Otěhotnění před posunutou menstruací

Přeji krásný den, při nedávném sexu. Tj 29.1. jsem měla styk nechráněný, přítel se do mě udělal, už jsem se radovala, že by VŠE mohlo vyjít, o miminko jsme se už předtim snažili, ale po neuspěchu jsme to vzdali... Ale zpět, MS jsem měla dostat normálně 4.2. (nikdy se mi neposouva) Bohužel jsem jí dostala hned. 31.1. 😞 sice jsem se uklidňovala tím, že to bude uhnizďování.. MS je slabší, než obvykle, ale špinění to není, tak mi je smutno...😞 nevíte mohla by tu být naděje, že se přeci jen povedlo?..😞 máte s tím někdo zkušenost?..🙂
sarkad2856
2. únor 2013
@sendy12 Zkušenosti s tím nemám,ale i přes ms můžeš být těhotná a pokud je slabší,šance tady je.Taky záleží zda máš těhu příznaky atd.Skusila bych si pak udělat tes 😉
sendy12autor
2. únor 2013
Příznaky, no často mě bolí hlava, řekla bych že mě trápí i nevolnosti (ovšem to může být tou bolestí hlavy)
testík jsem si koupila tak ho cca toho 4-tého udělám a uvidím... 🙂
sarkad2856
3. únor 2013
@sendy12 No jasně vše může být spojené,četla jsem když někdo tak strašně miminko chce že si i ty příznaky vsugerovává a pak si myslí že je má 🙂 Neříkám že je to i Tvůj případ,ale skusila bych ten test třeba co 2-3 dny a pak uvidíš.Nezapomen že i přes měsíčky můžeš být těhu 😉 Pak dej vědět jak si dopadla a držím palečky
livocka21
3. únor 2013
sanca tu je...chce to trpazlivost...drzim palce 😉
sendy12autor
3. únor 2013
Kéž by to vyšlo.. 🙂
sarkad2856
3. únor 2013
@sendy12 Výjde 😉
sendy12autor
3. únor 2013
@sarkad2856 Děkuji za povzbuzení a nejen Tobě i ostatním...🙂