Opožděna menstruace pozitivní test

kipe01
21. kvě 2019

Opožděna menstruace pozitivní test
Zdravím. Nedostala jsem menstruaci poté mi vyšly 2 pozitivní testy a následně se dostavila slabé menstruace a špinění které trvají už skoro 2 týdny :( máte někdo zkušenosti? Či jste něčím podobným prošli? Děkuji za jakoukoliv informaci.

zuzanenka
21. kvě 2019

@kipe01 zajdi na gyndu, moze to byt hematom..

vashti
21. kvě 2019

A máš pořád pozitivní test?

kipe01
autor
21. kvě 2019

@vashti Ano test je stále pozitivní, ve čtvrtek jdu na vyšetření. Ale už bych ráda věděla dopředu co se děje :(

vashti
21. kvě 2019

Tak to bude asi ten hematom, jak píše @zuzanenka

zuzanenka
21. kvě 2019

@kipe01 mala som hematom s oboma detmi, s druhou som krvacala este viac 😔 klud na lozku, a mudr. mi dal Ascorutin. Tak lez ak mozes 😉 drzim palce

kipe01
autor
21. kvě 2019

@zuzanenka Děkuji. Snad to dobře dopadne

ameli
21. kvě 2019

@kipe01 špinila jsem zhruba celý první měsíc, ne nijak výrazně, každý týden jsem chodila na gyndu na kontroly, dostala jsem ascorutin, neschopenku a pak to samo přešlo, byl to hematom. Nic vážného, na miminko to nemělo vliv, navíc špinění se v prvních týdnech objevuje docela často. Ale zašla bych být Tebou k doktorce, ona nejspíš uvidí jen dutinku, možná nic, ale hematom by viděla a zkontroluje Tě 🙂

radu98
21. kvě 2019

@kipe01 na nic bych nečekala a šla hned na gynekologickou ambulanci. Může to být hematom nebo třeba i mimoděložní a nebo prostě jen hormony...klid budeš mít až po návštěvě lékaře 🙂 každopádně všude ti řeknou, že pokud se v těhotenství objeví krev, tak hned k doktoru. I kdyby to nic nebylo, tak ti to nikdo nevyčte 🙂

andreavoborilova
21. kvě 2019

@kipe01 nechci strašit ale já to měla úplně stejně a měla jsem mimoděložní 14 dní jsem měla ms a pozitivní testy a potom jsem letěla zrovna od doktora do nemocnice a hned mě braly na operaci tak pokud krvacis víc tak jdi hned nepodceňujte to. Držím palce ať je to jen něco míň vážného.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru