Nejistota či jsem nebo nejsem těhotná

pinkmonkey
13. črc 2016

Dobrý den, ráda by jsem se zeptala či jsem nebo nejsem těhotná neboť mi první den ukázal test jen světlejší čárku a druhý den též tak mi to nedalo a udělala jsem si ClearBlue digitální test a vyšlo mi že by jsem měla být těhotná. Poradíte mi prosím ..:(

jednazmaminek
13. črc 2016

To znamena ze jsi tehotna, gratuluji 🙂

pinkmonkey
autor
13. črc 2016

@jednazmaminek Jupííí 🙂 Budu teď nejšťastnější 🙂 strašně moc jsem se na ten den kdy to přijde těšila ..🙂 Děkuji za Vaší odpověď 🙂

berenika39
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kulihrasekzeleny
13. črc 2016

Taky gratuluju! Dělala jsem to stejně pořád slabé čárky, až bm digi clear blue ukazal 🙂

yerry
13. črc 2016

@pinkmonkey těhotná. .. čárky zesílí postupem dni, Já jsem se testovala co dva dny a tam bylo to zesílení vědět více 🙂.... gratuluji

pinkmonkey
autor
13. črc 2016

A prosim Vas kdy jste sli k lekari tak aby malocke uz videl.? 🙂

andysek2512
13. črc 2016

@pinkmonkey to mas krásné čárky, já měla mnohem slabší🙂:D k dr jsem si zavolala hned, zeptala se mě na poslední MS a dle toho mě objednala aby už bylo něco poznat🙂)))

xnikax1
13. črc 2016

Gratuluji ke // 🙂 já jsem taky měla mnohem slabší čárku, skoro neviditelnou,po čtyřech dnech jsem udělala další a byly vidět už mnohem lip ;)

yerry
14. črc 2016

@yerry u lékaře jsem byla v 6 tt. Byla jsem na pohotovosti, začala jsem špinit. A to tam byla jen dutinka. Da 3 dny jsem ská na objednanou kontrolu a už tam plůdek a dokonce mi ukázala i primitivní tepající srdicko💜

pinkmonkey
autor
14. črc 2016

Tak maminky dnes jsem si zavolala ke svému lékaři, zvedla mi to sestřička a když jsem ji říkala že by jsem potřebovala objednat k lekaři. Jelikož mi vyšel tt pozitivní, tak trochu mě zaskočila tim že mě objednala na příští týden ve čtvrtek což se mi zda docela brzo. Co myslíte vy? A jak zde psala uzivatelka Andysek2512 ze se ji sestricka ptala na posledni MS tak me teda vubec. ☹

andysek2512
14. črc 2016

@pinkmonkey to nevadí🙂 já prvně když otěhotněla taky mě objednala brzy, neviděla ještě bijící srdíčko a na další ko taky ne a dopadlo to revizi..... A teď při další tehu se mě sestricka ptala a objednala mě na 6-7 týden(už si přesně nepamatuji) a srdicko videt bylo😉))) a kdy jsi mela poslední MS?

tess15
14. črc 2016

Ahojky 🙂 chtela bych se zeptat .
Poslední menstruaci jssem mela 9.6
Ted jsem to mela doostat 7.7 a nic
S pritelem jsme meli sex 1.7
Myslite,ze by too mohlo byt tehhu? 🙂 příznaky mam

pinkmonkey
autor
14. črc 2016

@andysek2512 posledni Ms jsem mela 14.6-19.6. Tak uvidíme a doufám že testiky si ze mě neudelali blazinka. :( Nebot jsem měla hodně nizkiu sanci otěhotnět ☹

andysek2512
14. črc 2016

@pinkmonkey hlavně bych řekla že je to dost individuální, u někoho videj bijící srdíčko už v 5 týdnů a u někoho až v 8🙂))):-*

andysek2512
14. črc 2016

@pinkmonkey neboj. Určitě testy souhlasí🙂)))
Buď v klidu... Já měla nízkou sliznici, od září mi menstruace dělala co chce třeba až po 2 mes... S přítelem jsme těstě po MS spolu spali, s tím že se přeci po jednom nedání pozor nic nestane no samozřejmě jsem otěhotněla...:D v dubnu jsem ale prodělala revizi, v květnu jsem mela MS a 10.7 už pozitivní test:D a teď tu mám 4 mesicniho chlapecká🙂))):D takže i kdyz je šance malá zadarit se může... Držím palecky!!!:-*

andysek2512
14. črc 2016

@tess15 a test si delala?:+)

tess15
14. črc 2016

@andysek2512 ano a byl neegativni ale prriznaky mam natekle prsa bolave bolaavej podbrisek nevvolnost navaly zimnice atd

andysek2512
14. črc 2016

@tess15 tak ještě počkej🙂 ja měla po revizi jen jednu MS, další jsem očekávala někdy od 26.6 a test pozitivní jsem měla až 10.7.( taky jsem měla termin o 14 dní později. Nez by byl dle MS) a to mi ukázal fakt slabou čárku že jsme na to s přítelem oba koukali a prohlíželi zda se nám to nezdá:D.....
Tak jeste treba 3-4 dny počkej a zkus test znovu😉

xnikax1
14. črc 2016

@tess15 Ahoj, me vyšel test po 12 dnech po oplodneni taky negativní. ;) A o týden později už jsem tam měla carku, protože mi bylo pořád divné že se MS nedostavila. Zkusila bych třeba nějaký dražší test z lékárny. První jsem měla obyčejný z drogerie jak jsou tam dva papírky a nic. Druhý jsem kupovala asi za stovku v lékárně a tam jsem měla hezkou čárku. ;)

lenusaak
14. črc 2016

@tess15 pokud by si byla těhulka a sex byl pouhých 6 dní před očekávanou ms, znamenalo by to pozdější ovulaci s tím, že ovulace nemusela být hned 1.7 ale klidně až 3.7. do té doby je možnost otěhotnět z jendoho pohl.styku(jinak nic nenormálního, nekdo ji ma driv nez v půlce cyklu, někdo dýl) oplodněné embryjko 5-6 dni putuje vejcovodem než se dostane do dělohy a tam muže dalších 5 dní trvat uhnizdění. Po uhnizdění se teprve začne produkovat hcg hormon. Takže když to vezmu až takhle hodně podrobně , je možné že jsi těhulka a každým dnem by měl být na testu alespoň dušík. Pokud ne, muže se jednat o rozhozený cyklus 🙂 držím palce ať to vyjde podle tvých představ🙂

tess15
14. črc 2016

Zitra si chci udělat ten digitální test,myslíte ze to ma cennu? Píšou tam ze to udazuje tyden po oplodneni

andysek2512
14. črc 2016

@tess15 s tím zkušenost nemam, ale asi by ti mohl ukázat.... Držím palecky, a pak nápis zda si objevila //🙂

pinkmonkey
autor
15. črc 2016

@andysek2512 Děkuji za držení palečků, přijde mi ten čas hrozně nekonečný. A vůbec se nemohu dočkat toho osudného dne ve čtvrtek..🙂 Akorát krom bolesti pod bříškem jsem na sobě žádné změny neviděla, jen občas pobolívá dolní část zad. Ale na to mi to přijde brzičko. 😖 Ale vypadá to nadějně ..🙂

andysek2512
15. črc 2016

@pinkmonkey mě bolelo břicho, takhle jsem si týden stěžovala a kolegyně mi pořad říkala hele ty jsi určitě těhotná a já ji tvrdila jaka je t9 blbost:D no byla to pravda.... Ále buď rada, ver že na příznaky,nevolnosti atak mas hromaďu casu:D
To verim že se nemůžeš už dockat vid, já taky vždy byla natesena a teda i vystresla na další kontrolu🙂:D

pinkmonkey
autor
15. črc 2016

@andysek2512 : Ráda jsem ..🙂 Ale přeci jen kdyby aspoň něco člověka by to uklidnilo ..🙂 Jo to člověk bývá natěšený, ale koukám že zároveň i nervozní ..🙂

andysek2512
15. črc 2016

@pinkmonkey jjj já byla hodně, hlavně kvuli tomu že jsem poprvé prodělala revizi....
Takže každá kontrola bylo fakt něco, navíc jsem měla krátký čípek, od 32 tt otevřená na špičku prstu takže mě strásili jak porodim předčasně a rodila jsem ,5 dní před termínem no:D takže celé tehu veselo, a to mám kamosku která celé tehu chodila do práce a vlastně ji bylo naprosto báječné, pro mě to je nepochopitelné:D

nikynikol25
16. črc 2016

Ahoj,už se prosím některá měla že stě si udělala těhotenský test,vyšel vám nepatrně proužek že by stě byla těhotná pak si ho udělala 4 den znova a vyšel vám negativní. Snažíme se s přítelem už rok a něco málo měsíců a pořád se nedaří?Moc děkuji za radu.

rulfici4
16. črc 2016

Tak holky dva dny zpoždění ani zadny bolesti jako by ms nemela dorazit....tehu test delany 9.7 a 13.7 a ani duch tak ja nevim :/

andysek2512
16. črc 2016

@rulfici4 tak ještě počkej do zítra a testuj znovu 🙂 mohla si mit pozdější ovulaci a třeba se to ještě neukázalo 🙂 každému roste hcg jinak 🙂

nikynikol25
17. črc 2016

Udělala jsem si test znovu a vyšel mi tam lehce duch, co to tedy znamená?Můžu být těhotná?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru