• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Po Pregnylu falešné těhu příznaky. Máte zkušenost?

4. srpna 2014 
prosím o radu zkušenější,jsem už zoufalá..po druhě injekci pregnylu mi téměř nedorazila MS,šlo spíš jen o špinění cca 3 dny a to se mi nikdy předtím nestávalo....udělala jsem test s velikou nadějí že se nám konečně zadařilo ale byl negativní :frowning2: ...je mi pořád na zvracení,bolí mě prsa ,už tomu opravdu nerozumím :confused: ...nemá někdo zvás podobně zkušenosti po pregnylu?? jako těhotenskě příznaky a přitom o těhu nešlo?všem moc děkuji za odpovědi..
14. bře 2012 v 07:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, mě se toto po Pregnylu taky nikdy nestalo:frowning2: Je možné, že MS brzdí léky - Utrogestan jestli ho bereš. Ale třeba se ještě // objeví, držím palce.
14. bře 2012 v 08:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Pokud vím, tak falešné příznaky těhotenství způsobuje spíše Utrogestan než Pregnyl. Ten stimuluje vaječníky k vyšší produkci vajíček, což nemá s těhu příznaky moc společného. Může ale dojít k hyperstimulačnímu syndromu, poraď se s mudrou, jestli to není tvůj případ:
Mírný stupeň – a/ abdominální dispenze/ bolesti, pocit tlaku, b/ nauzea, zvracení, průjem, ovaria menší než 10 cm
Střední stupeň – nauzea, zvracení, průjem, ovaria větší než 10 cm, na UZ známky ascitu
Těžký stupeň – nauzea, zvracení, průjem, ascites či hydrothorax, dyspnoe
Kritický stupeň – nauzea, zvracení, průjem, ascites, hydrothorax, zvýšená hemokoncentrace, hyperkoagulace, poruchy elektrolytového metabolismu, oligurie až počínající renální selhání, ovaria větší než 12 cm
Držím palce, ať je ti brzy líp!
14. bře 2012 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
mohu se optat jak ti to tenkrát dopadlo s těmi nevolnostmi? já jsem dnes 11 den po píchnutí pregnylu a je mi na zvracení ráno a večer a bolí mě prsa. na kontrolu mám jít až příští týden.
4. srp 2014 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek