Nesmyslné "krvácení" nebo těhotenství?

konikova
15. led 2015

Ahoj, mám dotaz, zda se s tímto někdo nesetkal. Poslední MS byla přes Vánoce a další by měla být zase nějak kolem 24.1.. Momentálně mám druhý den opravdu miniaturní krvácení (1-2x denně), prostě jen pár kapek. Může to znamenat uhnizďování nebo blížící se MS? Chceme miminko a za jiných okolností bych tohle neřešila a počkala si, zda MS dorazí nebo ne a myslím, že na testování je brzo, tak jsem to ani nezkoušela. Jen mě překvapuje to "krvácení" a samozřejmě i zvědavost 😉 Předem děkuji za názory a zkušenosti 😉

alyssa18
15. led 2015

Napadá mě, jestli to není spíš ovulace (ta taky někdy bývá doprovázená špiněním). Zkusila bych si to "pojistit", a pokud do konce ledna MS nedorazí, tak bych testovala. 🙂

zuka90
19. led 2015

@konikova ahoj tak jsme na tom uplně stejně ... já to tak mám poslední 3 cykly taky ...vždycky tak 3 dny před MS mám miniaturní růžový hlen a pak to dostanu. Ted jsem to tak měla v sobotu asi jen dvakrát a od tý doby zase nic .. tak doufám že to vyšlo 🙂 jen by mě zajímalo jak mám tedy počítat cyklus ? jestli od toho malýho špinění nebo až pak když to už mám hodně, nevíš ?

jaenik
19. led 2015

@zuka90 Říká se, že cyklus se začíná počítat od 1. dne regulérního krvácení, ne nějakého špinění. 😉

zuka90
19. led 2015

@jaenik jo tak moc dík za odpověď, ale stejně by mě zajímalo co to vlastně znamená ?

jaenik
19. led 2015

@zuka90 Možná by bylo lepší se zeptat doktora. Já bohužel netuším.

konikova
autor
20. led 2015

@zuka90 tak to vubec nevim 😀 ja tohle nikdy nemela, tak prave vubec netusim 🙂a tfuj tfuj at to dobre dopadne a miminko vyjde 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru