• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test a přesto těhotná? Stalo se vám to někdy?

14. ledna 2017 
Verim iba HCG z krvi, pri styroch tehotenstvach som mala,iba pri najmladsej pozitivny test a to mi meskalo vyse dvoch tyzdnov,ked som si ho robila.Vzdy som si kupovala som "spolahlive" ranne testy ...
5. dub 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka sla bych na krev ale p. dr name bude nadavat ze co tady delam :frowning2: ,, kdyz jsme tam byli pred tydnem na krev ,,, ona semnou nechce jednat nic o tehotenství ,,, musim zmenit dr. :frowning2: nebo ja uz nevim co to je za p. doktorku :frowning2:
5. dub 2013 v 09:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vaneska11 já abych se tomuhle vyhnula nešla sem na krev k doktorce ale rovnou do laborky. Sice sem si zaplatila 200 ale měla sem klid a za 4 hodinky výsledky...
5. dub 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucavka tak to je dobry ,,, sla bych ale nemam hlid. pro dítě :slight_smile: pritel je v praci zajdu v pondeli :slight_smile: ,,,,,, a co jsi těhu jinak :wink:
5. dub 2013 v 09:49  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vaneska11
Já vím, že to je těžký, ale mysli pozitivně, třeba to výjde. Budu moc držet palečky :slight_smile:
6. dub 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem to dostala rano :slight_smile: ale nemam to tak jak bych to mela mit mam to strasne slabi tu ms :slight_smile: tak nevim jak to bude trvat dlouho minule jsem to mela jen 3 dny ,,,, nevim jetli muzu byt tehu kdyz jsem to dostala ms,,,,
7. dub 2013 v 11:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@naty ahojky,řesim stejný problémy,a test ngativní
8. dub 2013 v 17:29  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adikbs no, mně nakonec ms došla :slight_smile: někdy 53DC, ale došla... :slight_smile:
8. dub 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby prosim o radu....posledny sex styk som mala vo februari. poslednu anti tabletku 8marca potom normalnu periodu, tabletky som prestala uzivat a zacala som pocitovat tehotenske priznaky dodmes mi csak vsetky testy vysli negativne je mozne ze stale som tehotna????
8. dub 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llilinka i to se muze stat ze muzes byt tehu :slight_smile:
9. dub 2013 v 10:40  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja som na tom podobne... Koľko testov si si robila?
9. dub 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak přidám svou trošku do mlýna. Jsem 30DC (2 dny zpoždění). 29DC jsem testovala Unimarkem, byl slabě pozitivní. Včera jsem ale zjistila, že udává falešné pozitivní výsledky :unamused: . Dneska Jsem testovala Mamatestem 10, vyšel negativní. Kvůli špinění před MS jsem začla brát utrogestan. Obě předešlé MS došly po 28 DC, myslím, že utrogestan je schopen zajistit pravidelnou MS. 2 dny před MS trochu špiním. Teď zatím nic, žádné špinění ani příznaky MS. Jen mě bolí děsně prsa. Tak si říkám, jestli je ještě, či není šance být těhotná, i přes negativní testy....
10. dub 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám podobný problém. MS jsem měla dostat v úterý /30DC/ - v pondělí/29DC/ jsem jednorázově zakrvácela. Od té doby slabounce špiním. Dnes jsem si dělala test a negativní. Stalo se to někomu a byl těhu? Jinak v pátek jdu k lékaři, tak se uvidí. Jen mě zajímají Vaše zkušenosti.
10. dub 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vlajka1 Já četla, že se to stát může. Že některým ženám ukazuje test negativní a přitom jsou těhotné. Já chci volat na gyndu v po , nebo v pá. Asi se zblázím. Pak napiš jak to dopadlo!
11. dub 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital sance tu je, stat se to muze taky, presto me osobne to prijde zvlastni avsak mam stejny Problem, cekam na mrchu dneska jsem 29dc a zatim jsem uplne v klidu, 27dc me v noci zacalo pobolivat bricho jako na MS, rikam super zitra tu je, ale nic, dneska zadne bolesti, snazim se byt v klidu - mam hodne stresovou praci a zu jsem na stresy v ni jendou doplatila- zacala jsem krvacet hned v zacatku a bylo vse pryc, proto ted jsem v klidu, bud mrcha dorazi nebo ne, v so koupim testik, v ne testnu :grinning: , mam Doma jeste clear blue ale ten udelam az bude jiny test bud pozitivni nebo s duchem , nechci se plasit dopredu :wink: preji hodne stesti :wink:
11. dub 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hannyy Já mám zpoždění 3 den a furt nic. Nakonec jsem volala na gyndu dneska (zjistila jsem, že tam v po a v pá není). Doktorka mi řekla, že se mám testnout v neděli. Pokud bude test zase negativní, tak mám počkat ještě týden a až pak to začne řešit ultrazvukem. Tak pokud tam mimčo není, tak ať hezky MS kouká naklusat :slight_smile:. Moc s tím těhotenstvím nepočítám. Doufám, že až na to vyšetření čekat nebudu, bo to mě asi trefí.
11. dub 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital tyjo tak ja mam taky v planu testnout se v ne , porad si rikam mrcha je ste muze dorazit , pokud ani o viku nedorazila mohlo by to byt vazne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my miminko chceme moc takze u nas zacinaji byt modlidby :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dub 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prosim poradte mi :frowning2: mam tyzden a pol po mrche a bolia ma prsia strasne- aj pred mrchou a teraz stale aj pocas nej a teraz po nej este viac, som zufala lebo ma hrozne bolia , aj take zily mam na nich a su o cislo vacsie...robila som si vcera dva testy a negativne, nechraneny styk sme mali 12.3. to uz by test ukazal vsak??? neviete co moze byt pricinou??? moze to byt nieco s hormonmi??? prosim o naozaj seriozne odpovede ak ste mali skusenosti. vdakaaa :confounded:
11. dub 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy Tak my si mimčo taky přejeme a pokud by to vyšlo, byli bychom šťastní jako blechy :slight_smile: . Já začínám tušit, že to těhotenství asi nebude :frowning2:.
11. dub 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jasminetea Těžko říct. Mě taky bolí prsa, ale děsně. To jsem fakt ještě nezažila. Testy mám negativní a MS má zpoždění. Jsem na nervy, může to být fakt cokoliv ...
11. dub 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital viem ako sa citis je to des, ale mne ani MS nemeskala prisla a bolest pokracuje :frowning2: a stale viac , ked ti meska MS tipovala by som to na tehu, ale potrebovala by som radu od niekoho kto to zazil, ci to nie je nejaka pricina, ze ci nahodou z ovulacie alebo z hormonov :confounded: som z toho totalne na nervy, dufam ze sa tvoj problem cim skor vyriesi, potom mi napis...dakujem :wink:
11. dub 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cital neves hlavu, ja jsem taky jeste mrchu nedostala , myslim pozitivne bud a nebo , jinak to ani dopadnout nemuze , dokad neni mrcha jsem v klidu, ja mam cykly pravidelne , 28dni ted 30 dni jeste mrcha dorazit muze nerikam ze ne , ale potichounku se zacinam modlit aby nedosla :wink:
12. dub 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, taky se snažím něco zjistit o těhu testu, tedy menses jsem očekávala 9.4. dnes je 12.4. a nic, není mi dobře, ráno v autě jsem málem zvracela, ale včera i dnes jsem si dělala těhu test, je tam jen jedna čárka :frowning2: , pohlavní styk jsme měli tak před týdnem, je možné, že se mi zpozdila menses, na testu je jen jedna čárka a můžu být těhu??? totiž ráda bych těhu byla, snažíme se 2 roky.
12. dub 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pisala som uz do inej diskusie, ale akosik mi nikto neodpisuje, a tak mam jednu otazku:
sice som uz par odpovedi dostala, ale potrebujem ich asi este viac. :D
Uz 10 dni mi meskaju kramy s tym, ze mne nikdy nemeskaju. Vzdy pridu o cosi skor.
Mala som dostat okolo tretieho.
Teraz ma uz druhy den pobolieva podbrusko a dnes trochu spinim. Robila som si uz asi tri testy, ale vsetky negativne.
Podla vsetkeho by som mala byt v 5-6tt. Problem je ze moja gynekologicka je v NZ a ja zijem v BA a je trochu zlozite na cely den vypadnut z prace.
No je aj napriek tomu mozne ze som tehotna? Bola by som rada keby hej :D
Trochu sa mi toci hlava a posledne dni som dost unavena, prsia ma nebolia.Test som si robila dnes a negat. Prosim, ak mate skusenosti napiste mi. Dakujem
12. dub 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky nevím, jestli je to důležité, ale celo dobu, co čekám na "mrchu" mám výtok???
12. dub 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy Tak co? Jak ti vyšel testík? Já testovala, test pepino, vyšel mi tam duch, netestovala jsem ale z ranní moči. Nevím jestli tomu věřit. Jsem z těch testů už jelen. Myslela jsem, že mi dojde MS, jelikož od pátku špiním.
14. dub 2013 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nufko16 Všecko je možné :slight_smile:. Ta nejistota je děsná, co?
14. dub 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@cital tak ja testovala rano a nic nejaky test z dm , zacaly me ale bolet prsa a tak cekam, jinak me neboli nic :grinning: porad neztracim nadeji :wink: no ja tem duchum moc neverim, ale tesni za dva dny a kzdyz zesili, je to tam :wink:
14. dub 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hannyy Udělala jsem i druhý test. Koukni do alba. Myslím, že by to mohlo být pozizivní. Druhá čára naběhla hned a sílila. Naději neztrácej. Však koukni na mě, 6 den zpoždění a něco tam je. Teď se modlím, aby vydržel a sílil!
14. dub 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nufko16 no, radsej si daj tu namahu a chod k dr, ved v Ba sa dá ist aj na pohotovost, niekde ta ako akutny pripad zoberu... ja mam dobru skusenost s mudr. Kollarom na Antolskej, nebola som a a ani niesom jeho pacientka a bez problemov ma zobral... :slight_smile:
možeš byt tehotna, samozrejme..ale možeš mat aj zly hormonalny profil, možno si prechladnuta, možno si mala stresy a teraz ti meška, možno si brala neake lieky a preto sa ti oddialila, takže, chapeš ? toto je tažko takto ...ale teoreticky možeš byt tehu .. :slight_smile: prečitaj si celu tuto diskusiu a pribehy mamičiek ktorym to meškalo aj 3 tyždne testy negativne a nakoniec to potvrdilo iba sono alebo krvicka :slight_smile:
neviem ci chceš alebno nehceš byt tehu, ale nech ti to dopadne ako chceš :slight_smile:
14. dub 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek