• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Objevila jsem na 3 testech slabé dušíky

16. února 2014 
autor
@ajina17 Tak Aji, mám pro Tebe ten mamatest, tak koukej :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve zdá se mi uplně stejná jako na tom zeleným
29. kvě 2013 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to asi jo.:slight_smile: je pravda, že po tom co jsem všechno vypila za dopoledne, tak jde vidět hezky. čekala jsem že bude úplně bílo :sunglasses:
29. kvě 2013 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ajina17 no to asi jo.:slight_smile: je pravda, že po tom co jsem všechno vypila za dopoledne, tak jde vidět hezky. čekala jsem že bude úplně bílo :sunglasses:
29. kvě 2013 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Nechci malovat čerta na zeď, zvlášť když ti vyšel už i ten Clearblue, ale tohle já měla taky a těhotenství to nebylo. Nebo bylo, ale neudrželo se a MS přišla. Když mi ta čárka nesílila a byla takhle slabá, nic z toho nebylo. Ale třeba je to jen míň hcg, to může být. Každopádně držím palce, ať to dobře dopadne :wink:
29. kvě 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve tak zkus zítra ráno schválně :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ajina17 no to jsem zvědavá. :grinning: ten zelený vůbec nevím co je zač za test, jsem ho dnes viděla úplně poprve, jsem na ní hleděla co mi to dává :grinning:
29. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuza01 uvidíme no :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve no schválně zkus zítra :slight_smile: a na noc moc nepi :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve Držím palce :slight_smile:
autor
@zuza01 jen myslím, že oproti tomu mamatestu z 26.9. silnější určitě je :wink:
@lennyve Jj, je to jen má zkušenost s těhotenstvím, každý to má jinak :wink:
29. kvě 2013 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ajina17 no já bohužel piju i v noci :unamused: jen maličko ale piju, protože mívám strašně sucho v puse až mě to dusí :frowning2: teď jsem tady někde psala o tom zeleným testu nikde to tu nevidím :confused:
29. kvě 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zuza01 ale už jsem tak jednou přišla o mimi, na Vánoce.... ale to mě už celý týden před tím strašně bolelo břicho :frowning2: proto teď jak jeblá dělám každý den test :grinning:
29. kvě 2013 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve já ted taky piju ve dne i v noci :slight_smile:,ale to jen ted no když jsem těhu jinak ne..jen občas když jsem netěhu :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 12:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ajina17 no já jak kdy teda...ale teď jsem jak Sahara :unamused: :grinning:
29. kvě 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve to já ted taky..za den dám klidně i 4Litry
29. kvě 2013 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ajina17 no a hlavně je divné, že piju čaj! Ten já piju jen když jsem nemocná, jinak to do mě nikdo nedostane! :grinning:
4 litry? Páááni, to je teda mazec! :wink: žízeň je sfiňa :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve :grinning: no to mi připomnělo, že bych si měla jít udělat maliníkový čajík :slight_smile:
29. kvě 2013 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
maliníkový? bléééé :grinning: já jen černý s medem a citronem :grinning: ale samozřejmě si nech chutnat, já si jdu taky uvařit. :wink:
29. kvě 2013 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ajina17 Dobré ránko,
tak tady máš dnešní ranni mamatest :wink: a už končím s testama, už mě to nebaví :slight_smile: Dnes jdeš na kontrolu, že?
Tak pak dej vědět jak jsi dopadla? Držím palce.:slight_smile:
30. kvě 2013 v 05:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve super) no nevim stejne ti to neda....ja si rikala furt uz netestuji a testovala dokud nebyla ta testovaci silnejsi nez kontrolni,ale je fak,ze u prvniho ditete to byly jen 2 testy)....nevedela jsem,ze bych mela kontrolovat silu testu..u druheho a tretiho to bylo pomerne horsi:D
30. kvě 2013 v 06:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve ale jen testuje,každé ráno,ať je vidět jak sílí :slight_smile: hmmm...mám z tebe radost :slight_smile: tyhle jsou zase silnější než ty včera :slight_smile:...a dnes jdu na monitor ve 13:00..to zas bude..
30. kvě 2013 v 07:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eloana No prosím Tě, já u prvního ani nevěděla, kdy mám MS pořádně, jen tak zhruba jsem věděla, že by asi měla přijít. Udělala jsem si test a byl tam jen tak lehký dušík, tyhle ranní jsou oproti tomu dálníce. :grinning: No tak jsem byla spokojená, že jsem těhotná a teď vyšiluju jak praštěná, každý den test a furt dokola :grinning:
30. kvě 2013 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ajina17 Fakt jsou silnější? To mi děláš hroznou radost :wink: Já jdu odvézt malou do školky a pak se stavím do laborky na krev :wink: je to levnější jak clearblue normálně :grinning: No monitory jsem neměla rádá, Anička byla hrozně spavá, takže se velice nic nedělo, navíc jsem měla břicho asi tak jako bych byla v 6 měsící tak na mě všichni hleděli co tam vůbec dělá :grinning:
Pak dej zase info :wink:
30. kvě 2013 v 07:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve ja zas u tretiho v den ms normalane krvacela.. Takze kdybych netestovala a nehlidala zda sili..tak ani nevim, ze tehotna jsem
30. kvě 2013 v 07:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve jj jsou silnější a o dost jak včera :slight_smile: no já se na monnitory těšila,ale úsměv mi hned stuhnul na tváři...není monitor,který bych měla OK..pak dám vědět co a jak
30. kvě 2013 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@ajina17 tentokrát to bude určitě lepší!!!! Musí!!!! :wink:
30. kvě 2013 v 07:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennyve no pochybuju,ale do nemocnice na pozorování mě pošle snad,až příští týden...
30. kvě 2013 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eloana no já mám dnes termín MS, zatím nic, tak doufám, že ani nedoleze!!!! :slight_smile: Zase když jsou silnější jak včera tak si myslím, teda doufám, že je to na dobré cestě :slight_smile:
30. kvě 2013 v 07:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek