Opožděná MS po potratu a nově vysoké hCG

anni89
12. kvě 2015

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda jste se s tím některá nesetkala....
V březnu jsem potratila v 7.týdnu. Byl to přirozený potrat bez redukce. (Po potratu jsem měla HCG 11) I když mne doktorka upozorňovala na tříměsíční dobu "oddechu", až tak důkladně jsme ji neposlechli. Po potratu jsem menstruaci nedostala a dnes jsem byla u doktorky zoufalá, že je to už přes 50 dní a stále nic, a navíc mám křeče v břiše....
Těhotenský test mi v neděli vyšel negativně, prsa mi po potratu spadly, jen mne bolí záda a mám žravou... Ale to jsem mívala i před menstruací.
Doktorka mi udělala sono. Na snímku byly vidět dva černé fleky. Jeden 13 mm a druhý 9 mm. Popsala je a řekla mi, že zřejmě ta vajíčka dozrála, ale nějak se přichytila k děloze a že mám křeče v břiše kvůli překrvené sliznici. Nabrala mi krev mimo jiné i HCG, napsala mi antibiotika a píchla Agolutin.
Sama mi za hodinu volala, ať antibiotika neberu. Že mi HCG vyšlo na hodnotu 25!!!!!
Mám přijít za 2 dny na kontrolní HCG a pak se uvidí.

V takovém případě je pro mne ale 2 dny hodně...
Je možné, že to, co popsala ta doktorka byly plody? Nebo je možné, že to byla opravdu ta uzrálá vajíčka, která se nějak (pro mne nepochopitelně) přichytla + je tam ještě někde ges.váček?
Můžu být těhotná i když jsem po potratu neměla ani jeden cyklus?Nemůže mi ten Agolutin ublížit?
Setkala jste se s tím některá? Poradíte mi???

aneztuzka
12. kvě 2015

Milá Anni, zkus si udělat ještě těhotenské testy, ale, žes otěhotněla myslím možné je. K tomu Agolutinu bych byla opatrná, musíš si být jistá, že to opravdu miminka nejsou, to je myslím důležité nejen pro vnitřní pocit. Já jsem potratila v 9tt a otěhotněla po 1 proběhlém cyklu a zatím vše ok, tak také držím palce.

anni89
autor
12. kvě 2015

Ahojky,

díky za odpověď, Agolutin mi píchla doktorka hned. Takže to už mám v sobě.... Test jsem si dnes dělala a je tam něco hooooooodně světlého. Takže z mínusu to dělá v jednom úhlu i +. Partner to nevidí. Tak to asi jen chci vidět...

tehulka12
12. kvě 2015

@anni89 Agolutin rozhodne tehotenstvi nevadi,prave naopak.To HCG je opravdu zatim dost nizoucke.Nemuze to byt jeste zbytkove HCG po tom potratu?Ono to jde na uplnou 0 dost pomalu.Dalsi tehotenstvi to samozrejme taky muze byt.To by bylo to nejlepsi,ne?
Uvidis po te kontrole.

lajla
12. kvě 2015

A dělali ti sono po potratu opravdu velmi důkladně? Ze v děloze opravdu byt nic nemohlo? Mimca z nového tehu to byt nemuzou...hCG velmi velmi nízké....
Na nové tehu bych to neviděla ale moc ti to přejí...plus pises ze mas křeče...tak bych spis řekla ze se chce tělo něčeho zbavit...i když pojem křeče je relativni pojem..pro me velmi svirave a ukrutné bolesti
Držím pesti

anni89
autor
16. kvě 2015

Ahoj holky,

tak HCG roste. V úterý to bylo 25 a ve čtvrtek 68. V pondělí jdu znovu na krev a doufám, že už se konečně dozvím, co byly ty dva černé fleky.
Nevím, jestli je to díky tomu Agolutinu, ale křeče mi ustaly 🙂

Děkuju hoky za názory a rady. Teď už jen doufám, že tentokrát to udržím a bude ze mně ofiko těhule 🙂

aneztuzka
16. kvě 2015

@anni89 Moc držím palce!🙂

gepe
16. kvě 2015

@anni89 i kojici zeny, ktere nemaji ms, mivaji ovulaci a pak se divi, jak to, ze jsou tehotne kdyz koji a nemaji ms 😅 drzim pesti 😉

tehulka12
19. kvě 2015

@anni89 Tak to taky moc drzim palce.

anni89
autor
20. kvě 2015

Tak je to tam! 🙂 v deloze mám gestační váček a hodnoty HCG jdou nahoru. Dostala jsem i léky na udržení. Tak tentokrát už se to povede 🙂

aneztuzka
20. kvě 2015

To je báječné! Přeji vám, ať se zadaří a miminko pěkně vydrží! 🙂

tehulka12
21. kvě 2015

@anni89 Tak to gratuluju.At se mimco drzi

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru