Opožděná ovulace a těhotenstký test. Kdy na tt vyloženě "dvě stejné čárky"?

krisvm
26. dub 2021

Dobrý den,
vím, že musím počkat, jestli bude test sílit. Ale jen mě zajímaly zkušenosti,
když jste měli ovulaci až 20.-21. den cyklu, kdy jste měly na tt vyloženě "dvě stejné čárky"?
Děkuju.

sylvka
26. dub 2021

@krisvm já měla 16dc ovulku a za 9 dní pozi test ✊

monii007
26. dub 2021

Ja ted mela 26DC ovulaci a za 11 byl test lehce pozitivni. Za par dni uz pak dalnice. 😉

krisvm
autor
26. dub 2021

@monii007 já právě jsem zkoušela až dneska, a jako čárka je docela silná, ale stejně silná jako kontrolní není. ovu jsem podle mě měla 20-21. den, dnes jsem 37. vzhledem k tomu, že jsem měla v říjnu revizi, si nechci dělat moc naděje, tak jsem si říkala, že se zeptám na zkušenosti, jestli můžu doufat nebo ne.

thalia
26. dub 2021

Já při posledním těhotenství měla ovulaci 15 DC (uhnízdění 25 DC, dle BT, 29DC lehounce pozitivní test) a když jsem si dělala test 41 DC, tak čárka byla silná, ale kontrolní silnější. Dál už jsem netestovala. Nemyslím, že musí být vždy vyloženě dálnice, a být tebou už netestuju 🙂.

krisvm
autor
26. dub 2021

@thalia a vše bylo ok? vím, že každý je jiný, ale děkuju za něco optimistického. 🙂

thalia
26. dub 2021

@krisvm Jen jsem krvácela v době ms, která tedy přišla, ale slabší než obvykle - byl to důvod, že jsem si dělala test, a jeho pozitivita byla dost překvapení 😀 (příjemné). Jinak bylo celé těhotenství naprosto bez problémů 😉.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru