• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Negativní test, menstruace trošku mešká

13. března 2014 
Ahoj,

při sledování nedělního čtyři v tom, ve mě málem hrklo...vzpomněla jsem si, že mi asi trošku mešká menstruace...Nikdy se mi nezpozdila a teď jsem ji měla dostat minulý čtvrtek...S přítelem preferujeme přerušovanou soulož a dává si pozor. ...ale jsem nervózní z toho, že ji ještě nemám..Mám pocit, že už už takové ty stavy před a zase nic..Včera jsem si dělala test a nic. Tak mám strach jestli jsem v pořádku...
11. bře 2014 v 11:07  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě bych si udělala další testy. Menzes může oddálit i běžné nachlazení, popřípadě zvětšená fyzická zátěž i psychické vypětí... Tak testuj a když by pořádn nic, tak bych asi zašla k dr.
12. bře 2014 ve 13:40  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj .. tiez mam podobny problem par dni meska a stale nic stalo sa mi.to prvy x test nevysiel tak cajam uvidime co z tojo bude...
12. bře 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky umne jeto samy ja meskam us tyden a jeste sem si test nedelala ale a mam strach ze kdys si ho udelam tak ze zas nic my se snazime o mimi s mandzelem us tri roky a jeste sme nenavstivili dr. Tak mam strach a menstruaci sem mnela presne na datum a nekdy sem tam mne poboliva v podbrisku a mam husty vitoky muzete my poradit dik moc za rady jana :slight_smile:
12. bře 2014 v 19:12  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ja meskam naposledy sem to dostatala 18.2 skoncila sem to 23 a ted sem to mnela mit 11.3 a nic tak nevim a cyklus mam 21 dni muzete mi poradit a dnes sem si delala tes a negativni dik moc za rady
13. bře 2014 v 09:26  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak menses jsem dostala teď ráno...ale včera jsme se po debatě s přítelem shodli, že kdybych byla těhotná tak už do toho praštíme tudíž jsme měli nechráněný styk s žádným omezováním takže...uvidíme...ale koukala jsem sice nevěřím na plodné a neplodné dny...ale teď mám právě neplodné:grinning:
13. bře 2014 v 10:02  •  čeká miminko, termín má v prosinci 2014  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek