Nepravidelný cyklus, testy negativní. Máte zkušenost?

niky4554
22. bře 2017

Ahoj holky od zacatku roku mam problem s menstruací. 25 dni, 21, ted uz je to 27 a ms porad nikde :( posledni nechraneny styk byl kolem vanoc. Testy vychazeji negativni.. nemate nekdo s tim zkusenosti ? :(

terorka
22. bře 2017

A předtím jsi měla cyklus pravidelně? Nevysadila jsi třeba HA? Ale já osobně mám ms celej život, jak se jí zachce, plus mínus par dni....

niky4554
autor
22. bře 2017

Byl nepravidelny, ale posledni rok se ustalil. Nikdy jsem to nedostavala takhle pozde vzdy max 25 dni. HA jsem nebrala.. spis se bojim abych nebyla tehotna, protoze v soucasne situaci si nemuzu mimi dovolit :(

absintka19
22. bře 2017

MS cyklus od 25-35 dni se dle odborne praxe povazuje za normalni. Nevidim v tom problem. Na MS ma vliv hromada veci od rymy pres nemoce, stres staci malo, jsou to hormony, navic v tele se vekem vse meni...ja bych se tomu nedivila.

absintka19
22. bře 2017

@niky4554 pokud se chranite, testy jsou negatovni tak bych se tehotenstvi nebala.

niky4554
autor
22. bře 2017

Dekuji za odpoved. Prikladala bych to tedy asi tomu stresu 🙂 snad se ms dostavi co nejdriv at to ze me spadne 🙂

terorka
22. bře 2017

@absintka19

Ano, mohla bych vyprávět, jak jsem to dostala asi o týden dřív, než jsem počítala, na svoji svatbě, při focení 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru