• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotněla jste některá po pozdějším užití Postinoru?

15. května 2017 
Jo delala a uz ho mam nyni 11den pozitivni volala jsem hned na gyndu ve stredu jdu na krev a ultrazvuk
26. bře 2015 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@milly.333 Tyjo, to je neuvěřitelný... já myslela, že to funguje vždy
26. bře 2015 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm a me uz se to stalo podruhe (po sedmi letech) vickrat jsem jej neuzila fakt jen nouze a vzdy uzity brzo zadne leky zadny alkohol a vty tehotenstvi to je peklo
26. bře 2015 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja tehle antikoncepci uz vubec neverim - procetla jsem nekolik anglickych for a mnoho zen po nektere z antikoncepcnich tabletek po styku otehotnelo, nektere dokonce nekolikrat! Ja mam jedinou zkusenost s EllaOne, ktera ma byt ucinnejsi a funguje az pet dni po styku.. Mela jsem ji treti den.. a brzy budu rodit :slight_smile: Znovu bych si to nevzala, aspon mam zkusenost..
26. bře 2015 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ja jen absolutne nechapu jak to nyni po 4, 5 hod a tehda temer 20min po jak to nemohlo zabrat kdyz uvadi i 72 hod to uz nemuze byt ani 0, 01 percent sance a jak jsem uvadela leky neberu, alkohol nebyl, nekourim, zadne zdravotni problemy nemam hold vsem dle svych zkusenosti tuto metodu rozhodne neberte za spolehlivou
26. bře 2015 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Jsem zoufalá. minulý měsíc jse měla mesíčky dvakrát. Mela jsem je dostat 28. 4. a nic. den po té jsem měla sex nechtáněný, s partnerem s kterým nebudu ani mi nebude platit na dítě. Testy jsem mela negativní a dnes z krve zvíšená hladina. Od včera špiním a po souloži jsem si vzala postinor. jsem zmatená, dítě nechci. Děkuji.
13. kvě 2015 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm tak pokud z krve uz zvysena hodnota hcg je to tehotenstvi ale pozor muze byt mimodelozni
13. kvě 2015 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi řekla že není. a prý to muže byt falešná gravidita. ted je to tři dny po těch druhých a jen špiním. nemuže to být tím postinorem, nebo přicházející menstruací. Hodnota je 35. dík za odpoved.
13. kvě 2015 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jste dopadla vy?
13. kvě 2015 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navíc mám nejspíš zánět.
13. kvě 2015 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po postinoru jsem zadnou menstruaci nemela do ted mam vse rozhazene nikdy jsem nemela nepravidelnou menstruaci a ted je to des, jedinou zachranou ted byl samovolny potrat. Pry to mohlo byt prave tim postinorem .Opravdu se blbe nahody dejou. Stalo se mi to 2x s rozdilem 7let a vzdy tehotenstvi.Uz nikdy vice proste antikoncepce a kondom to jisti, uz mam panickou hruzu. Co se tyce Vas rozhodne ted situaci nezmenite tudiz vyckat na potvrzeni zvysovani hcg (melo by rust dvojnasobne) -a potvrzeni plodu v deloze a zhodnoceni situace zda mimi mit ci nikoliv na potrat je jeste cas nebojte. A tehotensky test stale nic? Mne se na mamatestu ukazaladruha 11. Den po oplodneni
13. kvě 2015 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste me napadlo tyto nizke hodnoty hcg signalizuji take hrozici spontani potrat nebo prave uplne ranne tehotenstvi a kdy jste si vzala postinor po jake dobe od sexu? I kdyz jak jsem psala ja si vzala temer hned a ...
13. kvě 2015 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
po dlouhé. tři dny skoro. test je stale jedna. dnes je to patnáct dní. nevím zda jít zítra na injekci.
13. kvě 2015 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
3dny je hodne dlouha doba :frowning2: otazka je kdy jsou plodne dny ale 15dni to uz by carka teda mohla byt videt, ja bych na tu injekci zasla
13. kvě 2015 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale prý je to silná dávka hormonu ten postior. ja fakt nevím, :cry: jj ted je pozdě. jen kdyby chlapi nebyli tací sobci.
14. kvě 2015 ve 02:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ted jsem si ho dělala a druhá slabá tam je.
14. kvě 2015 ve 02:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi ta injekce stejne nepomuže.
14. kvě 2015 ve 03:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
plodné dny byly právě v té dobe. ale té druhé menstruace. jak muže vajíčko uzrát dvakrát? a nekomu to nejde roky a já bez budoucnosti hned. ten samovolný potat přišel kdy?
14. kvě 2015 ve 03:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to mate jako ja myslim.ze jste tehotna ano injekce nepomuze ted jen promyslete co dal
14. kvě 2015 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potrat temer 3dny pred planovanym 5t a neco
14. kvě 2015 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Dítě nechci takže miniinte ruce. Nejspíš pilulkou.
14. kvě 2015 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já,bohužel. Postinor nezafungoval, otěhotněla jsem a bohužel později potratila :/
17. kvě 2015 v 18:49  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Později je co? Já vím že to je hrozne ale sama na Dítě se fakt necítím. A připomínalo by mi to tu noc. Což nebylo příjemne a odcházela jsem s pláčem. Je to noční Mura. Bojim se všeho a nemam chuť žit. Partnera jsem si nenašla za celej život tak pochybuji že si ho najdu s dítětem. Jsem moc hodna pro ne.
18. kvě 2015 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nezlobte se na mě ale já má 3 děti a jsem na ně sama :frowning2: mně ve finále vůbec nechybí zvládám vše úplně v pohodě jen mi chybí hlídání a to nemám nikdy....zkuste to ještě promyslet, zrovna mám cestu na Bouzov o víkendu zkuste mi písnout do soukromých zpráv a napíšeme si třeba můžeme popovídat :sunglasses:
18. kvě 2015 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mate manžela. Nebo jsem to spatne pochopila? Ten vám ne přispívající nic?
19. kvě 2015 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rikam manzela ale je to pritel ale je s nami jen jeden vikend v mesici kvuli praci vse se da zvladnout nebojte jen to proste vse poradne promyslete ono pokud pisete ze si nemuzete najit chlapa znam spoustu zen ktere radsi maji deti nez chlapa ktery jim beztak s nicim nepomuze otazka kolik vam taky je tak se mejte a drzim palecky at to vse zvladnete ted se delsi dobu na internet nedostanu
19. kvě 2015 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mam dotaz, pokud mate sex pri menstruaci, dostala jsem ji v nedeli v poledne a pak sex cca okolo seste vecer a to nekolikrat bez ochrany, tak je dobre uzit postinor, nebo je riziko tehotenstvi minimalni? zvazuju si postinor vzit ci ne kdyz to bylo behem menstruace ... poraďte, prosím .. děkuju!
24. lis 2015 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den mam dotaz doufam ze mi tu este někdo odpoví ...
Měla jsem nechraněný styk se svím přítelem předevčírem a vcera takřka 24 hodin po jsem použila postirol 2... byla jsem těsně po ovulaci....
Dnes mi bylo blbě žaludek jak na vodě, unava mirná bolest hlavy měla jste někdo z vas takovéhle problémy také ?? a zabral postirol tak jak mel ?? děkuji ya odpovědi :angry:
9. pro 2015 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Měla jsem nechránění sex ne hned druhý den až ten druhý si vzala tabletku večer postinor v 11 h večer vzala tabletu ráno v 11 h měla vzít další zaspala jsem si druhý vzala o čtvrt na 3 můžu otěhotnit??Děkuji odpovědi prosím na email :slight_smile:
24. kvě 2016 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nepiš do fóra to, co patří do interní pošty".
Zdravim :slight_smile: před tydnem ve stredu jsme s pritelem meli sex, ale stala se nam nehoda ze nám prasknul kondom, a hned den predtim v utery mi skoncila menstruace :slight_smile: byla jsem si v lekarne pro postinor a uzila jsem ho 24 hodin po nehode :slight_smile: a dneska me zacaly bolet prsa a bolet podbrisek, myslíte že bych mohla byt tehotna? Hrozne se bojim :frowning2:
7. zář 2016 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek