Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Nepravidelný cyklus. Máte to taky někdo tak? Otěhotnily jste?

kristynapokorna
10. říj 2019

Ahoj holky tak sem tu zpět .. měla sem to špatně .. nejspíš sem to měla dostat až včera mám to podle kalendáře dost nepravidelný .. mám tam 27,28,29,30,33,36 cyklus koukala sem zpětně no .. a když sem to upravila podle posledních 6 měsíců vyvhazi to na 30 dnů takže ten test 7 bylo brzo ještě podle mě tak zkusím počkat a uvidim mate to taky někdo tak? A otehotnila ste? 🙈 děkuji za odpovědi

007renda
10. říj 2019

Ahoj, ty máš nepravidelný cyklus 27 - 36? A řešíš nepravidelný cyklus s gyn? Nebo se snažíte o mimi? Trochu jsem se ztratila 🙂

kristynapokorna
autor
10. říj 2019

@007renda snažíme se o mimi právě

007renda
10. říj 2019

To máš dost rozhozene, řešila jsi to z gyn? Nebo to necháváš byt?

kristynapokorna
autor
10. říj 2019

@007renda ještě neřešila snažíme se teprve 4 měsíce

emky123
10. říj 2019

Já měla cykly po vysazení antikoncepce +- 50 dní a nakonec se nám zadarilo ani nevím jak 🙂 Gyn mi dala čas rok a kdyby se to neupravilo /nešlo tak že by jsme to začali řešit jinak

martt
10. říj 2019

@kristynapokorna Já mám a měla jsem nepravidelný cyklus snad od začátku poprvé jsem otěhotněla ani nevím jak a podruhé jsem otěhotněla asi 5 měsíců od snažení. A po treti po roce ale to byl rok od potratu.

kristynapokorna
autor
10. říj 2019

@martt ahaa ja se snažím si hlídat ovulaci poznám to i podle čípku už a teď mám teda druhej den spoždění a čípek pořád uzavřenej

kristynapokorna
autor
10. říj 2019

@emky123 já nebrala prášky a teď beru kyselinu listovou jen

ivuska1986
10. říj 2019

@kristynapokorna nasrovnani cyklu byl supr Gynex, mě hned pomohly vložky od Tiande, otěhotněla jsem po první kůře

marticcelli
11. říj 2019

Me cyklus srovnal kontryhelovy caj a gynex, a doma mam uz treti mimco 🙂

piggy123
11. říj 2019

Já mám také nepravidelný cyklus - dokonce ještě “horší” 😂 Jen tak pro představu poslední měsíce takto: 31, 42, 37, 27, 35... Zatím se snažíme. Vyšlo nám to hned na první pokus ale bohužel v 6tt konec. Celkově se snažíme 6 měsíců. Dělám si digitální ovulační testy, a tak vím přesně, kdy mám ovulaci. Pozitivní věc na tom je, že díky těm testům vím také přesně kdy přijde menstruace (vždy nechtěná samozřejmě) - přesně 14 dní po nejplodnější fázi. Před testováním jsem nikdy netušila jak dlouhý bude zrovna můj cyklus. Vždy to bylo překvapení...

astyna88
11. říj 2019

No on ten neprav.cyklus je blby v tom,ze pak gyndar nevi,zda teh jde dobre,nebo ne. Nepochybuju,ze lze otehotnet,jen pak trosku nevis,na cem jsi.

Sem začni psát odpověď...

Odešli