Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

ia.
21. pro 2007

ahoj holky, dnes jsem 28 DC, menses nikde, testy včera a dnes negativní, prsa bolí jako hrom, několik měsíců před jsem měla cyklus cca 24-26 dní, stalo se vám že jste měly negativní test a přesto jste byly těhu? podle píchání v podbřišku byla ovulace nějaký 16-18DC...

veppa
5. dub 2013

Verim iba HCG z krvi, pri styroch tehotenstvach som mala,iba pri najmladsej pozitivny test a to mi meskalo vyse dvoch tyzdnov,ked som si ho robila.Vzdy som si kupovala som "spolahlive" ranne testy ...

vaneska11
5. dub 2013

@lucavka sla bych na krev ale p. dr name bude nadavat ze co tady delam ☹ ,, kdyz jsme tam byli pred tydnem na krev ,,, ona semnou nechce jednat nic o tehotenství ,,, musim zmenit dr. ☹ nebo ja uz nevim co to je za p. doktorku ☹

lucavka
5. dub 2013

@vaneska11 já abych se tomuhle vyhnula nešla sem na krev k doktorce ale rovnou do laborky. Sice sem si zaplatila 200 ale měla sem klid a za 4 hodinky výsledky...

vaneska11
5. dub 2013

@lucavka tak to je dobry ,,, sla bych ale nemam hlid. pro dítě 🙂 pritel je v praci zajdu v pondeli 🙂 ,,,,,, a co jsi těhu jinak 😉

misacik
6. dub 2013

@vaneska11
Já vím, že to je těžký, ale mysli pozitivně, třeba to výjde. Budu moc držet palečky 🙂

vaneska11
7. dub 2013

dneska jsem to dostala rano 🙂 ale nemam to tak jak bych to mela mit mam to strasne slabi tu ms 🙂 tak nevim jak to bude trvat dlouho minule jsem to mela jen 3 dny ,,,, nevim jetli muzu byt tehu kdyz jsem to dostala ms,,,,

adikbs
8. dub 2013

@naty ahojky,řesim stejný problémy,a test ngativní

naty
8. dub 2013

@adikbs no, mně nakonec ms došla 🙂 někdy 53DC, ale došla... 🙂

llilinka
8. dub 2013

baby prosim o radu....posledny sex styk som mala vo februari. poslednu anti tabletku 8marca potom normalnu periodu, tabletky som prestala uzivat a zacala som pocitovat tehotenske priznaky dodmes mi csak vsetky testy vysli negativne je mozne ze stale som tehotna????

vaneska11
9. dub 2013

@llilinka i to se muze stat ze muzes byt tehu 🙂

miriam1983
9. dub 2013

A ja som na tom podobne... Koľko testov si si robila?

cital
10. dub 2013

Ahoj holčiny, tak přidám svou trošku do mlýna. Jsem 30DC (2 dny zpoždění). 29DC jsem testovala Unimarkem, byl slabě pozitivní. Včera jsem ale zjistila, že udává falešné pozitivní výsledky 😒 . Dneska Jsem testovala Mamatestem 10, vyšel negativní. Kvůli špinění před MS jsem začla brát utrogestan. Obě předešlé MS došly po 28 DC, myslím, že utrogestan je schopen zajistit pravidelnou MS. 2 dny před MS trochu špiním. Teď zatím nic, žádné špinění ani příznaky MS. Jen mě bolí děsně prsa. Tak si říkám, jestli je ještě, či není šance být těhotná, i přes negativní testy....

vlajka1
10. dub 2013

Mám podobný problém. MS jsem měla dostat v úterý /30DC/ - v pondělí/29DC/ jsem jednorázově zakrvácela. Od té doby slabounce špiním. Dnes jsem si dělala test a negativní. Stalo se to někomu a byl těhu? Jinak v pátek jdu k lékaři, tak se uvidí. Jen mě zajímají Vaše zkušenosti.

cital
11. dub 2013

@vlajka1 Já četla, že se to stát může. Že některým ženám ukazuje test negativní a přitom jsou těhotné. Já chci volat na gyndu v po , nebo v pá. Asi se zblázím. Pak napiš jak to dopadlo!

hannyy
11. dub 2013

@cital sance tu je, stat se to muze taky, presto me osobne to prijde zvlastni avsak mam stejny Problem, cekam na mrchu dneska jsem 29dc a zatim jsem uplne v klidu, 27dc me v noci zacalo pobolivat bricho jako na MS, rikam super zitra tu je, ale nic, dneska zadne bolesti, snazim se byt v klidu - mam hodne stresovou praci a zu jsem na stresy v ni jendou doplatila- zacala jsem krvacet hned v zacatku a bylo vse pryc, proto ted jsem v klidu, bud mrcha dorazi nebo ne, v so koupim testik, v ne testnu 😀 , mam Doma jeste clear blue ale ten udelam az bude jiny test bud pozitivni nebo s duchem , nechci se plasit dopredu 😉 preji hodne stesti 😉

cital
11. dub 2013

@hannyy Já mám zpoždění 3 den a furt nic. Nakonec jsem volala na gyndu dneska (zjistila jsem, že tam v po a v pá není). Doktorka mi řekla, že se mám testnout v neděli. Pokud bude test zase negativní, tak mám počkat ještě týden a až pak to začne řešit ultrazvukem. Tak pokud tam mimčo není, tak ať hezky MS kouká naklusat 🙂. Moc s tím těhotenstvím nepočítám. Doufám, že až na to vyšetření čekat nebudu, bo to mě asi trefí.

hannyy
11. dub 2013

@cital tyjo tak ja mam taky v planu testnout se v ne , porad si rikam mrcha je ste muze dorazit , pokud ani o viku nedorazila mohlo by to byt vazne 😀 😀 😀 😀 😀 my miminko chceme moc takze u nas zacinaji byt modlidby 😀 😀 😀 😀 😀

jasminetea
11. dub 2013

Prosim poradte mi ☹ mam tyzden a pol po mrche a bolia ma prsia strasne- aj pred mrchou a teraz stale aj pocas nej a teraz po nej este viac, som zufala lebo ma hrozne bolia , aj take zily mam na nich a su o cislo vacsie...robila som si vcera dva testy a negativne, nechraneny styk sme mali 12.3. to uz by test ukazal vsak??? neviete co moze byt pricinou??? moze to byt nieco s hormonmi??? prosim o naozaj seriozne odpovede ak ste mali skusenosti. vdakaaa 😖

cital
11. dub 2013

@hannyy Tak my si mimčo taky přejeme a pokud by to vyšlo, byli bychom šťastní jako blechy 🙂 . Já začínám tušit, že to těhotenství asi nebude ☹.

cital
11. dub 2013

@jasminetea Těžko říct. Mě taky bolí prsa, ale děsně. To jsem fakt ještě nezažila. Testy mám negativní a MS má zpoždění. Jsem na nervy, může to být fakt cokoliv ...

jasminetea
11. dub 2013

@cital viem ako sa citis je to des, ale mne ani MS nemeskala prisla a bolest pokracuje ☹ a stale viac , ked ti meska MS tipovala by som to na tehu, ale potrebovala by som radu od niekoho kto to zazil, ci to nie je nejaka pricina, ze ci nahodou z ovulacie alebo z hormonov 😖 som z toho totalne na nervy, dufam ze sa tvoj problem cim skor vyriesi, potom mi napis...dakujem 😉

hannyy
12. dub 2013

@cital neves hlavu, ja jsem taky jeste mrchu nedostala , myslim pozitivne bud a nebo , jinak to ani dopadnout nemuze , dokad neni mrcha jsem v klidu, ja mam cykly pravidelne , 28dni ted 30 dni jeste mrcha dorazit muze nerikam ze ne , ale potichounku se zacinam modlit aby nedosla 😉

sarinka47
12. dub 2013

holky, taky se snažím něco zjistit o těhu testu, tedy menses jsem očekávala 9.4. dnes je 12.4. a nic, není mi dobře, ráno v autě jsem málem zvracela, ale včera i dnes jsem si dělala těhu test, je tam jen jedna čárka ☹ , pohlavní styk jsme měli tak před týdnem, je možné, že se mi zpozdila menses, na testu je jen jedna čárka a můžu být těhu??? totiž ráda bych těhu byla, snažíme se 2 roky.

nufko16
12. dub 2013

Ahoj, pisala som uz do inej diskusie, ale akosik mi nikto neodpisuje, a tak mam jednu otazku:
sice som uz par odpovedi dostala, ale potrebujem ich asi este viac. :D
Uz 10 dni mi meskaju kramy s tym, ze mne nikdy nemeskaju. Vzdy pridu o cosi skor.
Mala som dostat okolo tretieho.
Teraz ma uz druhy den pobolieva podbrusko a dnes trochu spinim. Robila som si uz asi tri testy, ale vsetky negativne.
Podla vsetkeho by som mala byt v 5-6tt. Problem je ze moja gynekologicka je v NZ a ja zijem v BA a je trochu zlozite na cely den vypadnut z prace.
No je aj napriek tomu mozne ze som tehotna? Bola by som rada keby hej :D
Trochu sa mi toci hlava a posledne dni som dost unavena, prsia ma nebolia.Test som si robila dnes a negat. Prosim, ak mate skusenosti napiste mi. Dakujem

sarinka47
12. dub 2013

jinak holky nevím, jestli je to důležité, ale celo dobu, co čekám na "mrchu" mám výtok???

cital
14. dub 2013

@hannyy Tak co? Jak ti vyšel testík? Já testovala, test pepino, vyšel mi tam duch, netestovala jsem ale z ranní moči. Nevím jestli tomu věřit. Jsem z těch testů už jelen. Myslela jsem, že mi dojde MS, jelikož od pátku špiním.

cital
14. dub 2013

@nufko16 Všecko je možné 🙂. Ta nejistota je děsná, co?

hannyy
14. dub 2013

@cital tak ja testovala rano a nic nejaky test z dm , zacaly me ale bolet prsa a tak cekam, jinak me neboli nic 😀 porad neztracim nadeji 😉 no ja tem duchum moc neverim, ale tesni za dva dny a kzdyz zesili, je to tam 😉

cital
14. dub 2013

@hannyy Udělala jsem i druhý test. Koukni do alba. Myslím, že by to mohlo být pozizivní. Druhá čára naběhla hned a sílila. Naději neztrácej. Však koukni na mě, 6 den zpoždění a něco tam je. Teď se modlím, aby vydržel a sílil!

matuskova003
14. dub 2013

@nufko16 no, radsej si daj tu namahu a chod k dr, ved v Ba sa dá ist aj na pohotovost, niekde ta ako akutny pripad zoberu... ja mam dobru skusenost s mudr. Kollarom na Antolskej, nebola som a a ani niesom jeho pacientka a bez problemov ma zobral... 🙂
možeš byt tehotna, samozrejme..ale možeš mat aj zly hormonalny profil, možno si prechladnuta, možno si mala stresy a teraz ti meška, možno si brala neake lieky a preto sa ti oddialila, takže, chapeš ? toto je tažko takto ...ale teoreticky možeš byt tehu .. 🙂 prečitaj si celu tuto diskusiu a pribehy mamičiek ktorym to meškalo aj 3 tyždne testy negativne a nakoniec to potvrdilo iba sono alebo krvicka 🙂
neviem ci chceš alebno nehceš byt tehu, ale nech ti to dopadne ako chceš 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru