• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Nové mamatesty (2013), máte zkušenost?

20. března 2013 
Zdravím všechny :slight_smile:
Chci se zeptat, zda nemáte zkušenost s novými mamtesty? číslo šarže nevím, ale jsou jiné - světle modré, širší a u kontrolní čárky je znak ruky nebo tak něco :grinning:
Testovala jsem za celou dobu snažení snad stokrát, ale nikdy se mi nestalo, že by kontrolní čárky naskakovaly až po cca 2 minutách, slabé skoro jako duch :astonished: :confused: :rolling_eyes:
V testovací oblasti se mi pak objevují dušíci na různých místech???
Máte podobné zkušenosti???
11. bře 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanesi ahoj ja mam presne tu samou zkušenosti jsou uplne k ničem.. už je nekupuju
11. bře 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je to hrozné, dříve jsem tuto značku považovala za jednu z nejkvalitnějších...ale dnes??
@Lucy: A jak ti to vyšlo? Falešně pozitivní nebo falešně negativní?
12. bře 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hanesi noo ukazovalo to falešne duchy ty testy se rozpijeji a je tam blbe videt celkove jsou absolutne nekvalitni.. neda se to srovnat s tema predtim
12. bře 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám stejný problém, dřívější testy byly skvělé, ale co jsem měla ty nové, hrůza. Z krve mám potvrzené hcg, ale na testu skoro nic, duch po překročení doby a kontrolní čárka taky slabá a to jsem jich dělala několik. Takže s těmito testy jsem skončila:(
16. bře 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám přesně tu samou zkušenost. V lékárně mě zarazila už jen ta vyšší cena. Jinak testy se rozpíjejí, hází duchy po celé té ploše :confounded: Děs...teď opravdu nevím, které budu kupovat. Napadají mě maximálně Dr.max, jiné mi taky nepřišly kvalitní.
19. bře 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, myslíte tento? Je dražší o 10 kč, takže celkem za 44 kč, ale vše mi to ukázalo do limitu. Test je z dnešního rána.
20. bře 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@l.u.c.i.e ale tohle asi duch nebude viď?Gratulace!
20. bře 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dada074, děkuji. Je to ten nový test?
20. bře 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je taky on , co :slight_smile: no byla jsem překvapená jak mu to trvá než cokoliv , a hrozně dlouho byl čmouhatý .. Jinak jsem testovala i těmi z dm a byli snad i lepší ..
20. bře 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek