Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

petrunka01
10. kvě 2010

Koupila jsem si Mamatest,uvidíme ráno..ale divně mi teda je..

miumia
10. kvě 2010

ahojte mam podobny problem 🙂 cyklus mavam na den pravidelny 28dni ani o den viac..minuly mesiac mi MS meskala 5 dni no nakoniec prisla.. tento mesiac je to uz 7 dni a nemam pocit ze sa chysta🙂 ziadne bolesti brucha co mavam vzdy tak tri dni pred.. par dni mam slabunko hnedy vytok a je toho pomerne dost,inak ziadne vytoky nemavam no MS nikde.. prsia mam naliate a bolestive, test zo vcera negativny tak ja neviem.. mate niekto podobne skusenosti??? cakaju ma statnice moze to byt aj stresom??? vseobecne sa citim strasne unavena, v ustach citim zvlasnu kyslost a cely tyzden sa citim ako po opici.. babo by sme s manzelom privitali velmi radi len si nechcem pliect tehotenske priznaky s obycanym stresom 🙂))
dakujem a vsetkym vam velmi drzim palce!!!!!

mataharyy
10. kvě 2010

petrunko, no ani nemluv, od rána mi je fakt blivno a když jsem teď dávala kočárek s mládětem do vlaku (dík ochotným lidem za pomoc 😠 ) tak jsem pak měla dojem že exnu, mě tak začlo bolet břich... Fůůj. Jináč jsem ze sebe udělala trochu vola v lékárně, ale nakonec mi moc hodná "teta" lékárnice vyštrachala nějaké jiné testy RapiClear Classic a Via-Med Baby Test oba citlivost 10mlU/ml tak uvidíme... Jináč je mi blbě pořád a ta křeč z břicha se taky nehla, takže jdu spát 😖
miumia: tak jasně že to může být stresem, zvlášť když už se ti to takhle zpozdilo minule, ale zas na druhou stranu, únava, bolest prsou... Vítej do klubu nejistých a sebesugestivních těhulek 😀 Tak asi ještě počkej a udělej další test za dva za tři dny a uvidíš (pokud nejsi jako já, zpoždění už přes měsíc a test ani náznakem...) 😉

latvia
10. kvě 2010

a nebyvaju naliate boletive prsia prave pred menstruaciou? 😅 PMS, hmm?

sylvka
10. kvě 2010

ahojky,tak kde začít?no měla jsem 4.dostat MS a nic 😅 máme doma 20m.chlapečka a další tedy neplánujem....zatím...TT negativní.MS mám už cca.rok pravidelnou,po měsíci přesně.tak nevim kde se courá 😠 jo a ještě jsme před dvěma dny měli nechr.styk,páč jsem se domnívala,že těsně před MS se nemůže nic stát.tak doufám že nemám prodl.c. a netrefila jsem se do plod.dní 😀

petrunka01
11. kvě 2010

Latvia..ano.já mívám před MS bolestivá prsa a tentokrát ne..jen je mi trochu divně..motá se mi hlava,občas zvedá žaludek
Každopádně ráno test negativní,tak spíš počítám,že dostanu hodně zpožděnou MS a těhu až někdy příště...Asi zavolám k dr.co a jak..

mataharyy
11. kvě 2010

tak se hlásím, test negativní a to byl nej jakej se dá po okolních lékárnách sehnat, takže je to jasný těhotná nejsem, blbě mi je stále tak se obávám že se opět dostavilo to co jsem měla před těhu MS jednou za čtvrt roku a to měsíc v kuse, tehdy jsem čas od času taky měla příznaky těhotenství a doktor říkal že se to stává, když se tělu rozhodí cyklus, tak prostě občas zmagoří a začne se to někde projevovat ☹ Další test dělat už nebudu, byla bych jen smutná, takže budu čekat kdy ta potvora dorazí... Měla jsem tušit že to s tím mimčem nebude tak hrr, když se snažit můžem jen o víkendech, pač jináč manžel není doma... Tak holt budeme čekat a doufat... 😔

sylvka
11. kvě 2010

mata,tak to já mám asi taky zblázněný tělo.už bych tu MS potřebovala,kazí se mi pleť,vypadám jako čerstvá šestnáctka 😔 ☹

mataharyy
11. kvě 2010

No tak dokud po tobě nebudou chtít občanku, až půjdeš do kina, tak je to dobrý 😉 😀

kalexis
12. kvě 2010

ahojte, tak sa zase hlasim 🙂 MS mi zase meska, no zatial len 3 den takze este nerobim poplach ale tajne dufam 🙂

lujza123
12. kvě 2010

Vysledok mojho negativneho testu prave spinka v postielke. 🙂 🙂 🙂

melisa281
13. kvě 2010

A výsledok môjho negatívneho testu je v brušku a má 18 týždeň 🙂

petrunka01
14. kvě 2010

ahoj..já pořád čekám na MS a testy stále negativní...je to týden,co měla dorazit,mám počkat ještě týden(dle dr.) a pak se případně stavit..

sylvka
14. kvě 2010

holky,já taky stále MS nikde.měla jsem to dostat 4,nebo tak.nepíšu si to 🤐 😅 už už si každej den myslim,že je to tady a nic 😅 😕

mataharyy
16. kvě 2010

Ahoj, tak u nás je to už jasny, dnes jsem to dostala, takže není o čem ☹ Ale jináč když jsem byla těhotná s Adriánem, tak jsem si dělala test 13.8. a nic, pak jsem dělala 19.8. a // a doktor mi řekl že jsem v 5tt 😉 Takže kdo ví 😉

deniska9191
16. kvě 2010

Ahojik, tak já to mám dostat 20.5 ale bt mám 37,2 a 37 takže vysoká ale dnešní test negtivní :(/ myslíte se že ta vysoká teplota je z těhu ?

paja
18. kvě 2010

Ježiš, já jsem tak ráda, že jsem objevila tuhle diskuzi 🙂 . Mám totiž stejný problém a už z toho magořím - ta nejistota je hrozná... Už po ovulaci mě začalo bolet břicho jako bych to měla dostat, bolelo mě celý cyklus, jednou večer jsem dokonce měla i takové podivné křeče (celý den jsem byla na nohách a večer se to takto projevilo), prsa mě pobolívají, ale ne nějak extrémně, jen občas, spíše jsem citlivější na dotek (někdy mi dokonce vadí i proud sprchy), občas je mi divně od žaludku (ale to si můžu jen vsugerovávat, může to být i z jídla), no dnes jsem 37. DC, MS nikde a všechny testy negativní!!!! Dnes mi akorát začal takový hnědý výtok, tak se obávám, aby to nebyla začínající MS. Do příštího čtvrtka musím mít ale těhotenství potvrzeno nebo vyvráceno, protože jdu k zubaři a měli by mi dělat RTG, takže jsem na příští úterý objednaná ke gynekologovi. Test už si asi dělat ani nebudu, jen jsem pak z výsledku zklamaná a rozhozená.
Jo a holky, kolik teda musí být ta teplota v těhu? Jsem ani nevěděla, že je v těhu teplota zvýšená...
Všem vám držím palečky!!!! 😉

mataharyy
18. kvě 2010

paja, no právě ta nejistota je děsná, já si každej test dělala s nadějí a pak ho pomalu ořvala 😎 Teď už mám jasno, ale některé "těhotenské" příznaky mi zůstávaj i když MS dorazila, tak to přičítám zmatenosti vlastního těla 😀
Jináč s tou teplotou těžko říct, já nikdy neměřila, ale myslím že ti asi moc neprozradí, když nevíš jak se ti pohybuje během celého cyklu 😕

jonki
19. kvě 2010

k tej teplote...ja som aj podla teploty vedela ze bud som tehu alebo je nieco zle...lenze ja som si prave merala bazalku kazde rano 😉 a vedela som ze standardne by mi mala klesnut na mojich 36,4 a ona nic..drzala sa na 36,9 5 dni
niekde som potom citala ze v prvom trimestri je nejako teploty zvysena ale nepamatam si pod kolko nezvykne klesnut.

k tym tehu priznakom...kamoska mala nevolnosti, bola jej strasna zima, mala tehotenske chute, vsetko jej smrdelo, bola hrozne unavena, uz len svoju najvacsiu podprsenku a test jej vysiel pozit....tehu nie je a ani nebola...neslo o zamlcany potrat...a vsugerovane to tiez nebolo kedze tehu byt nechcela

ako som pisala v prispevku vyssie ja uz testom neverim...keby som bola, tiez som zrontgenovana ☹ ...ten moj negat test je v 14tt 😀

sylvka
19. kvě 2010

paja,jsme na tom úplně stejně,až na to že mi se o mimi nesnažíme a jednalo by se tedy o náhodu(samoz.vítanou)taky z toho magořím,testovala jsem už snad 3krát vše nega.přestože mimi by bylo neplán vždy jsem byla tak trošku zklamaná 🤐 prsa mě bolí šíííííleně,břicho na ms jen někdy a slabě(asi taky vsugerované).výtok jsem měla včera,hnědý tak jsem si říkala,paráda,je to tady a dnes opět nic 😖

mataharyy
19. kvě 2010

jonki, až na ten pozitivní test znám spoustu takovejch úřípadů (včetně sebe). Když jsem to řešila prvně, tak mi jeden doktor říkal že se to stává, že tělo zblbne (nemusí jít ani o vsugerování), protože mu "něco" schází, tedy dlouho nedostaneš MS, tak si tělo aniž by na tom tvé vědomí mělo podíl, řekne jsem v tom a začne vyvolávat příznaky, ale když ti takhle klekne i test, tak to tedy potěš 😅

macicka84
19. kvě 2010

Zdravim, holky kdy vam zacly prvni ranni nevolnosti? Dnes rano jsem vstala vyspata do ruzova, ve velmi dobre nalade a jak jsem se postavila, udelalo se mi zle, ze jsem malem nestacila dobehnout...Ale bojim se velkych nadeji, testik si udelam az v po, bo jsem to ted akorat mela dostat tak jeste pockam pres vikend. Chjo to zas bude zklamani jak to nevyjde... Diky...

mataharyy
19. kvě 2010

macicko, tak mě začlo být blbě kolem 5tt a pak mi bylo obstojně blbě ještě v šestém měsíci 😅 Nepředvídej, třeba bude obrovská radost 😉

paja
20. kvě 2010

Holky, takže já měla všechny příznaky nejspíš vsugerované nebo jak píše matahary si je mé tělo prostě vyvolalo 😒 . Dnes ráno jsem to dostala a rozhodně to není žádné slabé špinění, takže těhu 100% nejsem ☹ . Nevadí, snad příště. Co bych taky chtěla - snažíme se teprve měsíc 😉 . Ale nepopírám, že to bylo zklamání. Tak hodně štěstí všem!!! 😉

paja
20. kvě 2010

Jen jsem ještě chtěla říct, že sice zklamání bylo, ale jsem ráda, že už nejsem v té nejistotě - to bylo fakt nejhorší. Nebyla jsem schopná na nic jiného myslet. Teď už vím, že těhu nejsem a po počátečním zklamání jsem se uklidnila a teď už zase můžu v klidu fungovat dál 😉 -

macicka84
20. kvě 2010

Tak dnes jsem opet rano cisteni zubu potupne vrhla, mno tak ja nevim... 😕 Kez by to bylo TO, i manza si mysli, ze uz by to mohl byt ptous, ale oba se bopjime zklamani 😖 . Tak uvidime, co nam zitrk prinese, mela jsem to uz dostat, mam to vzdy presne, ale napr pred svatbou se mi to taky o deset dni posunulo... Mno tak se musim nechat zatim prekvapit, pockam pres vikend pak koupim testik... Kez by! 😅

macicka84
20. kvě 2010

Boha tech preklepu ... 😠

mataharyy
20. kvě 2010

Tak ti budu držet palce 😉 Nesmíš být zklamaná, kdyby náhodou ne... Však se jednou zadaří 😵

andreasek82
25. kvě 2010

holky, jsem dnes 35 DC, ms nikde a testy negativni.. to jsem blazen.. sestricku nebo brasku bychom pro nasi sabinku brali 🙂 nejspis je to ale nervama ze statnic..

t1nulka
2. čer 2010

ahoj kočky
mali ste niektora aj pozitivne testy a potom negativny a aj tak ste tehu? lebo ja som teraz taka nestastna ☹ prosim, pomozte mi nejak...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru