• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

15. března 2017 
@dm tak to je síla. Hlavně že jste to nenechali a jednali sami... no, jsem zvědavá, ve středu jedu na kontrolu a jen testem z moči, jako mě testovali v létě už se odbýt nenechám... tak ať jsi hlavně v pořádku
13. led 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja_klara dakujem, netreba sa nechat, im je luto totiz aj 2 euro za krvny test...prajem vela sily a dobre nech to dopadne!:o)
13. led 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@piacere A jakou má clearblue citlivost? Já jsem někde četla, že je to 25 mI.U./ml, což by znamenalo, že je mnohem míň citlivý než mamatest, který ukáže čárku už při hCG 10 mI.U./ml. Mamatest taky dřív prodávali v citlivosti 25, ale už to zrušili a nechali jen ten přesnější. Tak si říkám, jestli jsem třeba u clearu nenašla jen nějakou starší informaci. Abych mu nekřivdila....Mně se totiž ten test moc líbí. Díky displayi, jsem taková hračička ;)
14. led 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meggie87 pořád jsi na tom stejně, já totiž mám přesně totéž, co popisuješ - MS mi nepřišla, břicho nafouklé, tlak v podbřišku a včera bodavá bolest na pravé straně. Test negativní. Ještě je tedy možná brzy, ale stejně jsem jak na trní. Tobě to pořád trvá?
14. led 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jani2012 tak to netuším, len viem, že si ho dievčatá chvália. Ja s ním osobnú skúsenosť nemám, mne vyhovovala vyvolávanie duchov na mamateste :grinning:
14. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@piacere jo, tak asi. Ducha viděti = naději míti, štěstí v budoucnosti :slight_smile: Jako když už jsme u toho, já mám na letošek všechny horoskopy úplně příšerné, manžel když jsem mu to dávala postupně číst, tak se strašně smál a říkal, že pokud on si vsadí sportku, tak já se nebudu dotýkat tiketu :slight_smile: Ale jednu věc jsem jsem měla všude (poprvé v životě, podotýkám). Mimčo. Takže i když zatím všechno negativní, pořád věřím, že si koupím správný test a ukáže se mi tam, co chci :slight_smile:
14. led 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jani2012 ahojky jj pořád jsem na tom stejně, volala jsem k doktorce tak víc budu vědět až po vyšetření, zítra tedy doufám v to, ale je to hruza ... a co ty jak dlouho máš zpoždění??
14. led 2013 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jarka88 a @jani2012 tak jsem byla u doktorky na vyšetření, nic tam není, dostala sem pěkně injekci na vyvolání a do 14 dní má přijít MS, už ted me začíná pěkně bolet břicho takže si to asi pořádně užiju :/ no nemůžu se dočkat a co vy nic nového?
15. led 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, asi se tady přidám, jsem 5 měsíců po mimoděložním těh., cyklus mám vždy 29-30 dnů. Teď už jedu 35. den a pořád nic. Asi před týdnem jsem dostala takový ten intenzivní pocit, že jsem opět těhotná.... ale to už mi hraničí s laktačně psychotickým stavevm... tak nevím, nechci znovu žít v naději, která se jedním mávnutím smaže a do toho se mi teda na testu stále vůbec nic neobjevuje. Jinak jsem tak nějak nevrlá, utahaná, všechno mě bolí a v břiše takový ten příjemný tlak v oblasti dělohy... Čtu tady ty diskuse ale chytrá z toho nejsem... Takže do konce tohoto týdne a pak asi k doktorovi...
16. led 2013 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no,meska mi menzes,test negativny....na sone mi lekarka objavila akurat 3cm cystu a nasadila Dufaston....co vy na to?
17. led 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
medzi extra priznaky je bolestive prsia,bolesti v krizoch a furt plny mechur.....
17. led 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzz Mám to stejně, cyklus 35 dní, teď jsem 40 den a test negativní. Příznaky jsem si nejspíš vsugerovala. Ale četla jsem názor dr., že se má počkat s testem 7 - 10 dní od termínu MS, tak třeba ještě... i když asi ne.
17. led 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 No já jsem to už nějak nevydržela a na úterý jsem se objednala. Mám stav jak při chřipce, bolí mě kolena, kotníky, hlava a chce se mi každou chvíli zvracet, a záda mě bolí furt, žádná změna... a jemný častý tlak v oblasti dělohy... ale přesto mým Zuzi01 taky dojem vsugerovaných pocitů. A to je mrzuté...
18. led 2013 v 00:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzz Tak třeba už se povedlo... Nám opět ne, už to vím jistě. Asi už mi hrabe.
18. led 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 no jejda... to je škoda... jak dlouho už na tom "pracujete" :slight_smile:? když jsem se na tohle začali těšit a vysadili jsme antikoncepci, je to vlastně rok. Jen čumím kolem sebe, jak třeba kamarádky, co začaly zhruba stejně, mají už dvouměsíční škvrňata... Ale bude mi stačit, když se mi to v mém životě povede... holt z té lepší stránky :sunglasses: to příjde
18. led 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zzuzz Půl roku. Já vím, že je to tu oproti jiným v podstatě chvíle, ale vzhledem k mému zdr. stavu už to vzdávám... ale už jedno máme, tak jsme asi skončili.
18. led 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuza01 ono to bez křeče jde někdy líp... tak ť se daří.
19. led 2013 v 00:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj před dvouma dnama jsem si udelala těhotenský test a vyšel mi negativní menstuace jsem dostavala pravidelně ale bylo mi divné že mi bivá špatně příbírám zakulacuje se mi břicho mám chutě sice jen někdy už by to mělo být 3 měsice a 20 dní ale podle testu nejsem mám docela i strach
7. únor 2013 ve 12:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoolky.. chodíte jsem ještě někdo??
7. bře 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já beru proveru ( abych měla pravidelnou MS) má s tím někdo zkušenosti?? Vždy jsem to po ní dostala přesně na den, ted mám 7 dní zpoždění od poslední MS je to 36 dní, dělala jsem si testy a negativ :unamused: :unamused: . Jsem s toho smutná. o mimi se snažíme 6 let.. a ted jsem v depce. achjo:(( :confounded:
7. bře 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mocicak neboj, nedepkuj.. su vraj baby co im tehu ukazalo az dva tyzdne po vynechani menstru, ja som dnes 40 DC a tiez nic, vynechavat mi nezvykne, tak raz za rok.. mozno si len vajecniky vzali mesacnu pauzu.. davam im este tyzden a potom naklusem k dokimu.. drzim palceky
7. bře 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zabka88 Děkuju za tak rychlou reakci .... Já jdu k Dr v uterý 12.3. tak se bojím co se děje,achjo
Taky držím palečky..
7. bře 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se ti stalo u syna. Stále nic a dělalala jsem si jich snad 10 :grinning: dokonece i ty za 200kč a stejně se nic neukázalo, nakonec jsem těhotná byla. Ted bohužel řeším tu stejnou situaci. O mmi se snažíme a už 3týdny mám zpoždění s tím těhu. test opět nic :rolling_eyes: U doktora jsem byla (ale asi moc brzo) a nic tam nebylo. takže jsem dostala injekci a opět čekám. Ještě mám týden a potom zase jdu ...
8. bře 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
I já byla už u dr. taky nic neviděla.. a taky jsem dostala žihadlo:(( achjo to je trápení:(( :cry:
9. bře 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, potrebuju poradit. V nedeli sem si delala tt Predictor early a vysel jasne pozitivni..tak ja sem se radovala. :slight_smile: no a dneska sem si delala mamatest a rapiclear a nic, ani naznak ...mate nekdo zkusenosti???
12. bře 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nemesy ano,mame,presne taku istu,ako ty ,zo vcera....vcera rano jasne pozitivny a dnes uz nic.,...vazne som z toho na nervy a keby nevidim na vlastne oci,ako sa okamzite ta ciarkocka robi,tak neverim/(((...nechapem,co sa deje--ziadny duch,ciarka. riadna,no od odtein slabsia...
12. bře 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaapeter66 je to na nervy
12. bře 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nemesy je,ale ja som mala dva dni krvacanie,pred nim negativne testy,potm dva dni krv,potom jasny pozitivny a na druhe rano negat..citam tu vsetko co pisu,no nic take osm nenasla.----
12. bře 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaapeter66 u krvaceni je to slozitejsi...ja pri minulem tehu sem krvacela a nakonec to stejne nedopadlo.... ono je to u kazdy zensky uplne jinak ..takze tezko rict
12. bře 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
odpověď na otázku - ano, stalo, ten můj negativní test má momentálně 4 a půl měsíce :slight_smile:, takže holky nevzdávejte to :slight_smile:
12. bře 2013 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek