Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

Po vysazení HA zpožděná MS, testy negativní

tere17
10. říj 2015

Ahoj. S pritelem se snazime o miminko, pred mesicem jsem vysadila antikoncepci, menstruaci nedostala, mam uz pres tyden zpozdeni ale testy stale negativni :( Nejaka rada?

mandala
10. říj 2015

Promin, ale co chceš radit po měsíci snažení ? Může ti haprovat MS, než se tělo srovná po vysazení, ale být tebou, tak nečekám, že se zadaří hned, jak vy si naplánujete. 😉

shine2015
10. říj 2015

@tere17 heled jak dlouho jsi ji brala??? A jinak promin ale s tím po vysazení musíš počítat .....někomu se zadari hned ale spíš výjimečně......já nevím mě toto přijde na hlavu když žena x let bere antikoncepci a pak čeká že otěhotní ihned.....a i kdxyz mimi moc chcete hlavně z toho nedelej sex kvůli decku a honbu za miminem

terinda
10. říj 2015

To je holt krutý život. 😨
Asi jste se málo tulinkovali, musíte to příště napravit a určitě to hned vyjde 😉

lenickakl
10. říj 2015

Týden zpoždění nic není. Taky jsem teď vysadila a dostala jsem to za 34 dní. Ale my se o dítě ještě nesnažíme 🙂

werik153
11. říj 2015

Když jsem vysadila HA dostala jsem to až za 42 dní, další měsíc za 39 dní...a teprve třetí měsíc se mi srovnal na 26 dní ( tak jsem to měla před braním HA) a teď jsem to již 3x dostala po 26 dnech...chvíli prostě trvá, než se tělo srovná.

iveta93
11. říj 2015

Ahoj, ono musíš počítat s tím že ikdyž už HA nebereš chvíli trvá než se tělo vzpamatuje a ty hormony z těla vymizí. Je normální mít rozhozený cyklus je i normální že MS třeba měsíc nedorazí. Málo komu se podaří otěhotnět ihned po vysazení. Nám to třeba trvalo 3 roky - ale nijak jsme se nesnažili jen tomu nechali volný průběh. A jsou páry co na mimčo čekají x-měsíců. Pokud se vám nepodaří do roka začinají s tím něco dělat doktoři (spermiogramy apod). Ale dřív jak do roka ne. Můžeš vaší snahu podpořit např. pitím kontryhelového čaje, cvičením podle mojžíšové a potom takové ty klasické věci jako zdravá strava, přítel pokud kouří tak omezit, omezit i kávu, sex mít ideálně ob den - aby se stíhali tvořit nové spermie, přítel aby si nedával notebook na klín apod. Ale nemůžeš čekat zázraky ono to chvilku bude trvat. Ne že si řekneš teď chci mimčo a tak otěhotníš hned, takhle to opravdu bohužel nefunguje. Nic méně držím palce ať se brzy zadaří. 😉

Sem začni psát odpověď...

Odešli