Nové mamatesty (2013), máte zkušenost?

Zdravím všechny 🙂
Chci se zeptat, zda nemáte zkušenost s novými mamtesty? číslo šarže nevím, ale jsou jiné - světle modré, širší a u kontrolní čárky je znak ruky nebo tak něco 😃
Testovala jsem za celou dobu snažení snad stokrát, ale nikdy se mi nestalo, že by kontrolní čárky naskakovaly až po cca 2 minutách, slabé skoro jako duch :-o =-) 8-(
V testovací oblasti se mi pak objevují dušíci na různých místech???
Máte podobné zkušenosti???
lucypuky
11. bře 2013
@hanesi ahoj ja mam presne tu samou zkušenosti jsou uplne k ničem.. už je nekupuju
hanesiautor
12. bře 2013
Je to hrozné, dříve jsem tuto značku považovala za jednu z nejkvalitnějších...ale dnes??
@lucy: A jak ti to vyšlo? Falešně pozitivní nebo falešně negativní?
lucypuky
12. bře 2013
@hanesi noo ukazovalo to falešne duchy ty testy se rozpijeji a je tam blbe videt celkove jsou absolutne nekvalitni.. neda se to srovnat s tema predtim
dunlin
16. bře 2013
Mám stejný problém, dřívější testy byly skvělé, ale co jsem měla ty nové, hrůza. Z krve mám potvrzené hcg, ale na testu skoro nic, duch po překročení doby a kontrolní čárka taky slabá a to jsem jich dělala několik. Takže s těmito testy jsem skončila😞
kackaku
19. bře 2013
Holky mám přesně tu samou zkušenost. V lékárně mě zarazila už jen ta vyšší cena. Jinak testy se rozpíjejí, hází duchy po celé té ploše :-S Děs...teď opravdu nevím, které budu kupovat. Napadají mě maximálně Dr.max, jiné mi taky nepřišly kvalitní.
l.u.c.i.e
20. bře 2013
Holky, myslíte tento? Je dražší o 10 kč, takže celkem za 44 kč, ale vše mi to ukázalo do limitu. Test je z dnešního rána.
dada074
20. bře 2013
@l.u.c.i.e ale tohle asi duch nebude viď?Gratulace!
l.u.c.i.e
20. bře 2013
@dada074, děkuji. Je to ten nový test?
annulinka
20. bře 2013
To je taky on , co 🙂 no byla jsem překvapená jak mu to trvá než cokoliv , a hrozně dlouho byl čmouhatý .. Jinak jsem testovala i těmi z dm a byli snad i lepší ..

Začni psát odpověď...

Odešli