Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Opožděná MS, bolest v podbřišku, pocity na zvracení. Co myslíte?

MenstruaceOpožděná menstruaceGynekologieBolest v podbřiškuCystaZvracení
magda001
4. pro 2019

Ahoj holky ;) Mela jsem dostat MS a misto toho jsem jen špinila a MS furt nikde zpoždění mám zatím jen týden 🙂 Ale v levém podbřišku mám bolesti ktere se rozsiruji az k pupiky , pocity na zvraceni (uz jsem i zvracela nekolikrat) , a jsem porad unavena kdyz neco delam picha me v tom podbrisku .
Holky v patek jdu na gyndu bojim se treba aby to nebyla cysta :/ Co myslite vy?

jituli84
4. pro 2019

třeba si koupit tehotenskej test... jinak já zvracela v těhu až kolem 10tt

lenka_tom
4. pro 2019

@magda001 udělej si test a pokud bude pozitivní, na tu gyndu bych zašla. Jestli to bolí takhle bokem, tak jen ať máš jistotu, že to není mimoděložní.

lachtanice86
4. pro 2019

@magda001 napadlo te si udělat takovou věc jako tehotensky test?

magda001
autor
5. pro 2019

@lachtanice86 Nejsem negramot uz mam dceru prave ze test negativni a na gynde dnes meli volno takze passe :\

magda001
autor
5. pro 2019

@jituli84 Ja v tehotenstvi kdyz jsem cekala dcerku tak mi furt bylo tak nejak zle ale zvracet prave jsem taky zacala kolem 10tt

zelenaesmolda
5. pro 2019

@magda001
doporucuju nastudovat si vyznam slova negramot.ocividne nemas tuseni co to slovo znamena protoze bys ho jinak v tomhle kontextu vubec nepouzila 🙂

lucijeennaa
7. pro 2019

@magda001 Já zvracela hned, když nepřišla MS a že je něco jinak, jsem cítila už pár dni před... no ale od té doby zvracím až do teď a to jsem 17tt, asi je mé tělo náchylnější... 🤷🏻‍♀️ Ale při negativním TT to může byt defakto cokoli...

lucijeennaa
12. pro 2019

@magda001 Jak jste dopadla?

magda001
autor
24. pro 2019

@lucijeennaa Prý jen opožděná MS nepravidelná I když do teď jsem jsem ji měla pravidelnou cysta tam není ani zánět
pichli mi injekci a je mi lépe při potížích i s věcmi do nemocnice 😒

Sem začni psát odpověď...

Odešli

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru