Ovulační test a možné těhotenství?

katherine177
1. led 2022

Ovulační test 3 dny před ms,může to být těhotenství ?
Na tt duch,ale slabší než čárka na ovulačním testu.
Jen jsem zkoušela ,osobně na to moc nevěřím ,že může ovulační test ukázat těhotenství.

themuffin
1. led 2022

@katherine177 ovulační test může odhalit těhotenství, ale to by musel být pozitivní. Tento je jasně negativní. Přesto si myslím, že těhotenství by se mělo zjišťovat spíš těhotenskými testy. Zkus za dva dny těhotenský test a jestli bude silnější 🙂

katherine177
autor
1. led 2022

@themuffin určitě ,vím ,že se má dělat tt.Jen jsem viděla diskuze ,že to tak někdo měl ,tak jsem zkusila 😁 .Normálně mám mimo ovulaci slabší tu čárku na ovulačním testu,tak mě to zarazilo .

renat23
1. led 2022

@katherine177 me ovu test den před ms ukázal tehu ale byl fakt úplně pozitivní druhý den uz na tehu testu dálnice, byla jsem nedockava a jiný než ozvu jsem ten den nemela.

monika3456
1. led 2022

@katherine177 tady ten ovu pozitivní není, ale držím 🍀

katherine177
autor
1. led 2022

@monika3456 děkuji

dejvitka
1. led 2022

@katherine177 den predtim nez mi vysel pozitivni duch na tehotenskem testu jsem mela pozitivni ovulacni. Testovaci carka byla o hodne silnejsi nez kontrolni. Tak silnou jsem ani v dobe ovulace nemela.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru