mám - nevoľnosť skoro celý deň ale nezvraciam len mi je ťažko od žalúdka, pálenie záhy do teraz som nevedela čo to je, a bolesť brucha. a som aj dosť unavená. Fakt tomu nerozumiem. takéto stavy som nikdy nemala. vo štvrtok chcem urobiť ďalší test (ak vydržím) a ak aj ten bude negat. idem k Dr.

vivien22
4. kvě 2008

jmisa - podľa výpočtu na tehu kalkulačke mala byť okolo 9.4. ale mne sa zdá, že sa o niečo posunula. ale aj tak by to už malo ukázať nie?????

jmisa
4. kvě 2008

Viv, počítej až tak 16DPO. Jinak na kalkulačky nedám, každý tělo je jiný a nejlíp je vědět, kdy k OVU došlo, navíc k oplodnění může dojít až po OVU, takže další posunutí.

zabza9
4. kvě 2008

Jo Viv tak to mi je taky pořád divně, ale nevím, jestli to nejni z té zadržené mrchy, že už mi "přetéká" 😀
Lavazza ještě počkej, tak 4 dny, to je tak ideální 😉

vivien22
4. kvě 2008

jmisa - dúfam, že budeš mať pravdu

vivien22
4. kvě 2008

zabza - som zvedavá čo sa z toho nakoniec ukáže 🙂

zabza9
4. kvě 2008

Jmisa a jak Ty jsi na tom? Pamatuju si Tě z jinýho tématu, teď chodíš do IVF? Jak pokračujete?

zabza9
4. kvě 2008

Viv dám Ti zítra vědět, co se mnou Dr udělal. Ale asi dostanu vyvolávačku...ale budu trvat na odběru krve a utz, pokud ho to nenapadne samotnýho

jmisa
4. kvě 2008

Zabzo, jsem dneska 14 den po OPU (odběr vajíček) a 12 den po transferu dvou miminek, takže jsem ve stádiu čekání.

zabza9
4. kvě 2008

Jo a kdes našla tu těhu kalkulačku? Jen tak pro srandu, co by mi to ukázalo 😀

zabza9
4. kvě 2008

Jmiso tak to by bylo super, kdyby to vyšlo 😵 Kdy můžeš testovat? Taky se chystám do CARu, asi do Podolí...kam chodíš Ty? Pořád to zvažuju, ještě se mi líbí GEST..

jmisa
4. kvě 2008

Zabzo, já chodím do Pronatalu.
Testovat mám dle CAR 10.5. - sobota, zatím se držím, nemám doma žádný testy 🙂 Když do úterka nedojde mrcha, budu mít trochu naději, tak uvidím.

zabza9
4. kvě 2008

Budu Ti držet palce 🙂 🙂 Jakej je ten Pronatal? Doktoři a tak vůbec? Objednávací lhůty, čekání...

jmisa
4. kvě 2008

Zabzo, na první schůzku jsem čekala asi 3 týdny, to je taková doba, když jdeš na konzultace, prohlídky apod. Když už jsi pak v procesu IVF nebo inseminací, tak si Tě objednávaj, jak potřebují oni.
Doktoři jsou tam dobří, vystřídala jsem jich několik a nemůžu si stěžovat, sestry jsou fajn, sálový personál též, embryologové. Slabším článkem je tam někdy recepce, ale ty ženský na výsledek IVF nemaj vliv.
Vyhovuje mi, že jsou otevření celý týden, některé CARy třeba nefungují o víkendu nebo v neděli a nevím, jak to dělat, když si tělo umane, že by ten zákrok měl být zrovna v den, kdy nejsou.
Taky je dobrý, že tam fakt všechno vysvětlí, nespěchají, můžeš se ptát.

zabza9
4. kvě 2008

Jmiso tak to se jim mrknu na stránky...bo v Podolí mají ...no nechci říct blbý...Dr, vím teda o jedný určitě a pak jedna nejni prý taky dobrá. Tak díky za tip 😉 Docela teď lituju, že jsem tenhle cyklus vynechala měření BT 😝

jmisa
4. kvě 2008

Zabzo, jo to jsem slyšela taky o tom Podolí.

zabza9
4. kvě 2008

Jdu na ty jejich www 😉 Koukám, že je to sanatorium, platí se to nebo je to taky zdarma?

jmisa
4. kvě 2008

Zabzo, tak jako všude, co platí pojišťovna, to je zdarma, co pojišťovna neplatí, to se platí, to je všude stejný, ať je to soukromé nebo státní. Vyšetření máš zdarma, platí se až nadstandardní léky a procedůry - ICSI, prodloužená kultivace, asistovaný hatching, zamražení, rozmražení, katetr pro zavedení miminek podl ultrazvukem.
Nás to vyšlo na 12 tisíc, tak by nás to stálo i ve státním.

A pro mě i jedna důležitá věc - neměla jsem tam problém s neschopenkou po odběru vajíček.

zabza9
4. kvě 2008

Tak to je skvělý. Pro mě je i důležitý, že se tam dá dostat autem, po Praze to vůbec neznám...koukám, že tam mají i gyndu, to kdybych věděla dřív, šla bych tam, měla bych to přijednom 😀
Tohle je Tvá první IVF?

jmisa
4. kvě 2008

Zabzo, jj, první a doufám i poslední 🙂 Ikdyž tedy přiznávám se k překvapujícímu - neměla jsem absolutní problém - nic mě nebolelo, narkoza, odběr, transfer - vše proběhlo naprosto bez problémů, a to jsem se strašně bála.

zabza9
4. kvě 2008

Mi vypadl kůň 😝 Psala jsem Ti, že se nerkózxy nebojim, mě nic nedělala 😀 Taky bych Ti přála, aby bylo poslední, zasloužíš si to, dost jsme si povídaly (já teda měla jinej nick, musela jsem ho změnit 🙂 ) Hlavně teda budu zase měřit BT, tenhle cyklus mě "proškolil"

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru