Podivuhodná čárka na testu

luciindaass
31. črc 2018

Dobrý den,
dnes ráno jsem si dělala těhotenský test, jedna čárka vyjela úplně normálně, ale ta druhá slabá a jinak zbarvená. Nevím co si o tom myslet. menstruaci mám dostat za týden, ale test jsem si dělala dnes jelikož čtvrtý den mě občas píchne v podbříšku. S přítelem máme nechráněný pohlavní styk, neberu antikoncepci.
Prosím vás moc za rady co si o tom myslíte. Nevím si rady🙄🙏🙏🙈

michaela_2
31. črc 2018

@luciindaass přijde mi to jako špatně provedený nebo vyhodnocený test - i to se stává. Udělala bych jiný

jaaaninda
31. črc 2018

@luciindaass zkusila bych jiný test,ale až minimálně za 3 dny. Týden do ms je ještě docela dost.

michaela_2
31. črc 2018

Jo nečetla jsem, že MS čekáš až za týden! 🙂 tak to bych také ještě počkala - protože ani v případě, že test bude negativní, to takhle hodně brzy nemusí znamenat, že těhotná nejsi. Testovala bych až za týden 🙂 škoda peněz za testy 😀

agneska7
31. črc 2018

Ja vidim jen negativni test to co je uplne v pravo je jen dobehnuta barva skus jeste za par dni

luciindaass
autor
31. črc 2018

Všem děkuji, trochu jsem si ulevila. Dítě plánujeme déle. Ale dočetla jsem se, že když se čárka zbarví jinak a více k okraji tak je to pokročilejší stádium těhotenství, takže další nervíky. Ale ano máte pravdu, udělám test kdyby se menstruace nedostavila. Jen mě trápí to píchání-bolest v podbříšku, možná je to syndrom, že se menstruace blíží,uvidím. Jen mě znepokojila čárka vpravo.

balogis
31. črc 2018

Klidně udelejte zítra,ale jiný.Me testy vždy ukázaly slabou čárku uz týden před ms ,ale každý to má jinak.S tímto testem zkušenost nemám,ale hodně od holek čtu,te vycházejí podivně,rozpite čárky apod

evakaspar
31. črc 2018

Nic. Negativni.

evee24
31. črc 2018

Udělej si jiný. Přijde mi špatný test nebo provedeny spatne. Zkus obden.

yan01
31. črc 2018

@luciindaass Zkusila bych udělat jiný test, protože pokud se nějak jinak zbarvil, tak bych mu moc nevěřila a udělala jiný. Jinak na test bude asi stejně brzy, ale ukázat to může. Můžeš vyzkoušet digitální.

alcar
31. črc 2018

Negativni vysledek. A zadna carka vice vpravo pokrocilejsi stadium tehotenstvi fakt neukazuje. To je opravdu blbost, stejne tak testovat po ctyrech pichnutich tyden pred ms.

vendelinka08
31. črc 2018

Rekla bych..ze test je negativni...zadnou dalsi carku nevidim...

lachtanice86
31. črc 2018

@luciindaass kde si takovou blbost četla? Že čárka vpravo je pokročilé stadium? Testovat když máš týden do ms je taky blbost. Test dělej až nedojde ms.

simanov
2. srp 2018

Ahoj děvčata,co myslite-vidite něco?Mne se zdá,že je vidět druhá čárka... Děkuji

alcar
2. srp 2018

@simanov nic

balogis
2. srp 2018

@simanov čárka určitě ne,když se hodně zaměřím možná duch,ale to už mám hodně velkou fantazii,zkuste za dva dny ráno

simanov
4. srp 2018

Dělala jsem digitální test Clear Blue,vyšel takto...holky mi jinde psaly,že je to vadný test,z by neměl vyjít jakoby s obrysem toho plus...tak nevim

simanov
4. srp 2018

Prostě buď + nebo - ale čistě, žádný obrys

zelenaesmolda
4. srp 2018

no hlavne at se ti nenarodi benjamin button kdyz je to podivuhodna carka :D

misakri
4. srp 2018

@luciindaass máte nechráněný sex a ty máš nerviky,že bys mohla být těhotná.. no comment 😁😁😂

veronikanel
4. srp 2018

@simanov Tam nic není.To je jen prosáklý test,ale s testovací čárkou nemá nic společného 🙂

simanov
4. srp 2018

Nerviky nemám,jen bych si s manželem přála druhé....asi tak....

alcar
4. srp 2018

@simanov ktery den cyklu jsi? A kdy mas mit ms?

simanov
4. srp 2018

30,včera jsem ji měla mít,nikdy nemám zpoždění

alcar
4. srp 2018

@simanov zkus test za tri dny.

balogis
4. srp 2018

@simanov to je divný ,to je vadný test asi,za ty peníze to zamrzí

simanov
4. srp 2018

Uvidíme.....pak někdy písni...až si budu jistá jakýmkoli vysledkem

luciindaass
autor
4. srp 2018

@misakri píšu, že si dáváme pozor!

luciindaass
autor
4. srp 2018

@luciindaass tady aby člověku poradili, tak se jen vysmivaji (někteří) počkej až si nebudeš vědět rady ty a ať to je s čímkoliv...

luciindaass
autor
4. srp 2018

@lachtanice86 už nevím na jaký stránce jsem to četla, ale četla, tak..

luciindaass
autor
Odpověď byla odstraněná
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru