Otěhotnění před menstruací

malyclovek
24. říj 2017

Prosím o radu, z neděle na pondělí jsme měli sex s přítelem bez kondomu - beru HA. Prášek beru vždy večer a v neděli jsem zrovna zapomněla, brala jsem si ho tedy v pondělí ráno, do toho mě celý víkend trápily zažívací potíže (průjmy), takže účinnost prášků mohla být oslabená. Ve čtvrtek jsem dostala normálně menstruaci. Od soboty je mi nevolno, na zvracení, mám hnusnou pachuť v ústech, cítím se slabá a unavená. Je možné, že jsem těhotná? Nebo na mě jen neskočila nějaká střevní chřipka.?😕 Budu vděčná za jakoukoliv odpověď.🙏

sthanina
24. říj 2017

@malyclovek Ahojky, aby těhotenský test prokázal, jestli jsi těhotná, musíš chvilinku vydržet... Pravděpodobnost těhotenství je nízká, ale zázraky se dějí🙂 Být tebou vyčkala bych týden a pak si udělala test. já vím, že týden je v tomhle případě ukrutně dlouhá doba, ale na testu by asi zatím nebylo nic vidět... a u Dr. by na ultrazvuku taky nic moc vidět nebylo, trpělivost, to je to, co ti můžu poradit...pak test!😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru