Nevím, zda jsem těhotná

lucieszedelova
22. říj 2023

Dobrý den když jsem začla menstruaci tak ta byla taková jen to špinění ale to špinění trvalo jen 5 dní a na to jsem začala už krvácet což už je 10 den co krvacim dělala jsem si těhotenský test a vyšel pozitivní obě dvě čárky jasné . Stín že jsem unavená a bolej mi jen záda. Myslíte že můžu být opravdu těhotná ? Děkuji

klokanka31
22. říj 2023

@lucieszedelova Neměla bys zajet na pohotovost? Nezdá se mi normální abys krvácela tolik dní a ještě při pozitivním testu...

lencaa11
22. říj 2023

@lucieszedelova těhotenství bych to neřekla spíš bych navštívila lékaře pri tak to dlouhém krvácení

4formy
22. říj 2023

Urcite jdi k dr at neni neco spatne.bricho te neboli??

misha31
22. říj 2023

Muze to byt mimodelozni, sup k lekari

lucieszedelova
autor
22. říj 2023

@4formy nene právě že neboli .. měla jsem jakoby stejně příznaky těhotenství jako než jsem zjistila že čekám dceru .. nic jiného mi není

lucieszedelova
autor
22. říj 2023

@misha31 já právě koukala i na příznaky jaký bývají u mimoděložního těhotenství a ani jeden z nich ja nemám jen mě postihla ta únava a bolest zad ale jak jsem uvedla u předchozí paní tak tyhle příčiny jsem právě měla než jsem zjistila že čekám dceru.

misha31
23. říj 2023

@lucieszedelova prave to krvaceni byva u mimodelozka

klokanka31
23. říj 2023

@lucieszedelova Já u mimoděložního jen špinila, nic víc. Nezahrávej si a mazej k doktorovi, u mimoděložního jde o život.

lucieszedelova
autor
25. říj 2023

@klokanka31 Tak já nakonec těhotná byla ale bohužel byl to potrat.

lencaa11
25. říj 2023

@lucieszedelova 😔😔 to mě moc mrzí

klokanka31
25. říj 2023

@lucieszedelova To mě mrzí 😟 přeju ti ať se brzo zadaří znova 🍀🍀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru