Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Ovulační test. Je to takto běžné?

mbelzova
21. led 2020

Prosim o radu, mam nepravidelny cyklus a tento mesic jsem ovulaci mela uz 11.1, dnes jsem si delala ovu test znovu a vybehlo mi toto. Muze to zbavit tehu ci je to bezne? Mam uz 3den bolesti jako pred menstruaci (jsem 9den po ovu), tehu test bily. Dekuji

sudylichozrout
21. led 2020

@mbelzova negativni ovulacni test. Tohle byva bezne cely cyklus. Vykasli se na zjistovani tehotenstvi za pomoci ovulacniho testu a pockej do menstruace. Stejne nic neuspechas a nic neovlivnia. Proste musis pockat.

nikynikol25
21. led 2020

Ahoj můj ovu test 9dpo je ten od 24Dc začal sílit dělala jsem ovu test i po ovulaci zda sili nebo ne.A 9dpo jsme měla duchy už i na tt testech

mbelzova
autor
21. led 2020

Dekuji. Prave se citim uplne jinak. A takovou carku nikdy mimo cyklus nemam.

mbelzova
autor
22. led 2020

Tak uz zacinam byt nervozni,jdu zitra pro tt 🙂

jako_mala_holka
22. led 2020

Drzim palce, takto jsem to mela taky a jsem tehotna 🙂 moc doporucuju GS mamatest a udelat rano z prvni moci

jako_mala_holka
22. led 2020

Jinak bylo to uz 5 dni pred ocekavanou ms (vim presne, kdy byla ovulace)

nikynikol25
22. led 2020

@mbelzova Ro vypadá nadějně.Mozna bych po ten test utíkala ještě dneska vecinou jsou tam dva

jako_mala_holka
22. led 2020

@nikynikol25 ja myslim, ze je to tam 🙂 no jsem zvedava, co pani napise...

tercula
22. led 2020

taky mi ovulační sílil při těhotenství, vypadá to nadějně!!! ❤

mbelzova
autor
23. led 2020

Devcatka,tak je to tam. Dekuji za rady a hezke slova,snad bude vse v poradku.

mbelzova
autor
23. led 2020

Zadarilo se nečekaně 4dny pred ovulaci (na tu jsem prisla nahodou) tak mozna to bude i ta holcicka, chlapecka uz mame 🙂

nikynikol25
23. led 2020

@mbelzova super tak zkoušejte ob den zda bude sílit na měla 11dpo už takhle hezkou čárku a 13dpo den před ms a krásné silila.Moc gratuluji

jako_mala_holka
23. led 2020

@mbelzova tak at sili 🙂 ❤️

mbelzova
autor
25. led 2020

Hplky,prosim prijde Vam,ze sili? Ten vlevo je 10dto, vpravo 13dto. Ja uz sama nevim :(

nikynikol25
26. led 2020

@mbelzova Rekla bych ze ano podle toho kdy je delany.

Sem začni psát odpověď...

Odešli