Oplodnění. Neměl by být test už silnější?

25. říj 2020

Dobré ráno dámy. Jen stručně, k doktorovi jsem objednaná až 16.11. a ano, vím, že on určí stáří plodu s cca +- pár dní, jen prosím o odpověď. Cyklus trvá 31 dní v průměru za poslední 3 měsíce. Ovulační testy vždy negativní podle ovulační kalkulačky. Poslední MS 18.9.2020... 2.10. přerušovaný styk s ejakulací mimo. 20.10. strašně slabá čárka na testu, první den vynechání MS. 22.10. použit BlueClear, ukazatel 1-2 týden, lékařská prohlídka den na to, absolutně bez jakéhokoliv náznaku. Ano, dle výpočtů jsem 5+2. Spermie mohou na vajíčko čekat až několik dní. Nebyl by ale i tak již test už silnější? Dělaný z ranní moči, čárka skoro pořád neviditelná. Vím, že záleží na hladině Hcg ale přece jen po skoro třech týdnech? Vím, že některé ženy mají testy negativní i v 7 měsíci :D

lachtanice86
25. říj 2020

Hele a o co ti presne jde? Jinej styk tam nebyl? Nebo byly dva chlapi?

priefi
25. říj 2020

Test je v 7m negativní, protože HCG na svém vrcholu okolo 12tt, pak klesá.

autor
25. říj 2020

@priefi ano ano, to bylo myšleno s nadsázkou :D

autor
25. říj 2020

@lachtanice86 Napsala jste to přesně 🙂)... Konal se návrat k současnému příteli. Se současným přítelem jsme potom spolu měli styk bez ochrany v plné síle, 4., 10, 12...

sajul
25. říj 2020

Já měla 5dni po vynechání už slušnou čárku, v den meškání byla taky nic moc. Možná biochemické?

autor
25. říj 2020

@sajul Ano, napadlo mě to. Pak proběhl styk v plné síle bez ochrany s ejakulací dovnitř 4, 10, 12. Proběhl návrat k současnému příteli. Takže je možnost, že vše je ještě brzy

sajul
25. říj 2020

Tak je otázka kdy byla ovulace, já s největší pravděpodobností otěhotněla taky déle než v den styku, právě podle slabších testu v den vynechání ms. Ale co 3dny byl pak test silnější.

autor
25. říj 2020

@sajul Ano, rozumím. Taky to vidím na pozdější ovulaci, protože dle testů a ovu kalkulačky jsem nikdy na testu čárky neobjevila. Pochybuji, že by ze styku, který ve finále šel mimo mě, byly čárky ještě tak slabé. A je pravda, že i 5 dní po vynechání MS jsem měla stále tzv. ducha a BlueClear stále ukazoval 1-2

themuffin
25. říj 2020

To už jsi třetí za posledních pár dní co se vyspala s jiným a bylo to "poprvé v životě" a "nikdy bych to neudělala" a vrátila se k jistotě.... Připomíná mi to pravidlo 80/20 (máš partnera s 80% a podvedeš ho kvůli zbývajícím 20% a pak si to uvědomíš, že je to úplná pitomost)

mzacikova
25. říj 2020

@themuffin já to taky sleduju. Teď je to tady samá nevěra nebo vzplanutí. Občas si říkám, jestli už to nepíšou schválně. Proč se tím chlubit, když se to dá zahrát do outu, ne?
Stejně to podle otázky nedokážu vypočítat, protože jsem z toho úplně zmatená

bezinka22
25. říj 2020

Hele s jistotou ti to nikdo nerekne. Podle me za predpokladu 31 DC a pokud nebyla ovulace vyrazne posunuta, tak jako oplodnujici souloz bych videla 2. nebo 4. 10. Ty dalsi styky mi prijdou uz pozde, ale mohla byt ovulace i pozdeji. Pocitej, ze spermie mohou pockat na vajicko az 5 dni a prerusovana souloz fakt antikoncepce neni. Carka by mela byt silnejsi, ale to ma kazdy jinak. Hlavne by mela kazde 2 -3 dny silit. Pokud je carka stale temer neviditelna je to bud pozdejsi ovulace nebo neprosperujici tehotenstvi. Uvidis na kontrole u dr., ale nejpresnejsi urceni stari tehotenstvi budes mit tak kolem 12. tt na prvnim screeningu. Na uplnym zacatku to zas tak presny neni, ukliknes se o milimetr a uz to hazi jine dny. Vetsi pravdepodobnost byt otec ma urcite soucasny pritel, ale stopro to neni.

sajul
25. říj 2020

Tak nikdy není zaručenè, že z přerušovaného styku, nemůže žena otěhotnět.. takže podle toho těžko poznáš, jestli je to toho,nebo toho. Upřímně.. asi bych teď doufala v biochemko a pak už to zkusila bez takových omylů. S největší pravdepodobnosti to bude přítele, ale to ti na 100% pak řeknou jen testy dna.

pepickovapavlinka
25. říj 2020

Fotka testu by nebyla?Já měla pěknou čárku na tt pak ale přestala sílit.Na digi 1-2 a mimi bohužel odešlo.Test byl takto

madamas
25. říj 2020

Hele asi tak.. manžel měl předemnou přítelkyni a s ní syna. Alespoň si to myslel.. přítelkyně ,, ujela" a pak si dle složitých výpočtu určila za otce mého manžela. No neklaplo to 😏 Takže pokud máš prostě v jednom cyklu styk s různými muži tak můžeš počítat jak chceš ale zjistíš pouze pravděpodobnost ale ne jistotu. Tak buď přiznat barvu nebo jako manželova ex spoléhat na štěstí, ono takových dětí běhá po světě spousty.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru