Několik testu pozitivních a jeden negativní. Co myslíte?

stepankova2
18. lis 2020

Dobrý den, MS jsem měla dostat minuli čtvrtek a furt nic. Od soboty několik testu a vždy slabá čárka v pondělí test clearblue ukázal +, včera clearblue s týdny a + 1-2, dneska ten samý a ukázal -. Břicho jak kdybych byla plná nebo měla zácpu ale na WC chodím furt. Na gyndu jdu 3.12. Miminko chceme. Co myslíte?

misak48
18. lis 2020

Zkusila bych jednu značku papírových a sledovat, jestli obden čárka sílí. Jestli nebude, je to pravděpodobně neprosperující těhotenství, které časem odejde s opožděnou MS... Kdyby testy silily málo a dostavily se velké křeče v břiše, tak k doktorovi kvůli možnosti mimoděložního...

stepankova2
autor
18. lis 2020

@misak48 pokusím se poslat foto úplně prvního, vždy jsem to měla později tak o 3 dny zítra to bude 7 den, testy nikdy nebyli pozitivní jako teď od soboty, bojím se toho mimoděložního, miminko chceme

stepankova2
autor
18. lis 2020
stepankova2
autor
18. lis 2020

Tento je ze včera

wladimira
18. lis 2020

Však jste těhotná 😍jestli vám včera ukázal clearblue + 1-2 tak jste těhotná

misak48
18. lis 2020

@stepankova2 já bych byla v klidu, i ten poslední clearblue je pozitivní 🙂 pro svůj klid můžeš testovat dál, abys viděla, jak čárka sílí. Ale těhotná jsi 🙂

priefi
18. lis 2020

@stepankova2 v první řadě to chce na testování stejné testy, abys mohla porovnávat. Takže za mě si kup klasický papírový s citlivosti 10 a otestuj ranní moč a za dva dny repete. Pokud bude sílit, mělo by to být ok, avšak nutno říci, že výjimky potvrzují pravidlo...

stepankova2
autor
18. lis 2020

Před chvílí jsem pro utreni spinila měla jsem i takový hnědý kousek na papíru a bolí břicho jak kdyby měla přijít MS

stepankova2
autor
18. lis 2020

@misak48 mě strašně straší že můžu být mimo delozne nebo i samovolně potratit

stepankova2
autor
18. lis 2020

@wladimira ale ten samý mi dneska ukázal - že nejsem

lachtanice86
18. lis 2020

Tak hlavně si mela testovat obden stejnou značkou testu, aby si videla zda sílí. Píšeš že ms mela přijít minulý čtvrtek, to už by si mela mit dnes jasné dvě čárky nebo jasné + na clearblue. To ze je tam minus může znamenat biochemické těhotenství, je to běžnější než myslíš. Taky pises že spinis. To v začátku být může a nemusí to nic znamenat. Zítra bych zkusila koupit mamatest a uvidíš no.

lachtanice86
18. lis 2020

@stepankova2 a ten kde ti ukázal - máš kde?

lotosek
18. lis 2020

Zavolej zítra dr., že máš pozitivní test, ale špiníš, ať tě pošlou na krev. A bude jasno.
Nebo to nech tak a uvidíš, jestli se rozjede MS. Nic víc pro to udělat nemůžeš, neprosperující těhotenství udržet nijak nejde a hlavně to ani nechceš. Takhle v začátku to většinou odejde s MS bez jakýchkoliv komplikací, nic se neboj.

stepankova2
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
stepankova2
autor
18. lis 2020
stepankova2
autor
18. lis 2020

@lachtanice86 a co znamená toboichemocke

lachtanice86
18. lis 2020

@stepankova2 Biochemické těhotenství je to, které se projeví pozitivním těhotenským testem, ale je potraceno dříve, než může být zobrazeno na ultrazvuku. Test pozitivní, pak slábne a nakonec prijde pozdější ms

stepankova2
autor
18. lis 2020

Pravděpodobně jsem to dostala takže nic ikdyz testy ukazovali pozitivní a zbytečně jsem volala na gyndu

misak48
18. lis 2020

@stepankova2 to mě mrzí :-/ vím, že to bolí a sama tu větu nesnáším, ale příroda ví, co dělá. Miminko by nejspíš nebylo v pořádku, takže to vzdalo hned na začátku. A to je dobře, protože se v klidu hned v dalším cyklu můžete snažit znovu 🙂 je to lepší varianta, než kdyby se přestalo vyvíjet až později a už by se to třeba neobešlo bez zákroku. Věř mi, vím o čem mluvím :-/

lachtanice86
18. lis 2020

@stepankova2 a kdy si na tu gynekologii volala? Jako ja nikdy nevolala driv jak po týdnu až 10dnech vynechání, právě proto ze mam zkusenosti ze to odejde s pozdější ms. A lepší ted než později, kdy musíš na zákrok a držet 6nedeli, taky zkušenost.
Hned po ms se můžete zase snažit

stepankova2
autor
19. lis 2020

@lachtanice86 volala jsem tam včera nechala jsem se od všech ukecat, no teď ráno jsem si udělala poslední a hodně slabá čárka a krvacim tak je to jasné

stepankova2
autor
19. lis 2020

@misak48 pokud je to tak pak je to hnusnéj pocit nikdy bych si tohle nepredstavila ani nepřála a tak jsme se těšili

lachtanice86
19. lis 2020

@stepankova2 chápu, ale fakt je to celkem časté, jen se o tom nemluví. Ja sama mam aktuálně zpoždění 11den a jeste jsem nikam nevolala, k dr budu volat až zítra, pokud se nic nestane. A stejně jako u tebe se muze stát, že než dostanu termín na kontrolu, odejde to samo.

stepankova2
autor
2. led 2021

Tak jak jsme tu řešili jsem teď nakonec opět testovala, mám 14 dní zpoždění po půlnoci to bude 14 dní a testy ukazují pozitivní víc jak naposledy. Po víkendu budu volat pokud to zítra nedostanu. Mám strašně bolesti, včera jsem půlku dne prospala a dneska mě k večeru začalo píchat u pupíku. To píchání bylo i minuli měsíc tak uvidíme jak to celé dopadne. Zatím spíš radci očekávám MS než se těšit a pak být zklamaná.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru