• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Otěhotnění při přerušované souloži, je to možné?

28. února 2016 
@zikisek :grinning: jsme na tom podobně, já se rozhodla vysadit antikoncepci, protože zapříčinila skoro roční abcenci menses. Po vysazení (ku prospěchu se mi změnila i gynekoložka) se mi cyklus obnovil. S přítelem jsme byly zvyklý se milovat bez ochrany (chránila jsem se antikocepcí) a nyní praktikujeme přerušovaný sex, před vyvrcholením si nasadí kondom. Pokud by s přerušovaného sexu mělo být miminko, tak jsem připravena a přítel, pokud by se stalo tak to příjme, ale samozřejmě by ještě radši počkal :grinning:
25. led 2016 ve 21:43  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carodejkasnu my ani ten kondom :grinning: hrajeme ruskou ruletu :grinning: :grinning:
25. led 2016 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zikisek :grinning: na ruskou ruletu není připravený
25. led 2016 ve 22:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, a když je přerušovaný sex.... vystříkne do ručníku a pak pokračujeme v sexu dál... jak je to tady??je možnost otěhotnění nebo nemusí být :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. led 2016 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatrice.h otehotni inkriminovany rucnik :slight_smile: jinak ano, Tebou popsane muze zpusobit otehotneni.
25. led 2016 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozor na "kapku touhy", to umí být taky pěkná potvora..... :grinning:
25. led 2016 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@magdalenax :grinning: na tu se spoléhám :grinning: kapka touhy
25. led 2016 ve 23:18  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beatrice.h Myslím, že po světě běhá spousta dětí, počatých přerušovaným sexem. V močové trubici zůstane spousta spermií, takže možnost otěhotnění tady určitě je.
25. led 2016 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodejkasnu Sice nevím, v jakém slova smyslu se na "kapku touhy" spoléháš, já se jí bála, jak čert kříže , když jsem těhotenství neplánovala
25. led 2016 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@magdalenax asi tak :slight_smile: pokud by z kapky touhy bylo těhotenství ač neplánované tak :slight_smile: to budeme brát, že se to stát mělo. Oba pracujeme :slight_smile: bydlení na zkoušku máme za sebou, jsme spolu 4 roky.
25. led 2016 ve 23:28  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@carodejkasnu tak už Ti rozumím..., to je fakt prča, co ty psaná slova dokážou
25. led 2016 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekám na kapku touhy jak na smilování :D :D příjde mi ale, že si ho snad aj vycáká :D no zkráceně...já si ho asi budu muset přidržet :D :D
26. led 2016 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zikisek :D dneska jsme víc riskovali, touha byla obrovská :D
11. únor 2016 ve 23:07  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zikisek :slight_smile: jak pokracujete. :D u mě 2 dny zpozdeni nicméně test úplně negativní takže nechávám to 4 dny byt a pokud nic tak znovu test.
27. únor 2016 v 15:36  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
27. únor 2016 v 15:37  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Páni,tak držím palečky,aby to vyšlo :slight_smile: my nic..ale kupujeme teď byt aj s dětským pokojíčkem,takže se pomalu ale jistě přibližujeme ,už chybí jen ta KAPKA štěstí :slight_smile:
28. únor 2016 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek