Pálení jedné bradavky, může to být zánět?

gambrinkax
29. pro 2012

Ahoj holky prosim poradte dnes jsem to mela dostat a Ms zatim nikde jen vcera vecer bolesti v podbrisku jako kdyz ma prijit ms ale rano nic tak neplasim ale ted vecer me zacla palet jedna bradavka nevite cim by to mohlo byt muze to byt nejaky zanet? stalo se to nektere?

moncicak26
29. pro 2012

@gambrinkax ahojky mne palely obě,měla jsem zpoždění 22 dní,za pár dní to přešlo...po vyvolavacce

gambrinkax
autor
30. pro 2012

no me tenkrat palely obe a byla jsem tehu 🙂 ale ted si nemyslim ze bych tehu byla moc prilezitosti k sexu nebyla, jen se divim ze me pali jen jedna. Namazala sem ji bepanthenem a je to dobry . Dekuji z aodpoved

ladus88
30. pro 2012

tak ja jsem ted 26DC a sice me boli v podbrisku ale tak zvlastne a mam citlive bradavky uz 2den,tak pevne doufam ze by ro mohlo neco znamenat...

salomee
13. dub 2013

Teda já koukám🙂...už druhý den mě pálí jedna bradavka a tak to z legrace zadám do vyhledávače a ono to tu je😀...to pálení je jen na jedné straně, podobné jak v těhotenství, když jsem šla do zimy..ale je to mírnější a jen jedna strana...a v zimě nejsem....měl to někdo? Jsem z toho nervózní, co to zas bude

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru