Nízká sliznice. Můžu být těhotná?

martinakokyova
29. říj 2019

Dobry den, chtěla jsem se vás zeptat jestli můžu mit nízkou sliznici a přesto byt těhotná?? Děkuji

vetkity
29. říj 2019

@martinakokyova ahoj to asi ne ☹️

martinakokyova
autor
29. říj 2019

@vetkity mám 6 dní zpoždění, na gyndě jsem byla před 4 dnama tam mi řekl doktore ze mam nizkou sliznici a ze na menstruaci to nevypadá.. pokud menstruaci nedostanu do 2 týdnu tak že si mám udělat těhu test, jsem nespokojena s tím ginekologem.. Uz jednou mě zanedbal řekl mi že mi nic neni a nakonec bylo, bohužel tam můj gynekolog nebyl..

vetkity
29. říj 2019

@martinakokyova pokud ti mohu doporučit počkej a zkus test pokud bude negativní zajdi si na odběry jako samoplatce a uvidíš ju, já teď taky řeším problém v 10.září jsem nasadila duphaston na úpravu cyklu 10 dní 2x denně jednu tabletu 20.10 přišla ms normální jak znám, 17.řijna přišla ale slabá na jednu vložku od té doby jsem stále unavená, náladová, občas mě pichne na levé straně u vaječníků a zvětšilo se mi břicho a teplo 37 což nechápu. Dělala jsem si tt a negativní přemýšlím že bych si zašla na gynekologii. Ale nechci být za hlupáka ☹️😢asi koupím gs mama test nebo clearblue ty jsou zaručené měla jsem doma obyčejný a ten asi nestal za nic

marca123
29. říj 2019

Zdravím jsem těhotná asi 6 tydnu mám ale už tři děti otehotnela jsem neplánovaně a chci jít do práce, nevíte kde mohu jít na levnější miniinterupce nebo kde mohu zaplatit třeba až týden po zakroku? Dekuji

vetkity
29. říj 2019

@marca123 to vážně nevím ☹️

marca123
29. říj 2019

@vetkity udelala jsem si test a je to jasný jsem těhotná ale moc nebudu protože jsem to naposledy měla před měsícem a pul

nehtiklucy
29. říj 2019

Ano můžeš,já měla sliznici na 4mm a už jsem byla dávno vtom a doktor to ještě ani neviděl..

aselluska
29. říj 2019

@marca123 kolik je ti?

marca123
29. říj 2019

@aselluska 31let

aselluska
29. říj 2019

@marca123 tak s tím ti nepomůžu, po 40 to dělali známé zadarmo ... Škoda že si to nemůžeme vyměnit, co bych za to dala ...

marca123
29. říj 2019

@aselluska o tom vím ale jinak diky

pavlinar
29. říj 2019

Ano. Byla jsem u dr na rocni prohlidce. Ptala se me, jak mivam silnou ms.. ze mam nizkou sliznici a ne jako pred ms. A to uz jsem byla tehotna a jeste to nebylo videt

vetkity
29. říj 2019

Holky která mi poradíte,řeším teď problém 10.září mi gynekožka předepsala duphaston na úpravu cyklu 10 dní 2x denně jednu tabletu 20.10.2019 přišla normální MS jak jí znám tenhle měsíc přišla 17.řijna a slabá na jednu vložku od té doby jsem stále unavená, náladová, občas mě pichne na levé straně v podbřišku, občas mě pobilívají prsa, břicho se mi zvětšilo. Kdo to má podobné nebo něco takového zažil jsem z toho nešťastná děkuji

marca123
29. říj 2019

@vetkity měla jsem to samé u dcery měla jsem slabé MS měla jsem bolesti prsou byla jsem unavená udelala jsem si nezavisle test a byla jsem těhotná vůbec jsem to nevěděla dcera se narodila v 8 měsíci

vetkity
29. říj 2019

@marca123 ale test mi nevyšel dělala jsem intimed tt a nevím co se děje

marca123
29. říj 2019

@vetkity tak potom to dostanete pozdeji a nebo jste málo tehotna že to ještě nejde vidět

vetkity
29. říj 2019

@marca123 objednala jsem si tento test tak uvidím měl by být citlivější

marca123
29. říj 2019

Jo dobre ten test rychle zjistí jestly jste tehotna

lucijeennaa
29. říj 2019

@marca123 Zeptejte se na gynekologii, na ranné těhotenství by měly být i jen prášky a plod pak odejde sám s menstruací, nevím kolik stojí, ale vím, že je v nemocnici podávají. Jen čím dříve, tím lépe a jistější, že odejde jak má a nebude potřeba vyčištění.
Každopádně i když máte plány úplně jiné, poradně to promyslete... ☹

martinakokyova
autor
30. říj 2019

@nehtiklucy takže jste mela taky nizkou sliznici a byla jste těhotná?

nehtiklucy
31. říj 2019

@martinakokyova ano , dokonce mám i papír na to,že nemohu mít děti 😊 .. při ivf mě zjistili nenávratné poškozenou sliznici, která mě nenarůstala pro zavedení embrya.Pak jsem to nedostala týden a říkala si co se zase děje, protože jsem byla dva měsíce předtím na operaci (laparoskopie,hystereskopie) a doktor mi na kontrole řekl, že tam nic nevidí (myslela jsem si , že bude problém ve vaječníku, nachlazení nebo tak) a zmínil, že bez hormonů tam není nic co by pomohlo te sliznici se dostat na výšku pro otěhotnění ,že zase je na necelých 4mm (pro otěhotnění potřebujete 7mm a víc) .Za dva dny mi to nedalo a jentak jsem si udělala těhotenský test,no a ejhle , krásné dvě čárky a nyní jsem 34 týden . Takže za mě přes ultrazvuk vidí doktoři taky prd 😂😂

martinakokyova
autor
31. říj 2019

@nehtiklucy juu tak to ti moc gratuluju ☺️😊 já to měla dostat 22.10 a pořád ještě nic, nevím co se děje, už par let to mám tak že menstruaci vždy poznám kdy se blíží podle prsou.. že mě bolí, teď ani ty prsa nebolí a mam už 9 dní zpoždění dělala jsem si 19.10 těhotenský test byl negativní s citlivostí 25.. od te doby jsem si žádnej test nedělala, byla jsem na gyndě 25.10 a tam mi řekl gynekolog ze na menstruaci to nevypadá ani na otěhotněni že mám nízkou sliznici že pokud nedostanu menstruaci do 2 týdnu mam si udělat těhu test, a ještě k tomu to nebyl muj gynekolog tenhle doktor co mě vyšetřoval mě už jednou zanedbal zastupuje vždy mojeho gynekologa... jednou mě strašně bolelo dole v pochve, tak jsem šla na gyndu a řekl mi že mi nic není na druhej den jsem šla znova protože jsem nemohla vydržet bolest, byl tam muj gynekolog a řekl mi že mam zánět jako prase.. tomu doktorovi uz nevěřím budu chodit jen ke svýmu.. vůbec nevím na čem jsem..

nehtiklucy
31. říj 2019

@martinakokyova tak držím palce,já si dávám na doktory už pozor.Jezdim po celé ČR kvůli operacím a tak . Doporučuji další test z ranní moče . už by mělo jít určitě něco vidět 😊

elenes
1. lis 2019

Holky a stalo se vám některé, že jste měly menstruaci 2 dny a byly těhotné..? Vzdy to mám cca 5 dní dost silné a bolestive. Teď jsem měla tahy, pichani pouze před ms a pak o ms jsem ani nevěděla. Nebrala jsem žádné léky, ani jsem nebyla nemocná, měla jsem ji silnou, ale o něco méně, než jindy, začala mi 30. a včera už jen hnědá jako konec ms, dnes cisto. Jsme v takové zapadlé dedine, nikam se odtud nedostanu, až v pondělí si koupím test.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru