Otěhotněly jste přes hormonální tělísko a antibiotika?

evicka90
2. kvě 2015

máte některá zkušenost, že jste otěhotněla přes hormonální tělísko a antibiotika?

Budu konkrétnější, mám Jaydess a před týdnem 26.4. v neděli jsem dobrala atb Zitrocin - je to širokospektrální antibiotikum , hodně silné na tři dny....dostala jsem ho na zánět vedl.nosních dutin. 30.5 došlo k nechráněnému styku, prostě nám to úplně vypadlo z hlavy, a stalo se bez nějaké další ochrany. Volala jsem doktorce a tělísko by mělo zabránit samo o sobě, takže jsem pro postinor neběžela, nechci do sebe cpát takové svinstvo, šla jsem v klidu spát, druhý den už jsem na to nemyslela a dnes mě během dopoledne začal mírně bolet podbřišek a vaječníky, občas cítím takové bodnutí v bocích, a prsa jsou citlivá, břicho mám nafouklejší....vím,že psychika dokáže divy, ale taky jsem četla, že některé ženy mají tyto příznaky a i tak brzy po oplodnění....přijde mi to jako nesmysl, jak jste to měly vy?
Už máme doma holčičku, ta by byla ze sourozence nadšená, tak tomu asi necháme volný průběh, akorát hořím nedočkavostí a nervíky pracují - jsem v novém zaměstnání, h.tělísko mám zavedené jen něco přes rok... emoticon) plánujeme svatbu,nové bydlení........to mimčo by si to opravdu pěkně načasovalo! 😉

guinea
2. kvě 2015

@evicka90 Já jsem měla všechny příznaky těhotenství, které popisuješ, když jsem NEbyla těhotná (4 cykly po sobě). A pak když jsem to hodila za hlavu, přestala se sledovat a skutečně otěhotněla, tak jsem si toho nejdřív ani nevšimla a příznaky neměla žádné 😀 Takže to může být tak i tak...

davidjitka
2. kvě 2015

Antibiotika snižují účinnost hormonů, takže těhotná být klidně můžeš 😉

evicka90
autor
2. kvě 2015

@guinea no já u prvního měla jen ten zvláštní pocit , že je něco jinak 🙂 až po týdnu jsem začala mít ranní nevolnosti a řekla jsem si "a sakra!", jenže pak mě po 10 dnech uzemnil t.test , který byl negativní.... až pak krev a ultrazvuk potvrdil , že můj šestý smysl se nespletl.....a taky se mi to zrovna nehodilo, měla jsem před zkouškama a tak. že by zase zákon schválnosti?! jsem hrozně napnutá, v tuhle chvíli ani nevím, jestli si nakonec přeji,aby tam ty dvě čárky byly nebo mám z toho strach

zo_ja
2. kvě 2015

@evicka90 Z toho si nic nedělej, všechno jde vyřešit. Jedno z našich vytoužených dětí, konečně těhotná! A ty dvě čárky jsem vydýchávala asi 2 dny - byla jsem doma s mladšíma, plánovaný dítě, a byla jsem z toho vedle docela dlouho, rozhozená.. .Pže už jsem zas mezitím musela řešit, když to nepůjde, co bude.... nějaký kroky a tak... a to jsem je jen naplánovala, nepodnikla. Takže to může být reakce na změnu. V podstatě všechno nějak máte nachystané a v práci se to poddá. Však není Tvojí povinností to hned oznamovat.

evicka90
autor
3. kvě 2015

tak jsem si našla kalkulačku plodných dnů a neplodných dnů a musím se smát 🙂 ....měla jsem zrovna plodný den a z toho období pěti ten nejvíce! no není to krása, se picnu🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru