• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Podivné krvácení - může být příznakem těhotenství?

20. února 2013 
Posledni tri dny velmi slabe krvacim, ale jen rano kdyz jdu na zachod hned jak se probudim a pak vubec nic. Tohle se mi jeste nikdy nestalo tak sem zacala hledat na internetu a navedlo me to hned na stranky pro tehotne, ze to muze byt jeden z prvnich priznaku tehotenstvi. Beru antikonceoci ale asi tyden jsem mela strevni potize tak je mozne ze nefungovala tak jak by mela. Na tehu test nebo k doktorovi je jeste brzo, tak by me zajimalo jestli se to prihodilo nektere z vas? Dekujuuu
10. únor 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel nebo bohudík se mi to nestalo,ale mohlo by to mít třeba spojitost se střevními potížemi.Zkusila bych zavolat doktorce. :wink:
10. únor 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já právě při těhotenství taky začala krvácet mimo termín.
12. únor 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhotná můžeš být i nemusíš, to krvácení může být jako důsledek rozhozeného organismu, ale pokud si snědla tabletku a do dvou hodin to šlo ven, tak antikoncepce selhat mohla a ty můžeš být těhotná. zavolala bych lékaři co dál.
12. únor 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim chtela jsem se vas zeptat 30.1 prisla ms dr mi nasadil utragestan 10.2 vecer jsem mela takovy pichni v podbrisku az jsem se nemohla ani hnout pak to trochu ustoupilo ale boleni mam porad -ne v kuse- pak zas prisla ms ale jen na tri dny. test jsem delala a byl negativni ale citim se jako tehu .mam uz dva porody za sebou a chteli by jsme jeste mimi uz dva roky se nam to nedari pred dvemi roky zamlkly potrat. prosim o radu k dr chodim casto nepravidelna ms a uz mi to je trapne diky moc :frowning2:
20. únor 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek