Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Ovitrelle. Jak dlouho v těle působí injekce?

Ahoj holky dnes jsem 11dc po IUI v sobotu večer jsem si píchala ovitrelle na uvolnění vajíčka, v pondělí proběhlo IUI a dnes jsem 11den po ovulaci a na testu mám krásnou druhou čárku!!! 🙂 Holky, prosím nevíte některá jak dlouho působí ovitrelle v těle? fotku přiložím během dne.. ted mi nejde vložit do PC!
len
10. pro 2010
Já měla // 14 dní po injekci hCG (a o těhotenství se stopro nejednalo, po IVF nebyla vůbec zavedena embrya), ale krásná ta druhá čárka rozhodně nebyla, jen stín. Zopakuj test za 2-3 dny a uvidíš, jestli zasílí.
bee1
26. říj 2011
Ahojholky,

prosím o radu. V pondělí jsem byla na utz, po stimulaci clostylbegitem, folikul 2 cm, n druhý den mi byla naplánované IUI. IUI proběhlo v pořádku. Hned po něm mi píchli injekci ovitrellu. Dnes jsem jeden den po iui a myslím si, že ovu ještě neproběhla (bazální teplota), nebo proběhne dnes.Vím, že po injekci proběhne ovulace do 36 hodin. Myslíte, že spermie z IUI vydrží? A jste tady některá, která dostala injekci až po IUI? Nechápu, proč jsem si ji neměla vzít už ten den před IUI? Díky za názory

Začni psát odpověď...

Odešli