• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ovitrelle. Jak dlouho v těle působí injekce?

26. října 2011 
ahoj holky dnes jsem 11dc po IUI v sobotu večer jsem si píchala ovitrelle na uvolnění vajíčka, v pondělí proběhlo IUI a dnes jsem 11den po ovulaci a na testu mám krásnou druhou čárku!!! :slight_smile: Holky, prosím nevíte některá jak dlouho působí ovitrelle v těle? fotku přiložím během dne.. ted mi nejde vložit do PC!
10. pro 2010 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla // 14 dní po injekci hCG (a o těhotenství se stopro nejednalo, po IVF nebyla vůbec zavedena embrya), ale krásná ta druhá čárka rozhodně nebyla, jen stín. Zopakuj test za 2-3 dny a uvidíš, jestli zasílí.
10. pro 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojholky,

prosím o radu. V pondělí jsem byla na utz, po stimulaci clostylbegitem, folikul 2 cm, n druhý den mi byla naplánované IUI. IUI proběhlo v pořádku. Hned po něm mi píchli injekci ovitrellu. Dnes jsem jeden den po iui a myslím si, že ovu ještě neproběhla (bazální teplota), nebo proběhne dnes.Vím, že po injekci proběhne ovulace do 36 hodin. Myslíte, že spermie z IUI vydrží? A jste tady některá, která dostala injekci až po IUI? Nechápu, proč jsem si ji neměla vzít už ten den před IUI? Díky za názory
26. říj 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek